Μυστικη Πουροντουραδα

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ωραία η κουβεντούλα περί διαφορετικότητας-ικανότητας αναβατών/μοτοσυκλετών αλλά άμα έχει χάρη ο (Πουρο)εντουράς είναι άλλο πράμα :pointu:





Αυτη ειναι μια σειρά φώτο. ....που δείχνει την τερατώδη ιπποδύναμη του Domi και το τεράστιο οδηγική ταλέντο του αναβατη!!!!
Εύγε ....στον φωτογραφο:D
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Αυτη ειναι μια σειρά φώτο. ....που δείχνει την τερατώδη ιπποδύναμη του Domi και το τεράστιο οδηγική ταλέντο του αναβατη!!!!
Εύγε ....στον φωτογραφο:D
Εκείνη την στιγμή θα μπορούσα να φωνάζω στο domi 'κάτω τέρας-κάτω τέρας' :devilish::laugh:
Αλλά η αλήθεια είναι ότι έλεγα 'μλκ έπεσες-μλκ το'σωσες-..' σαν να μαδάω μαργαρίτα(μ'αγαπά-δεν μ'αγαπά) :roflmao:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Ωραία η κουβεντούλα περί διαφορετικότητας-ικανότητας αναβατών/μοτοσυκλετών αλλά άμα έχει χάρη ο (Πουρο)εντουράς είναι άλλο πράμα :pointu:





Τσιναει το γαιδουρι λευκαδιε τσιναει? Η πατησες το κουμπι του booster κατα λαθος?:pointu:
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Ωραία η κουβεντούλα περί διαφορετικότητας-ικανότητας αναβατών/μοτοσυκλετών αλλά άμα έχει χάρη ο (Πουρο)εντουράς είναι άλλο πράμα :pointu:






ρε Γιώργη μου θύμισες αυτό ρε φίλε..:pointu:


ΠΟΥ ΠΑΣ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ με το ψηλοτάκουνο?????:roflmao:
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
θα συνεχίσετε για πολύ να το φιλοσοφείτε ή θα κανονίσουμε καμιά βόλτα?

όχι για να ξέρω αν θα γκρινιάξω και πόσο δηλαδίς! :cautious:
Nα πάμε κοπελλούδα'μ...γιατί να μην πάμε...μονο μην ξεχάσεις ,να προσθέσεις στον εξοπλισμό κ το μαγιώ σου.:p
 
Top Bottom