Λάστιχα 70-30 με διάρκεια

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
konkost αυτό εννοώ ότι έχει φαγωθεί περίεργα. Έτσι γίνεται;
Μέχρι να απαντήσει ο Κώστας, να πω ότι σε όσα λάστιχα TKC80 έχω βάλει το εμπρός δεν έχει γίνει ποτέ κανένα έτσι. Μπορεί να υπάρχει ανόμοια φθορά στο ίδιο το τακούνι, αλλά όχι να έχουν τόση διαφορά στο ύψους μεταξύ τους. Αν θυμαμαι καλά είχες πει ότι ήταν μεταχειρισμένο αυτό το λάστιχο;

Edit: το συγκεκριμένο λάστιχο έχει περίπου 15.000 χλμ. Που βλέπεις στη φωτογραφία
 
Τελευταία επεξεργασία:

Trexantiri

Μέλος
Όνομα
Minas
Μοτό
V-Strom 800 DE
Τέλεια ας πούμε τώρα απόψεις και για λάστιχα που είναι 70/30 και όχι 50/50 με τέτοιο τακούνι
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Μέχρι να απαντήσει ο Κώστας, να πω ότι σε όσα λάστιχα TKC80 έχω βάλει το εμπρός δεν έχει γίνει ποτέ κανένα έτσι. Μπορεί να υπάρχει ανόμοια φθορά στο ίδιο το τακούνι, αλλά όχι να έχουν τόση διαφορά στο ύψους μεταξύ τους. Αν θυμαμαι καλά είχες πει ότι ήταν μεταχειρισμένο αυτό το λάστιχο;

Edit: το συγκεκριμένο λάστιχο έχει περίπου 15.000 χλμ. Που βλέπεις στη φωτογραφία
Δεν ήταν μεταχειρισμένα. Ήταν παλιό ντοτ.
 

ChristosGR

Σκουριασμένο Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-Strom 800 DE - Husaberg FE-390
Μέχρι να απαντήσει ο Κώστας, να πω ότι σε όσα λάστιχα TKC80 έχω βάλει το εμπρός δεν έχει γίνει ποτέ κανένα έτσι. Μπορεί να υπάρχει ανόμοια φθορά στο ίδιο το τακούνι, αλλά όχι να έχουν τόση διαφορά στο ύψους μεταξύ τους. Αν θυμαμαι καλά είχες πει ότι ήταν μεταχειρισμένο αυτό το λάστιχο;

Edit: το συγκεκριμένο λάστιχο έχει περίπου 15.000 χλμ. Που βλέπεις στη φωτογραφία
Το συγκεκριμένο λάστιχο άσχετα με τα χιλιόμετρα φαίνεται να θέλει αλλαγή άμεσα γιατί έχει ξεραθεί, αν κρίνω από την εικόνα στην βάση των τακούνιων
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Το συγκεκριμένο λάστιχο άσχετα με τα χιλιόμετρα φαίνεται να θέλει αλλαγή άμεσα γιατί έχει ξεραθεί, αν κρίνω από την εικόνα στην βάση των τακούνιων
Δεν είναι παλιό το λάστιχο Χρήστο (διετίας) ούτε γλυστράει, απλά την έχει ακούσει στέρεο από τα χιλιόμετρα. Θα αλλαχτούν σύντομα.
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
konkost αυτό εννοώ ότι έχει φαγωθεί περίεργα. Έτσι γίνεται;
Οχι Οσες φορες το εχω βαλει η φθορα του ειναι σχεδον ομοιομορφη οπως στη φωτο που ανεβασε ο stefos
Kαι αυτο που εχω τωρα πανω με καμια 10αρια χιλ χλμ την ιδια εκονα εχει με αυτο του stefos
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μειονέκτημα του φόρουμ να μην μπορείς να σβήσεις μία δημοσίευσή σου.
Τουλάχιστον το πρώτο λεπτό.
Τι εννοείς?
Μπορείς να κάνεις όποτε θέλεις επεξεργασία όσων έχεις γραψει
 

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
Τι εννοείς?
Μπορείς να κάνεις όποτε θέλεις επεξεργασία όσων έχεις γραψει
Να μπορείς να σβήσεις τελείως τη δημοσίευση σου, όπως γίνεται σε άλλα φόρουμ.
Έκανες κάποιο λάθος ή το μετάνιωσες, θα πρέπει για ένα μικρό χρονικό διάστημα, πριν μπει νέα δημοσίευση, πριν κάνει άλλος παράθεση, να μπορείς να σβήνεις την δημοσίευσή σου.

Επίσης ότι μπορείς όποτε θέλεις να κάνεις επεξεργασία της δημοσίευσή σου, δεν είναι σωστό. Μόνο για λίγη ώρα μετά, ή άντε μέσα σε 24 ώρες, θα πρέπει να μπορείς να κάνεις επεξεργασία της δημοσίευσή σου.
Έτσι γίνεται στα περισσότερα φόρουμ.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Οοοοοοχι γατάκια, ο,τι γράφει δεν ξεγράφει!

(αστειεύομαι ρε, μην παρεξηγηθώ :p )
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Να μπορείς να σβήσεις τελείως τη δημοσίευση σου, όπως γίνεται σε άλλα φόρουμ.
Έκανες κάποιο λάθος ή το μετάνιωσες, θα πρέπει για ένα μικρό χρονικό διάστημα, πριν μπει νέα δημοσίευση, πριν κάνει άλλος παράθεση, να μπορείς να σβήνεις την δημοσίευσή σου.

Επίσης ότι μπορείς όποτε θέλεις να κάνεις επεξεργασία της δημοσίευσή σου, δεν είναι σωστό. Μόνο για λίγη ώρα μετά, ή άντε μέσα σε 24 ώρες, θα πρέπει να μπορείς να κάνεις επεξεργασία της δημοσίευσή σου.
Έτσι γίνεται στα περισσότερα φόρουμ.
Εμένα μου αρέσει το γεγονός ότι μπορείς να επεξεργαστείς την δημοσίευση σου, ότι ώρα και οπότε θες.
Έχει τύχει κάμποσες φορές να δω ορθογραφικό λάθος δικό μου, και το διορθώνω, έστω και αν είναι παλιά η δημοσίευση!
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Τα λόγια και οι σφαιρες δεν γυριζουν πίσω όπως έχει πει κάποιος :laugh: .... μαλλον εννοεί, ο Γιώργος 1 οτι δεν μπορεις να το σβησεις τελειως, γραφεις .. και υποβολή απάντησης . Τουλάχιστον εγώ αυτό κάνω δεν εχω βρει πως σβήνει τελείως, οκ δεν έγινε κ κάτι...μένει μια δημοσίευση με..
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom