Εθνική Οδός - Με πόσα και σε ποιά λωρίδα;

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ετσι :ok: Τα 110 στροφαλισια του VFR ειναι μια χαρα και παλι μπορει να μπλεξεις αν δεν ελεγχεις το δεξι καρπο καθως τα 200 ειναι απλα ενα νουμερο στο κοντερ, sport touring γαρ και οχι on-off. Για τον ιδιο λογο εχω αποφυγει να παρω μηχανακι με 150+ αλογα καθως πασχω και απο μια μικρη αγκυλωση :D
Αιδως χονταίοι, 110 στροφαλίσια από 800 κυβικά το ένα, 85 από 1000 κυβικά το άλλο, 100 από 1100 το φρέσκο, έχετε κάνει την κουλαμάρα φιλοσοφία.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Εν τω μεταξύ και οι δύο κάτοχοι vfr ο Θεός τους φυλάει, είναι και οι δύο επιρρεπείς στην υπερβολή αλλά οκ, 110 άλογα, τι να τρέχει με μόνο τόσα.


Που είναι παραπάνω από όσα έχει ο μανιακ που σκιζει την άσφαλτο.

Δεν βγάζω άκρη με εσάς πχια
 

Pektis

Μέλος
Όνομα
Janis
Μοτό
Vfr vtec rc 46
Εν τω μεταξύ και οι δύο κάτοχοι vfr ο Θεός τους φυλάει, είναι και οι δύο επιρρεπείς στην υπερβολή αλλά οκ, 110 άλογα, τι να τρέχει με μόνο τόσα.


Που είναι παραπάνω από όσα έχει ο μανιακ που σκιζει την άσφαλτο.

Δεν βγάζω άκρη με εσάς πχια
Βρε amyrou...που ολοι σου φταινε...!
Τι τα πηρες τα 160 αλογα, αφου δεν το ανοιγεις πανω απο 130...
Μια ζωη μπουκωμενο θα ειναι...
130 πιανει μονο η πρωτη...
Θες να το παρω για ξεμπουκωμα μια Α.Ο.;;
(Αλλά εσυ πληρωνεις τις κλησεις... οι καλοι λογ/σμοι κανουν τους καλους φιλους!!)
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Αιδως χονταίοι, 110 στροφαλίσια από 800 κυβικά το ένα, 85 από 1000 κυβικά το άλλο, 100 από 1100 το φρέσκο, έχετε κάνει την κουλαμάρα φιλοσοφία.
Αμυρου, ξυνεσαι στη γκλιτσα του τσομπανη κι'ας εχεις 160 στροφαλισια (αλλα με κοφτη κοντερ στα 130χμω) :p :D Η κουλαμαρα ειναι συνηθως φιλοσοφια αυτων με το πολυ μπλα-μπλα στα πληκτρολογια :p less is more ;)
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αμυρου, ξυνεσαι στη γκλιτσα του τσομπανη κι'ας εχεις 160 στροφαλισια (αλλα με κοφτη κοντερ στα 130χμω) :D Η κουλαμαρα ειναι συνηθως φιλοσοφια αυτων με το πολυ μπλα-μπλα στα πληκτρολογια less is more ;)
ΧΑ ΧΑ ΧΑ από το σχολείο μας έλεγαν μην δέρνουμε ανθρώπους πιο αδύναμους, κοντούς, χοντρούς, με γυαλιά, ξέρεις.

Σταμάτησε ο κάτοχος του υπερηχητικου μπόξερ και άρχισαν οι κάτοχοι αγωνιστικής τεχνολογίας από το πάνω ράφι του σοιχιρο
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
ΧΑ ΧΑ ΧΑ από το σχολείο μας έλεγαν μην δέρνουμε ανθρώπους πιο αδύναμους, κοντούς, χοντρούς, με γυαλιά, ξέρεις.

