Συμβαίνει τώρα!

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Δημήτρης nomad εν δράσει...


Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Τα παιδια εδω μου ειπαν οτι με εψαχνε ενας με ενα ΚΤΜ??? Αλλαξοπιστησες???

Ξεκιναμε και το απεναντι στο ρευμα προς Αθηνα, οποτε ειμαι μια απο δω μια απο κει.
Ο επομενος που θα περασει ας ρίξει τηλ, 6983210832, 7 μερες τη βδομαδα, from dawn till dusk.
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Ριβέρα κάτω Γατζέα, στο χωριό των αποφασιστικών αντρών...
καλά που δεν είσαι Βόλο, στην πόλη των αναποφάσιστων (και του Μπέου....) :p
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Τον Αχιλλέα ρε; Τον ήρωα; Ντροπή σου.

Εντάξει τώρα είμαι στην αναποφάσιστη πόλη..
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Τον Αχιλλέα ρε; Τον ήρωα; Ντροπή σου.

Εντάξει τώρα είμαι στην αναποφάσιστη πόλη..
θα μείνετε?? τον πίνετε κάπου? θα τον πιείτε αύριο ? πολλά τα ερωτήματα.....

(ευτυχώς απαντήσαμε στο πχιο βασικό απ' όλα.....)
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
θα μείνετε?? τον πίνετε κάπου? θα τον πιείτε αύριο ? πολλά τα ερωτήματα.....

(ευτυχώς απαντήσαμε στο πχιο βασικό απ' όλα.....)
Θα το πιούμε αργότερα και πάλι αύριο, ακόμα δεν ξέρω το που όμως. Μάλλον αύριο ξέρω, νέο ανανεωμένο μεζεν. Κάποια στιγμή μια φούρνου Μινέρβα πρέπει να φάμε να την θυμηθώ. Επίσης έχουν αλλάξει τα.μπουγατσερί που ήξερα, χαμένος στην τοποθεσία Βόλος. Άντε γιατί οι Αθηναίοι με την κρέμα από ζαχαρουχο γάλα κάτι δεν ξέρουν σωστά. Θα φύγω 10 κιλά πιο πάνω, μόνο μονόδρομος...
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Ρε παιδια σας παρακαλω μια χαρη!!! Ποιο ειναι ενα γαματο ελληνικο site που εχει αναλυτικα πληροφοριες για ολες της χωρες;;;; ευχαριστω!!!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Συνέβη γύρω στις 4.....η μαύρη θυελα χαιρέτησε αυτόν τον ψηλό τον kokos με 2 ξερογκαζιες στον κόφτη.
Την επόμενη θα σταματήσω.
Ελα ρε τωρα εγραφα, το καταλαβα οτι ησουν εσυ!

Καθόμουν με ενα παλικαρι που μολις γυρισε απο Ισπανια μεσω Ιταλιας με ενα XLV400, θα κάνατε καλη κουβεντα για τον Σοιχιρο!
:fun
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
θα μείνετε?? τον πίνετε κάπου? θα τον πιείτε αύριο ? πολλά τα ερωτήματα.....

(ευτυχώς απαντήσαμε στο πχιο βασικό απ' όλα.....)
Τελικά τον ήπιαμε, φάγαμε και πάστα φούρνου που ήταν καλή, φραπέ δεν ήπιαμε για να μην μας πάει πριονοκορδέλα αλλά εντάξει. Ο Θοδωρής επιβεβαιώνει ότι είναι μεγάλη μορφή, χάρηκα πολύ που γνώρισα και τον Σωτήρη. Πάλι καλά που έχουν μείνει και τέτοιοι άνθρωποι στο ίντερνετ. Δεν ζήτησα καν να ανέβω στο 640 γιατί αρκετά έχω στο κεφάλι μου ήδη.

Δεν δοκίμασα σουβλάκια από τον "Ο Κοσμάς" στην Περαιβού που έμαθα ότι είναι παλιά καλή συνταγή (και μου έχει λείψει το κέτσαπ/μουστάρδα) και το Rainbow με τα πεϊνιρλί, μαθαίνω πως πατάτες ουγγαρέζα είναι δυνατός συνδυασμός. Ανοιχτοί λογαριασμοί...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Συνεβη πριν λιγο.....
Κατεβαινω με το φορτηγο το ποταμι και με περναει αυτο το ομορφο αγορι ο Sevax με την κυρια του, ντυμενοι σαν αστακοι παρα το 35ρη και σκεφτομουν ποσο καλο εχουν κανει αυτοι οι χωροι στην ασφαλεια και στον τροπο που αντιμετωπιζουμε την ασφαλεια!!
5 λεπτα αργοτερα πεσμενο σκουτερ με τυπο χωρις κρανος φυσικα, βερμουδα, σαγιοναρα διχαλο και ρειμπαν γυαλι.....μεσα στα αιματα απο το πεσιμο στην καυτη ασφαλτο.
Ειχε πολυ κινηση και πρεπει να επεσε με πολυ λιγα χλμ, αλλα ειχε γινει ολος μανταρα απο ελλειψη εξοπλισμου.
Το νου μας....
 

ilias.ali

Ready To Race
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Ali
Μοτό
KTM 625 SXC 2004
Συνεβη πριν λιγο.....
Κατεβαινω με το φορτηγο το ποταμι και με περναει αυτο το ομορφο αγορι ο Sevax με την κυρια του, ντυμενοι σαν αστακοι παρα το 35ρη και σκεφτομουν ποσο καλο εχουν κανει αυτοι οι χωροι στην ασφαλεια και στον τροπο που αντιμετωπιζουμε την ασφαλεια!!
5 λεπτα αργοτερα πεσμενο σκουτερ με τυπο χωρις κρανος φυσικα, βερμουδα, σαγιοναρα διχαλο και ρειμπαν γυαλι.....μεσα στα αιματα απο το πεσιμο στην καυτη ασφαλτο.
Ειχε πολυ κινηση και πρεπει να επεσε με πολυ λιγα χλμ, αλλα ειχε γινει ολος μανταρα απο ελλειψη εξοπλισμου.
Το νου μας....
Ντεμοντε.... Γυαλί μόνο hawkers

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom