Δειξτε μας το ποδηλατο σας.....

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
8 χρόνια πριν μπήκε πωλητήριο στα 2 ποδήλατα μου, mtb και κούρσα και κάπου εκεί σταμάτησαν τα χλμ που είχα γράψει σε βουνά λαγκάδια αναβάσεις μπρεβετ....
Χτες ερχόμενος στο χωριό πέρασα από μια βιτρίνα ποδηλαταδικου, το κοίταξα... το είχα απωθημένο το 29αρι... Και με συνοπτικές διαδικασίες χωρίς να κοιτάξω περιφερειακά αναρτήσεις κτλπ το πήρα...
Μεγειές :friendship:
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
....και γαζώνουν στην ανηφόρα επίσης!
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Σήμερα μιας και έδινε συννεφιές ,που άργησαν να έρθουν ξεκίνησα από τα μεγευτικα Πατήσια και ανέβηκα προς Πάρνηθα ,μου χε λείψει
Έφτασα μέχρι Αγ Τριάδα και έκανα το κύκλο από τη πίσω μεριά Παλαιοχώρι, Σκίπιζα, Μόλα, αραγμα στο εκκλησάκι του Αγ. Πέτρου και επιστροφή Μπάφι και κλασικά πίσω Πατήσια !!


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Ρε συ... ομορφύνανε τα Πατήσια! Βάλανε και δέντρα...ελαφάκια... Μπράβο στον δήμαρχο !!!
Σε ζαρτινιέρες με ροδάκια για να τα πηγαίνουμε όπου θέλουμε :roflmao::roflmao::roflmao:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ρε συ... ομορφύνανε τα Πατήσια! Βάλανε και δέντρα...ελαφάκια... Μπράβο στον δήμαρχο !!!
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Σήμερα μιας και έδινε συννεφιές ,που άργησαν να έρθουν ξεκίνησα από τα μεγευτικα Πατήσια και ανέβηκα προς Πάρνηθα ,μου χε λείψει
Έφτασα μέχρι Αγ Τριάδα και έκανα το κύκλο από τη πίσω μεριά Παλαιοχώρι, Σκίπιζα, Μόλα, αραγμα στο εκκλησάκι του Αγ. Πέτρου και επιστροφή Μπάφι και κλασικά πίσω Πατήσια !!


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ρε'συ Αποστόλη, βγαλε και μια φωτογραφια απο το φορτηγακι που φορτωνεις την κουρσα :p!!!

Οχι μονο το ποδηλατο και τα ελαφακια..... :laugh:












Κατεβασα τεσσερα μπουκαλια νερο και καθησα αγκαλια με το αιρ κοντισιον, και μονο που ειδα την.... γυρα που εκανες :ha!!! Κουραστηκα :hungover:
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Σήμερα μιας και έδινε συννεφιές ,που άργησαν να έρθουν ξεκίνησα από τα μεγευτικα Πατήσια και ανέβηκα προς Πάρνηθα ,μου χε λείψει
Έφτασα μέχρι Αγ Τριάδα και έκανα το κύκλο από τη πίσω μεριά Παλαιοχώρι, Σκίπιζα, Μόλα, αραγμα στο εκκλησάκι του Αγ. Πέτρου και επιστροφή Μπάφι και κλασικά πίσω Πατήσια !!


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Πολύ όμορφα, εύγε!!!

Πάρε MTB, πάρε MTB, πάρε MTB δεν ξέρεις τι χάνεις...
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Ρε'συ Αποστόλη, βγαλε και μια φωτογραφια απο το φορτηγακι που φορτωνεις την κουρσα :p!!!

Οχι μονο το ποδηλατο και τα ελαφακια..... :laugh:












Κατεβασα τεσσερα μπουκαλια νερο και καθησα αγκαλια με το αιρ κοντισιον, και μονο που ειδα την.... γυρα που εκανες :ha!!! Κουραστηκα :hungover:
[/QUOTE]
Του έχω οδική!! :roflmao::roflmao::roflmao:
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Πολύ όμορφα, εύγε!!!

Πάρε MTB, πάρε MTB, πάρε MTB δεν ξέρεις τι χάνεις...
Έχω ένα 26αρι απλό Fuji Κώστα ,αλλά μέχρι να φτάσω να μπω βουνό θέλω δύο μέρες !!
Δεν τσουλαει στο δρόμο


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom