Η τρίαινα μου. (Triumph Trident 660)

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Ως δια μαγείας μόλις ειδοποιήθηκα πως έχει έρθει το φανάρι ως εγγύηση!

Πριν ένα μήνα είχα μιλήσει με όλους τους εμπλεκόμενους, μου είχαν πει ότι και στο ημεηλ και σκέφτηκα μέσα μου (αφού ηττήθηκα) άστο, θα βρεθεί η λύση κάποια στιγμή.

Δεν έχω ιδέα τι έχει γίνει….

To email του Κόντη και η απάντηση της triumph hellas





To φανάρι σήμερα:









 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Ως δια μαγείας μόλις ειδοποιήθηκα πως έχει έρθει το φανάρι ως εγγύηση!

Πριν ένα μήνα είχα μιλήσει με όλους τους εμπλεκόμενους, μου είχαν πει ότι και στο ημεηλ και σκέφτηκα μέσα μου (αφού ηττήθηκα) άστο, θα βρεθεί η λύση κάποια στιγμή.

Δεν έχω ιδέα τι έχει γίνει….
Ευτυχής εξέλιξη! Για πες μας και αν όντως το νέο φανάρι δεν παρουσιάζει το ίδιο θέμα όταν το βάλεις με το καλό (έτσι από περιέργεια)
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Ως δια μαγείας μόλις ειδοποιήθηκα πως έχει έρθει το φανάρι ως εγγύηση!

Πριν ένα μήνα είχα μιλήσει με όλους τους εμπλεκόμενους, μου είχαν πει ότι και στο ημεηλ και σκέφτηκα μέσα μου (αφού ηττήθηκα) άστο, θα βρεθεί η λύση κάποια στιγμή.

Δεν έχω ιδέα τι έχει γίνει….
Το αποτέλεσμα μετράει, και ποσώς ενδιαφέρει τι απαντούν στα mail. Και εκ του αποτελέσματος κρίνοντας η προσπάθεια σου επέδωσε τα αναμενόμενα.
Πάρα ταύτα μια σκέψη που είχα για ενα Tiger 800 διεγράφη ανεπιστρεπτί, ούτε θέλω ούτε έχω τη διάθεση για το όποιο τεχνικό κατασκευαστικό πρόβλημα να ξεκινώ αλληλογραφία μακράς διαρκείας και με αμφίβολη την έκβαση του αποτελέσματος.
Δεεεεν θα πάρω.
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Πάρα ταύτα μια σκέψη που είχα για ενα Tiger 800 διεγράφη ανεπιστρεπτί, ούτε θέλω ούτε έχω τη διάθεση για το όποιο τεχνικό κατασκευαστικό πρόβλημα να ξεκινώ αλληλογραφία μακράς διαρκείας και με αμφίβολη την έκβαση του αποτελέσματος.
Δεεεεν θα πάρω.
Suzuki και πάλι Suzuki
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Suzuki και πάλι Suzuki
Ωραίοι τύποι στην Καλλιρρόης τελικά, αν και έφυγε ο Μπάμπης και ο Βασίλης, από τον οποίο είχα πάρει το πρώτο μου bandit κάποτε που δούλευε στο στοκ του Περιστερίου. Το SV περιμένει μια θέση στο γκαράζ μου κάποια στιγμή.

Yamaha μόνο :yew:
Στην Suzuki έχουν ένα πιτσιρίκι μεταγραφή από το μοτοδικτυο :p και τώρα που το έγραψα αυτό συνειδητοποιώ ξανά πόσο μεγάλωσα, ο άνθρωπος πρέπει να είναι στην γειτονιά των 30. Η Yamaha έχει μείνει με γκάμα με πολύ καλές μοτοσικλέτες και πλην Τ7 δεν μου αρέσει καμία για δική μου.
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Ωραίοι τύποι στην Καλλιρρόης τελικά, αν και έφυγε ο Μπάμπης και ο Βασίλης, από τον οποίο είχα πάρει το πρώτο μου bandit κάποτε που δούλευε στο στοκ του Περιστερίου. Το SV περιμένει μια θέση στο γκαράζ μου κάποια στιγμή.


Στην Suzuki έχουν ένα πιτσιρίκι μεταγραφή από το μοτοδικτυο :p και τώρα που το έγραψα αυτό συνειδητοποιώ ξανά πόσο μεγάλωσα, ο άνθρωπος πρέπει να είναι στην γειτονιά των 30. Η Yamaha έχει μείνει με γκάμα με πολύ καλές μοτοσικλέτες και πλην Τ7 δεν μου αρέσει καμία για δική μου.
Το πιτσιρίκι είναι φίλος και βολτάρουμε μαζί πολλές φορές, θα συμφωνήσω ότι μεγαλώσαμε δυστυχώς και εγώ είναι ο άλλος 30 και λέω μικρός!
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Το πιτσιρίκι είναι φίλος και βολτάρουμε μαζί πολλές φορές, θα συμφωνήσω ότι μεγαλώσαμε δυστυχώς και εγώ είναι ο άλλος 30 και λέω μικρός!
Έλα ρε. Ευγενεστατος, εξυπηρετικός, πολύ καλές εντυπώσεις.
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Από σήμερα και στο εξής θα γράφω τις περιπέτειες μου εδώ. Καλό το «συμβαίνει τώρα» αλλά χάνονται και εμείς δεν είμαστε για να χανόμαστε :cool:
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Βασικά να γράφεις τις περιπέτειες στο "δείξε την βόλτα σου" η σε νήμα "τρελό γουικεντ στο 111" γιατί εδώ είναι για τις εντυπώσεις από το μηχανάκι, κατανάλωση σέρβις ζημιές κλπ
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Ανάμεσα σε 4242 μέλη του φόρουμ, είμαι η μόνη που έχω αυτόν τον κινητήρα, όποτε όλα εδώ και τις χαρές και τη γκρίνια.

Στο μεταξύ τα ξαναδιάβασα όλα από την αρχή… Κλάμα η κυρία, πάλι…
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Αδούλωτη Μάνη


Βάθεια;
Νομίζω ήμουν στο ίδιο σημείο πριν κάποια χρόνια.



Στάλθηκε από το ASUS_AI2302 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom