Βαλκανια 10-18 Ιουνιου 2017

desert fox

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Σε αναμονη......
Καλως ορισες στην παρεα μας Ζωη. Καλη επιτυχια στην αναζητηση.. αν κι ολο αυτο μου μοιαζει λιγο σαν παιχνιδι... σαν στοιχημα...:thinking:κατι δεν μου κολλαει...( μπορει να κανω και λαθος)..:UH:
 

StepaS

Μέλος
Περιοχή
Νάουσα
Όνομα
Vag
Μοτό
KTM Adventure 990 `09
Ζωή εγω ήμουν σε μια παρόμοια φάση το '13. Δεν έψαχνα για να είμαι συνεπιβάτης... αλλά για συνοδοιπόρος γιατί φοβόμουν να πάω μόνος. Τελικά βρήκα συνοδοιπόρο εναν άγνωστο και πήγα. Δεν πέρασα και τόσο καλά, αν το είχα κάνει μόνος ενδεχομενος να είχα περάσει καλύτερα.

Αυτό που θέλω να σου πω είναι πως το να ψάχνεις έτσι τυφλα για συνταξιδιώτη μπορεί να στο χαλάσει... και να χαλάσει και τα φιλαράκια σου.
Σου εύχομαι να βρεις κάποιον που θα σε πάρει μαζί του αλλά τώρα στο "παρά πέντε" και με ψυχολογικη πίεση κτλ μην πάρεις καμια βιαστική απόφαση. Αν κάτι δεν βγαίνει μη το τραβάς από τα μαλλιά... καλύτερα να επιλέγεις εσύ και όχι οι ημερομηνίες σου για 'σενα!

Φιλικά... :)
 

BillyGs

Μέλος
Περιοχή
Lagonisi
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
R 1200 GS
Ζωή καλώς ήρθες και καλή επιτυχία στην αναζήτησή σου... Η αλήθεια είναι ότι μπήκες λιγο αργοπορημένα αλλά δυναμικά!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Zoey

Μέλος
Όνομα
Ζωή
Μοτό
SUZUKI GN 125
Ζωή εγω ήμουν σε μια παρόμοια φάση το '13. Δεν έψαχνα για να είμαι συνεπιβάτης... αλλά για συνοδοιπόρος γιατί φοβόμουν να πάω μόνος. Τελικά βρήκα συνοδοιπόρο εναν άγνωστο και πήγα. Δεν πέρασα και τόσο καλά, αν το είχα κάνει μόνος ενδεχομενος να είχα περάσει καλύτερα.

Αυτό που θέλω να σου πω είναι πως το να ψάχνεις έτσι τυφλα για συνταξιδιώτη μπορεί να στο χαλάσει... και να χαλάσει και τα φιλαράκια σου.
Σου εύχομαι να βρεις κάποιον που θα σε πάρει μαζί του αλλά τώρα στο "παρά πέντε" και με ψυχολογικη πίεση κτλ μην πάρεις καμια βιαστική απόφαση. Αν κάτι δεν βγαίνει μη το τραβάς από τα μαλλιά... καλύτερα να επιλέγεις εσύ και όχι οι ημερομηνίες σου για 'σενα!

Φιλικά... :)
Επειδή οι φίλοι μου είναι μέλη του γκρουπ πολύ καιρό πιστεύω ότι εμπιστεύονται λίγο τον κόσμο που είναι εδώ μέσα! σίγουρα όλοι καλοί δεν είναι, αλλά όταν οι ίδιοι σου οι συνοδοιπόροι μέχρι πριν 10 μέρες λέγαν οκ θα πάμε και τώρα ξαφνικά προχθές δε μπορούν τι να κάνεις! αν δε βρούμε κάποιον θα δούμε πως θα το μοντάρουμε, αλλά κρίμα είναι να χαθεί επειδή μερικοί είναι απλά καθυστερημένοι :/
 

