ΖΗΤΕΙΤΑΙ GSA 1200

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Το 80 με την κόκκινη σέλα και το 1000 με την μπλέ θα τα ήθελα θεωρητικά. Μετά σκέφτομαι τι ξενέρα θα φάω με φρένα και κινητήρα και μου περνάει, μ'αρέσει πάρα πολύ να τα βλέπω, απλά.



Δε με λέτε, βρήκατε μηχανάκι "στόμα με στόμα", εννοείται με όλες τις προφυλάξεις λόγω covid, για τον άνθρωπο; Ο 1150 βολεύτηκε αλλά διακοπάρει, εδώ τι, χαλαρώσαμε;
Αυτο με την κοκκινη σελα, να το αφησεις ησυχο!!!!!!!! :waiting:
 

rock n rolla_990

Κόπανος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Ζ
Μοτό
GS χιλιαδιακοσα
Piaggio Beverly
Vespa PX200E
Δε με λέτε, βρήκατε μηχανάκι "στόμα με στόμα", εννοείται με όλες τις προφυλάξεις λόγω covid, για τον άνθρωπο; Ο 1150 βολεύτηκε αλλά διακοπάρει, εδώ τι, χαλαρώσαμε;
Ολα θα γινουν, υπομονη λιγες ωρες :cool::cool::cool:
 

rock n rolla_990

Κόπανος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Ζ
Μοτό
GS χιλιαδιακοσα
Piaggio Beverly
Vespa PX200E
Τα είπαμε τα συμφωνησαμε και κατόπιν ωριμου σκέψεως κατέληξα στο εξής συμπέρασμα. Τι έκανα τόσα χρόνια και ταλαιπωριομουν. Όλοι με ενα GS θα καταλήξουμε.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τα είπαμε τα συμφωνησαμε και κατόπιν ωριμου σκέψεως κατέληξα στο εξής συμπέρασμα. Τι έκανα τόσα χρόνια και ταλαιπωριομουν. Όλοι με ενα GS θα καταλήξουμε.
Άσχετο..

 

rock n rolla_990

Κόπανος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Ζ
Μοτό
GS χιλιαδιακοσα
Piaggio Beverly
Vespa PX200E
Παρασκευη καθοδον για εναν γαμο περαστικος απο τη Πατρα κανονιζω με τον Δημητρη να δω το GS που ηταν προς πωληση. Πρωτη εντυπωση και απο το μηχανακι αλλα και απο τον Δημητρη αριστη. Δε περνανε 20 λεπτα και εχουμε ηδη δωσει τα χερια. Βοηθησε σιγουρα και το γεγονος οτι περασα απο το boxer garage στο οποιο εγινε η μετατροπη σε adventure αλλα και το κουραραν απο 0 χλμ και μου ειπαν τα παιδια να το παρω με κλειστα ματια αλλα και οτι ειχε περασει τη προηγουμενη ο Γιαννης αμπεμπαμπλομ που ειναι ψειρας το ειχε δει και εχει να πει τα καλυτερα. Εχθες Τεταρτη το ανεβασε Αθηνα ο Δημητρης και σε 20 λεπτα ειχαμε τελειωσει.
Πρωτη βραδινη βολτα χθες μεχρι τη Σαρωνιδα και επιστροφη απο Αττικη και πρωτη εντυπωση ειναι η καλυτερη. ΤΑ ΦΡΕΝΑ!!!!!!
Πρωτο βημα να σεταρω τα Ohlins, δευτερο να του πιω το αιμα στα χλμ!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Παρασκευη καθοδον για εναν γαμο περαστικος απο τη Πατρα κανονιζω με τον Δημητρη να δω το GS που ηταν προς πωληση. Πρωτη εντυπωση και απο το μηχανακι αλλα και απο τον Δημητρη αριστη. Δε περνανε 20 λεπτα και εχουμε ηδη δωσει τα χερια. Βοηθησε σιγουρα και το γεγονος οτι περασα απο το boxer garage στο οποιο εγινε η μετατροπη σε adventure αλλα και το κουραραν απο 0 χλμ και μου ειπαν τα παιδια να το παρω με κλειστα ματια αλλα και οτι ειχε περασει τη προηγουμενη ο Γιαννης αμπεμπαμπλομ που ειναι ψειρας το ειχε δει και εχει να πει τα καλυτερα. Εχθες Τεταρτη το ανεβασε Αθηνα ο Δημητρης και σε 20 λεπτα ειχαμε τελειωσει.
Πρωτη βραδινη βολτα χθες μεχρι τη Σαρωνιδα και επιστροφη απο Αττικη και πρωτη εντυπωση ειναι η καλυτερη. ΤΑ ΦΡΕΝΑ!!!!!!
Πρωτο βημα να σεταρω τα Ohlins, δευτερο να του πιω το αιμα στα χλμ!
Καλοταξιδο Ζακ!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλοτάξιδοι...! :ok:
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Καλοτάξιδος και πάντα όρθιος.

Υ.Γ. Ίσως να αλλάξεις την υπογραφή σου πλέον; :geek:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Παρασκευη καθοδον για εναν γαμο περαστικος απο τη Πατρα κανονιζω με τον Δημητρη να δω το GS που ηταν προς πωληση. Πρωτη εντυπωση και απο το μηχανακι αλλα και απο τον Δημητρη αριστη. Δε περνανε 20 λεπτα και εχουμε ηδη δωσει τα χερια. Βοηθησε σιγουρα και το γεγονος οτι περασα απο το boxer garage στο οποιο εγινε η μετατροπη σε adventure αλλα και το κουραραν απο 0 χλμ και μου ειπαν τα παιδια να το παρω με κλειστα ματια αλλα και οτι ειχε περασει τη προηγουμενη ο Γιαννης αμπεμπαμπλομ που ειναι ψειρας το ειχε δει και εχει να πει τα καλυτερα. Εχθες Τεταρτη το ανεβασε Αθηνα ο Δημητρης και σε 20 λεπτα ειχαμε τελειωσει.
Πρωτη βραδινη βολτα χθες μεχρι τη Σαρωνιδα και επιστροφη απο Αττικη και πρωτη εντυπωση ειναι η καλυτερη. ΤΑ ΦΡΕΝΑ!!!!!!
Πρωτο βημα να σεταρω τα Ohlins, δευτερο να του πιω το αιμα στα χλμ!
Το συγκεκριμενο 07.....ανηκε σε μελος του lelosteam τον Γιαννη τον giamil
Γνωστο ψειρα και γνωστη, οποτε η μετατροπη τοτε εγινε οπως επρεπε
Η συντηρηση του ηταν αψογη, οπως και τα εξτρα.
Αυτα τα ειπα και στον Αμπεμπαμπλομ και πολυ χαρηκα που θα βρισκεται αναμεσα μας και παλι.
Ελπιζω να το βαζεις και χωμα, οπως το ΚΤΜ και ειμαι σιγουρος οτι θα περασεις και με αυτο το εργαλειο...σουπερ!!
 

rantanplan

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Μαλκότσι
Παρασκευη καθοδον για εναν γαμο περαστικος απο τη Πατρα κανονιζω με τον Δημητρη να δω το GS που ηταν προς πωληση. Πρωτη εντυπωση και απο το μηχανακι αλλα και απο τον Δημητρη αριστη. Δε περνανε 20 λεπτα και εχουμε ηδη δωσει τα χερια. Βοηθησε σιγουρα και το γεγονος οτι περασα απο το boxer garage στο οποιο εγινε η μετατροπη σε adventure αλλα και το κουραραν απο 0 χλμ και μου ειπαν τα παιδια να το παρω με κλειστα ματια αλλα και οτι ειχε περασει τη προηγουμενη ο Γιαννης αμπεμπαμπλομ που ειναι ψειρας το ειχε δει και εχει να πει τα καλυτερα. Εχθες Τεταρτη το ανεβασε Αθηνα ο Δημητρης και σε 20 λεπτα ειχαμε τελειωσει.
Πρωτη βραδινη βολτα χθες μεχρι τη Σαρωνιδα και επιστροφη απο Αττικη και πρωτη εντυπωση ειναι η καλυτερη. ΤΑ ΦΡΕΝΑ!!!!!!
Πρωτο βημα να σεταρω τα Ohlins, δευτερο να του πιω το αιμα στα χλμ!
καλοτάξιδοι να είστε, καλά χλμ, :friendship: ,

άντε και ένα καλό τυχερό και στον επόμενο ελικολάγνο που μάλλον είναι και καπετάνιος..... :friendship:



next..............



next..............
 

Takisg

Μέλος
Περιοχή
Κόρινθος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Husaberg fe 550 2006
... Τι έκανα τόσα χρόνια και ταλαιπωριομουν. Όλοι με ενα GS θα καταλήξουμε.
Όλοι με ένα multi (desmodue) θα καταλήξουμε
Καλόβολτο , καλότυχο
Σε περιμένω ΣΚ Κορινθία ! (φερε και το tankbag αν μπορείς)
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Παρασκευη καθοδον για εναν γαμο περαστικος απο τη Πατρα κανονιζω με τον Δημητρη να δω το GS που ηταν προς πωληση. Πρωτη εντυπωση και απο το μηχανακι αλλα και απο τον Δημητρη αριστη. Δε περνανε 20 λεπτα και εχουμε ηδη δωσει τα χερια. Βοηθησε σιγουρα και το γεγονος οτι περασα απο το boxer garage στο οποιο εγινε η μετατροπη σε adventure αλλα και το κουραραν απο 0 χλμ και μου ειπαν τα παιδια να το παρω με κλειστα ματια αλλα και οτι ειχε περασει τη προηγουμενη ο Γιαννης αμπεμπαμπλομ που ειναι ψειρας το ειχε δει και εχει να πει τα καλυτερα. Εχθες Τεταρτη το ανεβασε Αθηνα ο Δημητρης και σε 20 λεπτα ειχαμε τελειωσει.
Πρωτη βραδινη βολτα χθες μεχρι τη Σαρωνιδα και επιστροφη απο Αττικη και πρωτη εντυπωση ειναι η καλυτερη. ΤΑ ΦΡΕΝΑ!!!!!!
Πρωτο βημα να σεταρω τα Ohlins, δευτερο να του πιω το αιμα στα χλμ!
Καλοτάξιδο με πολλά και ασφαλή χλμ εύχομαι!Ρεσείς μόνο εγώ έμεινα,ο τελευταίος Μοικανός?"Ζήλεψα"(ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΑ ΠΑΝΤΑ)!Μήπως να ξεκινήσω την αναζήτηση κι'εγώ:he?Πώ θα πέσει φωτιά να με κάψει μ'αυτα που ξεστομίζω!
 
Τελευταία επεξεργασία:

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Καλοτάξιδο με πολλά και ασφαλή χλμ εύχομαι!Ρεσείς μόνο εγώ έμεινα,ο τελευταίος Μοικανός?"Ζήλεψα"(ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΑ ΠΑΝΤΑ)!Μήπως να ξεκινήσω την αναζήτηση κι'εγώ:he?Πώ θα πέσει φωτιά να με κάψει μ'αυτα που ξεστομίζω!
Και συ καλό μου παιδί στο δρόμο τον ελικοφόρο είσαι :p:p
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Και συ καλό μου παιδί στο δρόμο τον ελικοφόρο είσαι :p:p

γιατί ρε??? τι σου έκανε το παιδί??? που όλοι θέλετε να πάρετε gs και όλοι θέλετε να μας κάνετε σα τα μούτρα σας!!!!!

(εκτός αν σου γυάλισε το "ωραία μέση" και πας να φτιάξεις σιτσουέισον.... με το παρδόν λοιπόν και κάνε παιχνίδι ;) )
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
γιατί ρε??? τι σου έκανε το παιδί??? που όλοι θέλετε να πάρετε gs και όλοι θέλετε να μας κάνετε σα τα μούτρα σας!!!!!

(εκτός αν σου γυάλισε το "ωραία μέση" και πας να φτιάξεις σιτσουέισον.... με το παρδόν λοιπόν και κάνε παιχνίδι ;) )
[url=https://ibb.co/mCRK7Zw][/URL]
 
Top Bottom