Συμβαίνει τώρα!

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
Ψώνισα κι εγώ κάτι και τολμώ να πω πως είναι η μοτοσυκλέτα που πραγματικά μου ταιριάζει με ότι είδα στις πρώτες βόλτες και ελπίζω να έχουμε μακροημερευση και μια όμορφη συμβίωση!




Τωρα αν κάποιος ξέρει που μπορώ να βρω ένα service manual θα ήμουν υπόχρεος γιατί free δε βρίσκω κάτι στο net.. Θελω να κάνω σε πρώτη φάση ένα service στο πηρουνι έχει σκάσει η δεξιά τσιμουχα λόγω ακινησίας.Αν και απ ότι είδα είναι αρκετά απλό. Ευτυχώς και το cartridge βιδώνει ξεβιδώνει χωρίς εργαλείο.

Επίσης χρειάζεται μια ζελατίνα λίγο πιο ψηλή και σκέφτομαι αν θα βάλω πλαϊνές βαλίτσες. Αν έβρισκα τις vario της BMW θα με εψηναν αλλά τις ζητάνε ακριβά υποθέτω.
Καλά ταξίδια να έχετε ....
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Πολύ Καλή & Ικανότατη Μοτοσυκλέτα.
Πάντα ήταν στις υποψήφιες που κοίταγα.

Δεν την πήρα ποτέ για 2 λόγους
  1. Μέχρι πρίν 2 χρόνια ,τα μεταχ. μοντέλα(2010+) ,με χλμ(λίγα) ,κ κατάσταση(φουλΧτρα) ,που κοίταγα ,πλησίαζαν σε τιμες τις R1200GS
  2. Eίχα αποφασίσει ήδη ότι ,βαριά μηχανή σε χώμα ΔΕΝ ξανα ,οπότε δεν...
Ακόμα ομως την θεωρώ μιά απο τις καλύτερες All Round προτάσεις που υπάρχουν στην αγορά.

ΚαλοΤάξιδη Βάγγο. :crs:

Οσο για το ServiceManual που ψάχνεις ,φέρτη μιά βόλτα στο Στάβλο να την χαζέψουμε ,κ να στο δώκω δωράκι σε DVD.
Κερνάω κ καφέ.
Είσαι ο άνθρωπος μου...!!

Θα σε πάρω τηλ μέσα στη βδομάδα!
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Καλοταξιδη Βαγγελη. Να την χαρεις.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ψώνισα κι εγώ κάτι και τολμώ να πω πως είναι η μοτοσυκλέτα που πραγματικά μου ταιριάζει με ότι είδα στις πρώτες βόλτες και ελπίζω να έχουμε μακροημερευση και μια όμορφη συμβίωση!




Τωρα αν κάποιος ξέρει που μπορώ να βρω ένα service manual θα ήμουν υπόχρεος γιατί free δε βρίσκω κάτι στο net.. Θελω να κάνω σε πρώτη φάση ένα service στο πηρουνι έχει σκάσει η δεξιά τσιμουχα λόγω ακινησίας.Αν και απ ότι είδα είναι αρκετά απλό. Ευτυχώς και το cartridge βιδώνει ξεβιδώνει χωρίς εργαλείο.

Επίσης χρειάζεται μια ζελατίνα λίγο πιο ψηλή και σκέφτομαι αν θα βάλω πλαϊνές βαλίτσες. Αν έβρισκα τις vario της BMW θα με εψηναν αλλά τις ζητάνε ακριβά υποθέτω.
Καλοτάξιδοι να είστε...!
Ωραίο κομμάτι...!!!:secret:
 

Karellen

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda Dax 72
Ψώνισα κι εγώ κάτι και τολμώ να πω πως είναι η μοτοσυκλέτα που πραγματικά μου ταιριάζει με ότι είδα στις πρώτες βόλτες και ελπίζω να έχουμε μακροημερευση και μια όμορφη συμβίωση!