Zoey

Μέλος
Όνομα
Ζωή
Μοτό
SUZUKI GN 125
Καλως ορισες στην παρεα μας Ζωη. Καλη επιτυχια στην αναζητηση.. αν κι ολο αυτο μου μοιαζει λιγο σαν παιχνιδι... σαν στοιχημα...:thinking:κατι δεν μου κολλαει...( μπορει να κανω και λαθος)..:UH:
δεν είναι φίλε μου :D δε με γνωρίζεις, αλλά μαλακίες τέτοιες δεν κάνω!
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Επειδή οι φίλοι μου είναι μέλη του γκρουπ πολύ καιρό πιστεύω ότι εμπιστεύονται λίγο τον κόσμο που είναι εδώ μέσα! σίγουρα όλοι καλοί δεν είναι, αλλά όταν οι ίδιοι σου οι συνοδοιπόροι μέχρι πριν 10 μέρες λέγαν οκ θα πάμε και τώρα ξαφνικά προχθές δε μπορούν τι να κάνεις! αν δε βρούμε κάποιον θα δούμε πως θα το μοντάρουμε, αλλά κρίμα είναι να χαθεί επειδή μερικοί είναι απλά καθυστερημένοι :/
1000 like ;)
Never give up :)
 

desert fox

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Σε αναμονη......
δεν είναι φίλε μου :D δε με γνωρίζεις, αλλά μαλακίες τέτοιες δεν κάνω!
Δεν ειπα οτι το κανεις.. αλλα οτι μοιαζει.. δεν ηθελα να σε θιξω σε καμια περιπτωση ... σορρυ..
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Αδερφε μου δημητρη να κανω μια παρεμβαση οχι σαν διαχειρηστης!!και ζήτω συγνώμη προκαταβολικά
Πιστεύω οτι οποιαδήποτε μορφή έκφρασης , πράξης , έννοιας που δεν συνάδει με τα δομικά μας συστατικά δεν επεται οτι ειναι λαθος η οτι υποκρύπτει κατι
Μπορει να ειναι μια διαφορετική προσέγγιση,μια εικόνα υπό άλλη γωνία και σιγουρα η ανεκτικότητα στην διαφορετικότητα ειναι βεβαιο οτι μας εξελίσσει
 

tsak8

Μέλος
Περιοχή
Ζωγραφου
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
R 1200 GS
Είμαι και εγώ χύμα στα ταξίδια μου αλλά εσείς δεν παιζεστε! Καλή τύχη Ζωή!

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλώς όρισες Ζωή και μην τρελαίνεσαι...
Ούτε η πρώτη είσαι ούτε η τελευταία που χάνει βόλτα ή ταξίδι για γελοίο λόγο...
Και αν δεν κάτσει αυτό θα βρεθεί κάτι άλλο!
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Καλώς όρισες Ζωή και μην τρελαίνεσαι...
Ούτε η πρώτη είσαι ούτε η τελευταία που χάνει βόλτα ή ταξίδι για γελοίο λόγο...
Και αν δεν κάτσει αυτό θα βρεθεί κάτι άλλο!
Kι αυτό πολύ σωστό!!!
Αλλά μέχρι "να σφυρίξει λήξη" ο διαιτητής, το παιχνίδι δεν τελειώνει ;)
 

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Αδερφε μου δημητρη να κανω μια παρεμβαση οχι σαν διαχειρηστης!!και ζήτω συγνώμη προκαταβολικά
Πιστεύω οτι οποιαδήποτε μορφή έκφρασης , πράξης , έννοιας που δεν συνάδει με τα δομικά μας συστατικά δεν επεται οτι ειναι λαθος η οτι υποκρύπτει κατι
Μπορει να ειναι μια διαφορετική προσέγγιση,μια εικόνα υπό άλλη γωνία και σιγουρα η ανεκτικότητα στην διαφορετικότητα ειναι βεβαιο οτι μας εξελίσσει
Πολυ σωστος!!!!!!!!!!! Ας σκεφτομαστε απλα και πρακτικα στην ζωη μας και ας ειναι οι σκεψεις μας αυθορμητα ταξιδιαρικες και ανθρωπινες πανω απο ολα!
 

