Συμβαίνει τώρα!

panavour

Μέλος
Περιοχή
Αθήναι
Όνομα
παναης (οχι απ τα μεγαρα)
Μοτό
voge500ds
μια χαρα παει ο καιρος για τα 8 δις ανθρωπους,2 δις αυτοκινητα και μοτο,10 εκατομμυρια αεροπλανα και αλλα τοσα πλοια,και αλλα 10 εκατομμυρια βιομηχανιες.Θα μπορουσε να ειναι και χειροτερα.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μας τα έχει κάνει τσουρέκια ο Αλ Γκορ για τους ρύπους, 1,3% αύξηση η χώρα του και την χρονιά που πέρασε.

Αλλά θα μας μιλήσει για το προσωπικό αποτύπωμα στο γουεφ στο Νταβός, όπου θα πάει με το καθαρό του τζετ. Θα έχει παρέα τον Αλβέρτο Μπ. και τον Τόνι τον μπλε τον πρώην πθ να μας πουν για την επόμενη πανδημία και πως θα βρεθούν μερικά δις ακόμα στον ισολογισμό της εταιρείας του δηλαδή εννοώ πως θα μας σώσει ξανά.

Σανό;
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Στο δρόμο με χαιρέτησε σκούτερ δικαβάλο. Ως γνωστόν οι σκουτεράδες δεν χαιρετάνε ούτε τον Θεό, οπότε δεν ξέρω αν πρέπει να το πάρω σαν σημάδι αλλαγής συμπεριφοράς ή... Πέρασε το XR για σκούτερ;

Για να προλάβω το σχολείο της μικρής 30 λεπτά πόρτα-πόρτα. Να γιατί 1000 για commuting.
 

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
Στο δρόμο με χαιρέτησε σκούτερ δικαβάλο. Ως γνωστόν οι σκουτεράδες δεν χαιρετάνε ούτε τον Θεό, οπότε δεν ξέρω αν πρέπει να το πάρω σαν σημάδι αλλαγής συμπεριφοράς ή... Πέρασε το XR για σκούτερ;

Για να προλάβω το σχολείο της μικρής 30 λεπτά πόρτα-πόρτα. Να γιατί 1000 για commuting.
Σίγουρα δεν περνούσε καμμια κοπέλα απο δίπλα;
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Σίγουρα δεν περνούσε καμμια κοπέλα απο δίπλα;
Παράδρομο εθνικής δεν περνάνε ούτε γάτες
 

gior-gos

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
v85tt
Μετά το παρ' ολίγον εγκεφαλικό της προηγούμενης εβδομάδας, σήμερα πήρα τη μηχανή απ το πλυντήριο· κατέβαλα μεγάλη προσπάθεια για να εντοπίσω κάποιες λίγες, απειροελάχιστου μεγέθους κουκκίδες, πολύ βαθιά χωμένες σε εσοχές που δεν υπάρχει καμία πρόσβαση, αλλά και πού φυσικά δεν φαίνονται. Από το πλυντήριο μου είπαν ότι κι αυτές οι λίγες εναπομείνασες αόρατες κουκκίδες θα φύγουν στα επόμενα 1 - 2 πλυσίματα.
Τέλος καλό όλα καλά!

:friendship:









 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Μπράβο ρε φιλαράκι, χάρηκα πολύ που έκανες δουλίτσα γιατί στεναχωρήθηκα που είδα το μηχανάκι έτσι.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Σούπερ νέα! :friendship:


Δεν πιστεύω να χτύπησες κάνα καλαμάρι και κάνα πλοκάμι στον Βασίλη?:rolleyes::roflmao::roflmao::roflmao:
Ε ναι, δουλειά, ένα βιαστικό μεζέ και πίσω.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Από τα ομορφότερα μηχανάκια που κυκλοφορούν !
Βάλτου και κανα μάτι ......
STF είναι πρόκληση αυτό το σχόλιο


Ευτυχώς που καθάρισε, μπράβο στον πλυστη
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Μετά το παρ' ολίγον εγκεφαλικό της προηγούμενης εβδομάδας, σήμερα πήρα τη μηχανή απ το πλυντήριο· κατέβαλα μεγάλη προσπάθεια για να εντοπίσω κάποιες λίγες, απειροελάχιστου μεγέθους κουκκίδες, πολύ βαθιά χωμένες σε εσοχές που δεν υπάρχει καμία πρόσβαση, αλλά και πού φυσικά δεν φαίνονται. Από το πλυντήριο μου είπαν ότι κι αυτές οι λίγες εναπομείνασες αόρατες κουκκίδες θα φύγουν στα επόμενα 1 - 2 πλυσίματα.
Τέλος καλό όλα καλά!

:friendship:









Σε πιο πλυντηριο πηγες?
Κατι εξειδικευμενο?
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Στο δρόμο με χαιρέτησε σκούτερ δικαβάλο. Ως γνωστόν οι σκουτεράδες δεν χαιρετάνε ούτε τον Θεό, οπότε δεν ξέρω αν πρέπει να το πάρω σαν σημάδι αλλαγής συμπεριφοράς ή... Πέρασε το XR για σκούτερ;
Μάλλον έχει πεμφε για πρώτο ,το σκούτερ είναι η υπηρέτρια .
Για να μην παίρνεις θάρρος το λεω :wacky:
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Μετά το παρ' ολίγον εγκεφαλικό της προηγούμενης εβδομάδας, σήμερα πήρα τη μηχανή απ το πλυντήριο· κατέβαλα μεγάλη προσπάθεια για να εντοπίσω κάποιες λίγες, απειροελάχιστου μεγέθους κουκκίδες, πολύ βαθιά χωμένες σε εσοχές που δεν υπάρχει καμία πρόσβαση, αλλά και πού φυσικά δεν φαίνονται. Από το πλυντήριο μου είπαν ότι κι αυτές οι λίγες εναπομείνασες αόρατες κουκκίδες θα φύγουν στα επόμενα 1 - 2 πλυσίματα.
Τέλος καλό όλα καλά!

:friendship:









Μπράβο Γιώργο, μια χαρά στην έφερε το πλυντήριο! Καλά ταξίδια από εδώ και πέρα!

STF είναι πρόκληση αυτό το σχόλιο

Ευτυχώς που καθάρισε, μπράβο στον πλυστη
Ρε 'σεις, σημασία έχει να αρέσει στον ιδιοκτήτη της. Μια χαρά είναι η μοτοσυκλέτα!
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Μετά το παρ' ολίγον εγκεφαλικό της προηγούμενης εβδομάδας, σήμερα πήρα τη μηχανή απ το πλυντήριο· κατέβαλα μεγάλη προσπάθεια για να εντοπίσω κάποιες λίγες, απειροελάχιστου μεγέθους κουκκίδες, πολύ βαθιά χωμένες σε εσοχές που δεν υπάρχει καμία πρόσβαση, αλλά και πού φυσικά δεν φαίνονται. Από το πλυντήριο μου είπαν ότι κι αυτές οι λίγες εναπομείνασες αόρατες κουκκίδες θα φύγουν στα επόμενα 1 - 2 πλυσίματα.
Τέλος καλό όλα καλά!

:friendship:









Μπράβο :like:
 
Top Bottom