Τωρα αν κάποιος ξέρει που μπορώ να βρω ένα service manual θα ήμουν υπόχρεος γιατί free δε βρίσκω κάτι στο net.. Θελω να κάνω σε πρώτη φάση ένα service στο πηρουνι έχει σκάσει η δεξιά τσιμουχα λόγω ακινησίας.Αν και απ ότι είδα είναι αρκετά απλό. Ευτυχώς και το cartridge βιδώνει ξεβιδώνει χωρίς εργαλείο.

Επίσης χρειάζεται μια ζελατίνα λίγο πιο ψηλή και σκέφτομαι αν θα βάλω πλαϊνές βαλίτσες. Αν έβρισκα τις vario της BMW θα με εψηναν αλλά τις ζητάνε ακριβά υποθέτω.
Καλορίζικο Βάγγο και καλές αποδράσεις!
Να το χαρείς όσο πάει και μακρυά από κακοτοπιές!

Σου έστειλα μνμ για το Manual.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Καλοτάξιδο και από εδώ Βάγγουλα......άντε, σενιάρισέ το να το ασημώσουμε :stm:
 

Sevax

Πλανόδιος
Περιοχή
Νεα Σμυρνη
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
F800 Κορωνέικο
Ψώνισα κι εγώ κάτι και τολμώ να πω πως είναι η μοτοσυκλέτα που πραγματικά μου ταιριάζει με ότι είδα στις πρώτες βόλτες και ελπίζω να έχουμε μακροημερευση και μια όμορφη συμβίωση!




Τωρα αν κάποιος ξέρει που μπορώ να βρω ένα service manual θα ήμουν υπόχρεος γιατί free δε βρίσκω κάτι στο net.. Θελω να κάνω σε πρώτη φάση ένα service στο πηρουνι έχει σκάσει η δεξιά τσιμουχα λόγω ακινησίας.Αν και απ ότι είδα είναι αρκετά απλό. Ευτυχώς και το cartridge βιδώνει ξεβιδώνει χωρίς εργαλείο.

Επίσης χρειάζεται μια ζελατίνα λίγο πιο ψηλή και σκέφτομαι αν θα βάλω πλαϊνές βαλίτσες. Αν έβρισκα τις vario της BMW θα με εψηναν αλλά τις ζητάνε ακριβά υποθέτω.
#FtuFtuskord@!!!
Καλοτάξιδο Βαγγο !!!
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Βαγγελαρα να το χαρείς!
Καλοτάξιδο!!!
21 εμπρός και μόνο

Στάλθηκε από το FIG-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Γιαννης20v

Μέλος
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
BMW R1200GS LC
καλοριζικο καλοταξιδο κ παντα ορθιος!11000χλμ;;;;καλα που υπαρχουν τετοια μηχανακια να τα υοθετισουμε κ μεις;
Αν ειναι το παλιο του Γιαννης20v εκατσε σε πολυ καλο εργαλειοοοο... Καλοριζικα

#xrv_world_explorer
δεν ειναι το δικο μου apos.zeitou δε πιστευω οτι θα τοδινε το παλικαρι που το πηρε!
 

christoslazy

Bad habits die hard
Περιοχή
Larisa
Όνομα
Christos Lazidis
Μοτό
BMW F650GS DAKAR 2005
KAWASAKI ZZR 600 2006 Black UK edition
Δεν νομίζω να έχει κάποια σχέση..

Η μηχανή έχει 11.000χλμ την είχε ένας φορτηγατζης βασικά έχει περάσει τη ζωή της χωρίς δράση! Είχε πάνω κάτι λάστιχα απάτητα 6 χρόνων κλπ κλπ.

Το λυπήθηκα το ζωντανό και είπα να το υιοθέτησω..!