Σταμάτησε ο κάτοχος του υπερηχητικου μπόξερ και άρχισαν οι κάτοχοι αγωνιστικής τεχνολογίας από το πάνω ράφι του σοιχιρο
Συγνώμη... Αλλά εγώ δεν σταματησα :p
 

Jhon

Μέλος
Περιοχή
Άργος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Ducati Multi Strada 1200 Enduro
Αν μιλάμε γιά εθνική, με την πρώην Busa, μου ήταν σχεδόν αδύνατο έως και επικίνδυνο απο την βαρεμάρα να πάω κάτω απο 200 ,με αποτέλεσμα σχεδόν 90% να βρίσκομαι αριστερή λωρίδα και 10% μεσαία!!....................Τώρα με την "νέα" Ιταλίδα δεν την έχω οδηγήσει σχεδόν καθόλου σε εθνική,αλά απο ότι έχω δεί έστω και γιά λίγο, κάτω απο 160 και με αυτήν, δύσκολο το βλέπω!!...
....που πάω και πέφτω ρε γαμώτο!! :D
 
Τελευταία επεξεργασία:

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
....που πάω και πέφτω ρε γαμώτο!
πανω στον γλυκογιωργη....:p

αγορι να ξερεις οτι εχω στο προγραμμα βολτα...
και πεφτει και Κυριακη....
κανονισε να μιλησουμε ....
παμε να σου γνωρισω βουνισιες στριφτερες ομορφιες....

και ευτυχως που εχεις ΄΄δυνατο΄΄ εργαλειο και θα με προλαβαινεις...
και δεν δουλευω καθολου το πισω φρενο....
αφρεναριστοοοοοοςςς λεμεεεε !!!!
δηλαδη το αντιθετο του αμπελαλερτ-αμπεμπαμπλομ :laugh: Aldebaran :p:muted::muted::muted:
 

Jhon

Μέλος
Περιοχή
Άργος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Ducati Multi Strada 1200 Enduro
πανω στον γλυκογιωργη....:p

αγορι να ξερεις οτι εχω στο προγραμμα βολτα...
και πεφτει και Κυριακη....
κανονισε να μιλησουμε ....
παμε να σου γνωρισω βουνισιες στριφτερες ομορφιες....

και ευτυχως που εχεις ΄΄δυνατο΄΄ εργαλειο και θα με προλαβαινεις...
και δεν δουλευω καθολου το πισω φρενο....
αφρεναριστοοοοοοςςς λεμεεεε !!!!
δηλαδη το αντιθετο του αμπελαλερτ-αμπεμπαμπλομ :laugh: Aldebaran :p:muted::muted::muted:
Το μόνο σίγουρο!!!

Να το κανονίσουμε φυσικά μετά χαράς....θα βγάλω και εγώ τα abs να το γλεντήσουμε κανονικότατα,και ας μείνω πίσω από την Αφρικάνα...χαλάλι της!!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
πανω στον γλυκογιωργη....:p

αγορι να ξερεις οτι εχω στο προγραμμα βολτα...
και πεφτει και Κυριακη....
κανονισε να μιλησουμε ....
παμε να σου γνωρισω βουνισιες στριφτερες ομορφιες....

και ευτυχως που εχεις ΄΄δυνατο΄΄ εργαλειο και θα με προλαβαινεις...
και δεν δουλευω καθολου το πισω φρενο....
αφρεναριστοοοοοοςςς λεμεεεε !!!!
δηλαδη το αντιθετο του αμπελαλερτ-αμπεμπαμπλομ :laugh: Aldebaran :p:muted::muted::muted:
Αφού δε το χρειάζεσαι το φρένο μαρή, αρκεί το φρένο κινητήρα για να σταματήσουν τα Africa :friend:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Αφού δε το χρειάζεσαι το φρένο μαρή, αρκεί το φρένο κινητήρα για να σταματήσουν τα Africa :friend:
Έχουν κλαπέτο τα Άφρικα...???o_O
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αφού δε το χρειάζεσαι το φρένο μαρή, αρκεί το φρένο κινητήρα για να σταματήσουν τα Africa :friend:
Κατ' αρχήν για να επιταχύνουν χρειάζεται να έχουν ιπποδύναμη. πόσα είχε ρόδα το ρδέλο υπερηχητικό άτι του περιπτερά, 55 σε καλή μέρα με αγωνιστική βενζίνη;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Κατ' αρχήν για να επιταχύνουν χρειάζεται να έχουν ιπποδύναμη. πόσα είχε ρόδα το ρδέλο του περιπτερά, 55 σε καλή μέρα με αγωνιστική βενζίνη;
Ποια 55 ρε Γιάννη?
Έχει βρει ένα σημείο με κατηφόρα εκεί στο Ναπλι και ξεκινάει να κάνει ταξίδι.
Μη μιλήσω για δικάβαλο...
 
Top Bottom