Zoey

Μέλος
Όνομα
Ζωή
Μοτό
SUZUKI GN 125
παρά τις ευχές όλων σας δε βλέπω να στέφεται με επιτυχία η αποστολή..
ίσως αλλάξουν οι ημερομηνίες για τη νέα σεζόν, ίσως όχι.
stay tuned :p
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Συστηθήκατε ....Πάρε το χρόνο σου και γράψε για σένα εκεί που πρέπει !!
Για να σου πούμε καλώς ήρθες :welcome:
 

KTiNoS

Μέλος
Όνομα
Athanassiou Nikos
Μοτό
XT 600 sm TDM 900
1 ροχαλίζεις?
2 αεριζεσαι;
3 που θέλεις να μείνεις (κάμπινγκ, ξενοδοχείο και πόσα αστέρΓια)
4 τι θα δεις (μόνο δρόμο ή και άλλα πράματα)
5 που θα φας (ρεστοράν, πίτσες και σουβλάκια, ότι βρεις όπου βρεις)
6 μπάτζετ
7 χάρτη
8 είσαι γρήγορο μπιστόλι ή πάς τη βόλτα της πεθεράς
9 πρόγραμμα με χλμ κάθε μέρα

Αν δεν ξεκαθαρίσεις όλα αυτά φίλε Ζωή ή οπως το προφέρεις δύσκολα θα ενδιαφερθεί κάποιος.
Εγώ φέτο προσπαθώ Ιταλία οπότε...
Καλή τύχη (και να σκεφτείς σοβαρά ότι αν δεν έρθουν άλλοι, να πας μονάχος, μπορεί να ναι και πιο καλά)
 
Last edited by a moderator:

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
1 ροχαλίζεις?
2 αεριζεσαι ;;
3 που θέλεις να μείνεις (κάμπινγκ, ξενοδοχείο και πόσα αστέρΓια)
4 τι θα δεις (μόνο δρόμο ή και άλλα πράματα)
5 που θα φας (ρεστοράν, πίτσες και σουβλάκια, ότι βρεις όπου βρεις)
6 μπάτζετ
7 χάρτη
8 είσαι γρήγορο μπιστόλι ή πάς τη βόλτα της πεθεράς
9 πρόγραμμα με χλμ κάθε μέρα

Αν δεν ξεκαθαρίσεις όλα αυτά φίλε Ζωή ή οπως το προφέρεις δύσκολα θα ενδιαφερθεί κάποιος.
Εγώ φέτο προσπαθώ Ιταλία οπότε...
Καλή τύχη (και να σκεφτείς σοβαρά ότι αν δεν έρθουν άλλοι, να πας μονάχος, μπορεί να ναι και πιο καλά)

Ειναι κοπελα....
Ζωη. Η Ζωη.
Αν εκανες εναν κοπο να διαβασεις το 1ο ποστ αντε και λιγα ακομα στην 2η σελιδα, θα απαντουσες αλλιως κι εσυ ;)
 
Last edited by a moderator:

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
Θα σου πρότεινα να βρείς μηχανή και να το κάνεις μόνη σου ,καλύτερα θα περάσεις .Είναι ΒΕΒΑΙΟ .
 

Zoey

Μέλος
Όνομα
Ζωή
Μοτό
SUZUKI GN 125
Θα σου πρότεινα να βρείς μηχανή και να το κάνεις μόνη σου ,καλύτερα θα περάσεις .Είναι ΒΕΒΑΙΟ .
δεν έχω δίπλωμα απεριορίστου ακόμη διότι άλλαξε ο κανονισμός λίγο πριν μπορέσω να στείλω των 125 σε άπειρα (το πήρα πιο μικρή αλλά με συμπλέκτη γι αυτό το λόγο) και έπρεπε να ξαναδώσω εξετάσεις. Τότε δε μπορούσα για διάφορους λόγους, τώρα δε νομίζω να προλαβαίνω.. Διότι το σκέφτηκα ότι στην ανάγκη θα νοίκιαζα κιόλας μια μηχανή
 
Top Bottom