Ευχαριστώ Αποστόλη.. Ανταλασσεται για βόλτα με καγκουρικο corolla.. Χαχαχα

Αντε γιατί τι ζήλεψα να πάω να ρίξω κάνα glanza πάνω στο δικό μου!
4A-GE 20V BLACK TOP μόνο :)

Αν δεν βρεις άκρη έχω σχετικά πρόσφατη έκδοση, με όλα τα update, της εφαρμογής με τα service manual όλων των μοντέλων bmw!

Καλά, απολαυστικά και απροβλημάτιστα χιλιόμετρα!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Το γράφουν οι συνωμοσιολόγοι από τις αρχές της κρίσης του 2008-9 ότι αγοράζουν μαζικά κάποιοι πολιτικοί ακίνητα στο κέντρο, του οποίου υποβαθμίζουν την αξία μέσω αδιαφορίας στην παραβατικότητα, αλλαγής πληθυσμού κλπ για να "μπουν" φτηνά, με τελικό σκοπό την αξιοποίηση του κέντρου διαφορετικά και τον πολλαπλασιασμό της αξίας της επένδυσης. Κάτσε να δεις που τελικά δεν ήταν τρελοί.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
4A-GE 20V BLACK TOP μόνο :)

Αν δεν βρεις άκρη έχω σχετικά πρόσφατη έκδοση, με όλα τα update, της εφαρμογής με τα service manual όλων των μοντέλων bmw!

Καλά, απολαυστικά και απροβλημάτιστα χιλιόμετρα!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Σ'ευχαριστώ πολύ Χρήστο, αν χρειαστώ θα σου πώ.
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Το γράφουν οι συνωμοσιολόγοι από τις αρχές της κρίσης του 2008-9 ότι αγοράζουν μαζικά κάποιοι πολιτικοί ακίνητα στο κέντρο, του οποίου υποβαθμίζουν την αξία μέσω αδιαφορίας στην παραβατικότητα, αλλαγής πληθυσμού κλπ για να "μπουν" φτηνά, με τελικό σκοπό την αξιοποίηση του κέντρου διαφορετικά και τον πολλαπλασιασμό της αξίας της επένδυσης. Κάτσε να δεις που τελικά δεν ήταν τρελοί.
Συνωμοσιολογος δεν ειμαι, αλλα το βλεπω ξεκαθαρα αυτο. Εχουμε δουλειες στο κεντρο. Εχουμε μια Εξαρχεια. Ολα βρωμανε φιλε, παιρνουν κοψοχρονια οχι μονο διαμερισματα αλλα και ολοκληρα διατηρητέα ακινητα και τα κανουν θεατρα, ξενοδοχεια, εστιατορια κτλ.

Στα Εξαρχεια. Που μεχρι πριν 1 χρονο ηταν η Μοσουλη της Ελλαδας και ξαφνικα σταματησε ολο το πανηγυρι... Και οσο γινοταν το μπαχαλο για ενα μαγικο λογο ολοι οι εργολαβοι δουλευαν κανονικοτατα...
 

Takisg

Μέλος
Περιοχή
Κόρινθος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Husaberg fe 550 2006
Το γράφουν οι συνωμοσιολόγοι από τις αρχές της κρίσης του 2008-9 ότι αγοράζουν μαζικά κάποιοι πολιτικοί ακίνητα στο κέντρο, του οποίου υποβαθμίζουν την αξία μέσω αδιαφορίας στην παραβατικότητα, αλλαγής πληθυσμού κλπ για να "μπουν" φτηνά, με τελικό σκοπό την αξιοποίηση του κέντρου διαφορετικά και τον πολλαπλασιασμό της αξίας της επένδυσης. Κάτσε να δεις που τελικά δεν ήταν τρελοί.
Με την Πλάκα τι έγινε παλαιότερα;
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Επειδη ειμαι διπλα...απο τον μεγαλο περιπατο...
Στους γυρω δρομους...απο προχθες γινεται της...π@τανας...!!!
Πιο προχειρος σχεδιασμος κ εφαρμογη στο ποδι...δεν νομιζω να εχει ξανα υπαρξει...!!!!
 
Top Bottom