Συμβαίνει τώρα!

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Έμπλεξες.... Αλλά είναι από τα ωραία μπλεξίματα που συμβαινουν
Παραδόξως για το συνηθισμένο μου, έβγαλα φωτογραφία μόνο την βάφλα για να την στείλω στο κορίτσι. Στο Γαλαξίδι είχε τραγικά πολύ λαό και ΙΧ και ξενοδοχεία φουλ και λεωφορεία με γέρους.

Το cruise control γιατί δεν το έχουν ΟΛΑ τα μηχανάκια; Αυτό το πράγμα στην ΕΟ είναι απλά ανεκτίμητο, οικονομικό και ξεκούραστο. Και χωρίς αυτό είσαι σε τραγικά νούμερα ταχύτητας με το παραμικρό άνοιγμα γκαζιού και χωρίς ένδειξη ότι "κουράζεται" το μηχανάκι.

Στον επαρχιακό θυμήθηκα την σκηνή από το Avengers γιατί ΚΑΘΕ προσπάθεια να στρίψω αντιμετωπίστηκε από το XR με τον ίδιο τρόπο, σε φάση που λέω πάει, έχω αποκουλαθεί εντελώς. Φτάνουμε στο καφέ, ζητάω συγγνώμη από τον Αλέξανδρο για τον ρυθμό κότας και μου λέει "δεν θα σου πω τίποτα, δες απλά τα λάστιχα" όπου όντως ήταν περισσότερο πατημένα από ότι πίστευα. Έχουμε πολύ δρόμο ακόμα...

Το μόνο απρόοπτο στην βόλτα ήταν το GPS της BMW όπου αποφάσισε πως στην επιστροφή θα λέει ότι είμαι συνεχώς στον παραλιακό της Ιτέας, το κατάλαβα στην ευθεία της Θήβας όπου βλέπω την μωβ γραμμή να κάνει στροφή 90 μοιρών και λέω εντάξει, ζω σε παράλληλο σύμπαν. Θέλει και ένα θέμα με άλλα χρώματα γιατί στον ήλιο δεν φαίνεται καλά η πορεία (και το σκίαστρο/κλειδαριά) αλλά και κάποια ρύθμιση γιατί σε κάθε σύνδεση με το τηλέφωνο χαλάει την ώρα, παρά το ότι θεωρητικά την παίρνει από σέρβερ της ΝΑΣΑ κατιτίς.

Ωραία ήταν, θα το ξανακάνω.
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Το ξαναλεω.. Μπας και το πιστέψω.
Όσο δεν τρώει κοκορακια θα το φροντιζω



Advphone....
Τι φροντιζεις..γεροντα ;;;
Που εχεις ενα πλαινο καπακι...λευκο κ ενα μαυρο...απο περυσι..!!!
Μη σε ματιαξουν φοβασαι ;;;
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Τι φροντιζεις..γεροντα ;;;
Που εχεις ενα πλαινο καπακι...λευκο κ ενα μαυρο...απο περυσι..!!!
Μη σε ματιαξουν φοβασαι ;;;

To ΜΑΥΡΟ μας αφησε χρονους!!!!!!! Οδηγαρα ο κωστας , φτου φτου φτουυυυ!!!! Αλλοι στην ηλικια του πανε για περπατημα μεχρι την πλατεια για τσιπουρα!!!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τι φροντιζεις..γεροντα ;;;
Που εχεις ενα πλαινο καπακι...λευκο κ ενα μαυρο...απο περυσι..!!!
Μη σε ματιαξουν φοβασαι ;;;
Περιμένει το πρότζεκτ... Ασφαλτινη ποντικομαμη
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
To ΜΑΥΡΟ μας αφησε χρονους!!!!!!! Οδηγαρα ο κωστας , φτου φτου φτουυυυ!!!! Αλλοι στην ηλικια του πανε για περπατημα μεχρι την πλατεια για τσιπουρα!!!!
Και πολύ καλός στις βουτιές... Να τα λέμε αυτα



Advphone....
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Και πολύ καλός στις βουτιές... Να τα λέμε αυτα



Advphone....

αυτο πρεπει να γινει MEM με φατσουλες στους συνοδοιπορους απο πισω χαχαχαχα
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Θανασεν Συνονόματε πολύχρονος...!!!
:hpbrd::crs:
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Βρέθηκα κέντρο για δουλειά και πέρασα και από Τζωρτζόπουλο, η συγκίνηση που είδα τον εαυτό μου να φοράει ίδιο παντελόνι με αυτό του #skliros_kariolis (geez996) ήταν τόσο μεγάλη που δεν μπορούσα να μην το αγοράσω... Τζώρτζ αν χωράς σε 36 και είσαι τα κιλά που λες, ήρωας, το 38 ίσα που έκλεισε.
 
Top Bottom