Συμβαίνει τώρα!

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλές ρακές,στην υγεία του NikosRE που το ζήτησε κ σε όλους.

#


Στάλθηκε από το M2010J19SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άλλοι τα πίνουν στην Κρήτη και οι Κρητικοί εδώ...
Γεια μας ολούθε...!!!


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Άλλοι τα πίνουν στην Κρήτη και οι Κρητικοί εδώ...
Γεια μας ολούθε...!!!


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ρισπεκτ στον φίλο με τα μπλε .
Όλοι κάνουν "γειαμας "με ποτήρια και κείνος με πιρουνιασμενο παΐδακι χαχαχαχαχαχα
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ρισπεκτ στον φίλο με τα μπλε .
Όλοι κάνουν "γειαμας "με ποτήρια και κείνος με πιρουνιασμενο παΐδακι χαχαχαχαχαχα
Ο Σπύρος enkefalos ....δυνατό πηρούνι.
Αλλά πιο δυνατό τιμόνι
 

gior-gos

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
v85tt
Πριν λίγες μέρες αγόρασα αυτόν τον σάκο χωρητικότητας 89 lt. Είναι λέει φούλ αδιάβροχος, πάντως φαίνεται πολύ ποιοτικός. Με τους διάφορους κρίκους και τις υποδοχές για ιμάντες που έχει στο πάνω μέρος του σκέφτομαι - άν χρειαστεί - να δέσω στο πάνω μέρος του μία δεύτερη μικρότερη τσάντα στην οποία θα βάλω πράγματα που δεν μ ενδιαφέρει αν θα βραχούν, όπως αδιάβροχα κτλ, και να μην βάλω στο τεπόζιτο τανκ μπαγκ που παίρνει πολύ λιγότερα πράγματα και πού "σκοντάφτει" το βλέμμα μου πάνω του καθώς οδηγώ.
Πήρα και ιμάντες με πλαστικό κλιπ γιατί αυτοί που έχω είναι με μεταλλικό και φοβόμουν μήπως χαλάσουν τον σάκο.
Κι ένα μικρό φαρμακείο (αχρείαστο να ναι) με κάποια πραγματάκια μέσα που κάποια απ αυτά θα τα βγάλω και θα βάλω άλλα που θεωρώ πιο χρήσιμα. Η πλάκα είναι ότι την ίδια μέρα που πήρα το φαρμακείο είδα σε φυλλάδιο του λίντλ ένα φαρμακείο λίγο μεγαλύτερο απ αυτό που πήρα (να πω την αλήθεια το θελα λίγο μεγαλύτερο), με περισσότερα πράγματα μέσα και με λιγότερο απο τη μισή τιμή :ha













 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Πριν λίγες μέρες αγόρασα αυτόν τον σάκο χωρητικότητας 89 lt. Είναι λέει φούλ αδιάβροχος, πάντως φαίνεται πολύ ποιοτικός. Με τους διάφορους κρίκους και τις υποδοχές για ιμάντες που έχει στο πάνω μέρος του σκέφτομαι - άν χρειαστεί - να δέσω στο πάνω μέρος του μία δεύτερη μικρότερη τσάντα στην οποία θα βάλω πράγματα που δεν μ ενδιαφέρει αν θα βραχούν, όπως αδιάβροχα κτλ, και να μην βάλω στο τεπόζιτο τανκ μπαγκ που παίρνει πολύ λιγότερα πράγματα και πού "σκοντάφτει" το βλέμμα μου πάνω του καθώς οδηγώ.
Πήρα και ιμάντες με πλαστικό κλιπ γιατί αυτοί που έχω είναι με μεταλλικό και φοβόμουν μήπως χαλάσουν τον σάκο.
Κι ένα μικρό φαρμακείο (αχρείαστο να ναι) με κάποια πραγματάκια μέσα που κάποια απ αυτά θα τα βγάλω και θα βάλω άλλα που θεωρώ πιο χρήσιμα. Η πλάκα είναι ότι την ίδια μέρα που πήρα το φαρμακείο είδα σε φυλλάδιο του λίντλ ένα φαρμακείο λίγο μεγαλύτερο απ αυτό που πήρα (να πω την αλήθεια το θελα λίγο μεγαλύτερο), με περισσότερα πράγματα μέσα και με λιγότερο απο τη μισή τιμή :ha













Έχω τον ίδιο τα τελευταία 15 χρόνια ....δεν λέει να χαλάσει να τον αλλάξω που τον βαρεθηκα
 

Katsadonis

Κατσαπλιάς
Περιοχή
Ναύπλιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Pegaso Strada
Έχω τον ίδιο τα τελευταία 15 χρόνια ....δεν λέει να χαλάσει να τον αλλάξω που τον βαρεθηκα
δεν υπάρχει καλύτερη διαφήμιση από αυτό
 

Foris 1993

Μέλος
Όνομα
chris
Μοτό
XLV
Να ρωτησω αμα εχουμε σακουβαγιαζ του στρατου (τις κλασσικες χακι βαλιτσες που πουλανε στα στρατιωτικα ειδη) μπορουμε να τη δεσουμε πανω στη μηχανη ?Ιδανικα αμα δενετε πανω απ τη βαλιτσα η δεν αξιζει ?
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Να ρωτησω αμα εχουμε σακουβαγιαζ του στρατου (τις κλασσικες χακι βαλιτσες που πουλανε στα στρατιωτικα ειδη) μπορουμε να τη δεσουμε πανω στη μηχανη ?Ιδανικα αμα δενετε πανω απ τη βαλιτσα η δεν αξιζει ?
Ότι έχεις και σε βολευει φίλε μου, καλό είναι!!! :ok:



Γενικότερα.......
Ας (ξε)φύγουμε λίγο απ'το μάρκετινγκ και το πώς "πρέπει" να είναι και να δειχνει ο κάθε αναβάτης και η μοτοσικλέτα του!!!!
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Άλλοι τα πίνουν στην Κρήτη και οι Κρητικοί εδώ...
Γεια μας ολούθε...!!!


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
thenos φίλα μου αυτήν αριστερά σου και τσίμπα της λίγο την μαγούλα ! :friend:
 
Reactions: STF
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Άλλοι τα πίνουν στην Κρήτη και οι Κρητικοί εδώ...
Γεια μας ολούθε...!!!


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Εγώ τον αναζήτησα μόλις ήρθα Ηράκλειο αλλά χαλάλι σου.
 
Top Bottom