Συμβαίνει τώρα!

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Γιατί περιμένεις το Duke 990 για να πάρεις κάτι αντρικό, λογικό. Αντί για λίγο χαρούμενο πορτοκαλί μέσα στο γκρίζο σου, θέλεις πορτοκαλί με λίγες μαύρες πινελιές.
Κανω την υπερβαση και λεω να δινω 3 ευρω παραπανω βενζινη την εβδομαδα!! :roflmao:
Το 990 ποσο καιει? :p
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Κανω την υπερβαση και λεω να δινω 3 ευρω παραπανω βενζινη την εβδομαδα!! :roflmao:
Το 990 ποσο καιει? :p
Το νέο που θα έρθει euro666 μετά το σημερινό 890 euro5 δεν θα καίει τίποτα!!!111!!11ενα
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Το νέο που θα έρθει euro666 μετά το σημερινό 890 euro5 δεν θα καίει τίποτα!!!111!!11ενα
Περα απ την πλακα, δεν μου αρεσει να οδηγω στην πολη μεγαλη μοτοσυκλετα.
Παλια να φανταστεις πουλησα ενα σκουτερ Χ9 γιατι ηταν δυσχρηστο!!
:roflmao::roflmao:
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Περα απ την πλακα, δεν μου αρεσει να οδηγω στην πολη μεγαλη μοτοσυκλετα.
Παλια να φανταστεις πουλησα ενα σκουτερ Χ9 γιατι ηταν δυσχρηστο!!
:roflmao::roflmao:
Το σκούτερ ναι, το πιστεύω.

Μοτοσυκλέτα αν κόβει το τιμόνι επαρκώς, μία χαρά και τα μεγάλα.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Ρεπό σήμερα και είμαι χαλαρός, (και αύριο :D ). Βγήκα μόνο το απόγευμα για μια δουλειά με την μηχανή. Ειλικρινά λυπήθηκα τους οδηγούς στα αυτοκίνητα o_O:oops:. Αυτό που συμβαίνει στους δρόμους της Αθήνας από το καλοκαίρι και μετά δεν έχει προηγούμενο.

Δεν μπορώ να φανταστώ τι θα γίνει κοντά στις γιορτές που παραδοσιακά πήζουν όλοι οι δρόμοι :eek::hungover:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Το σκούτερ ναι, το πιστεύω.

Μοτοσυκλέτα αν κόβει το τιμόνι επαρκώς, μία χαρά και τα μεγάλα.
Σαν το κουμπαρο μου κι εσυ.
Μπαινει στο κεντρο με το RT χωρις κανενα προβλημα!!
Ειναι σπαστικη η οδηγηση τις ωρες που περναω βεβαια, με μηχανη με συμπλεκτη, με πρωτη ταχυτητα για 10' σερι και να μην ανεβαινεις ενα πεζοδρομιο. :muted::laugh:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Ρεπό σήμερα και είμαι χαλαρός, (και αύριο :D ). Βγήκα μόνο το απόγευμα για μια δουλειά με την μηχανή. Ειλικρινά λυπήθηκα τους οδηγούς στα αυτοκίνητα o_O:oops:. Αυτό που συμβαίνει στους δρόμους της Αθήνας από το καλοκαίρι και μετά δεν έχει προηγούμενο.

Δεν μπορώ να φανταστώ τι θα γίνει κοντά στις γιορτές που παραδοσιακά πήζουν όλοι οι δρόμοι :eek::hungover:
Απο πότε ειχες 2 μερες ρεπο κολλητα? :inlove:
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
να μην ανεβαινεις ενα πεζοδρομιο. :muted::laugh:
Ούτε με το 950 που μπορεί. Τα πεζοδρόμια είναι για τους πεζούς, δεν υπάρχει λόγος να γίνομαι μέρος του προβλήματος. Ένα λεπτό παραπάνω, οκ.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Απο πότε ειχες 2 μερες ρεπο κολλητα? :inlove:
Μετά τα νησιά που δουλεύαμε με ένα ρεπό τον μήνα (αν ήσουν τυχερός), είναι πολιτισμικό σοκ! :laugh:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Ούτε με το 950 που μπορεί. Τα πεζοδρόμια είναι για τους πεζούς, δεν υπάρχει λόγος να γίνομαι μέρος του προβλήματος. Ένα λεπτό παραπάνω, οκ.
Οκ αλλα για 5 μετρα να αποφυγω ενα σταθμευμενο και οταν δεν υπαρχει ψυχη, δεν πιστευω οτι θα χαλασει κατι.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Σαν το κουμπαρο μου κι εσυ.
Μπαινει στο κεντρο με το RT χωρις κανενα προβλημα!!
Ειναι σπαστικη η οδηγηση τις ωρες που περναω βεβαια, με μηχανη με συμπλεκτη, με πρωτη ταχυτητα για 10' σερι και να μην ανεβαινεις ενα πεζοδρομιο. :muted::laugh:
Γιατί;
Τόσο ψηλά είναι τα πεζοδρομια, εκεί που περνάς;;; :friend:
 
Τελευταία επεξεργασία:

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Γιατί;
Τόσο ψηλά είναι, εκεί που περνάς;;; :friend:
Να φανταστεις οτι ξεκιναω απο κατω πατησια και φτανω υμηττο. :laugh:
 

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Οκ αλλα για 5 μετρα να αποφυγω ενα σταθμευμενο και οταν δεν υπαρχει ψυχη, δεν πιστευω οτι θα χαλασει κατι.
<<Φιλαράκι άμα είσαι εντουράς....αν το γουστάρεις πεζοδρόμια καβαλάς...
πέρνεις μια φόρα πατάς συμπλέκτη πρώτα...
έλα σου λέω κάντο... μην είσαι κότα....>>

με συγχωράτε είχα μια έμπνευση.

*I do not condone this message.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
<<Φιλαράκι άμα είσαι εντουράς....αν το γουστάρεις πεζοδρόμια καβαλάς...
πέρνεις μια φόρα πατάς συμπλέκτη πρώτα...
έλα σου λέω κάντο... μην είσαι κότα....>>

με συγχωράτε είχα μια έμπνευση.

*I do not condone this message.
Δικο σου ειναι αυτο?
Γιατι το γκουγκ-λαρισα και μου εβαλε να ακουσω "το φιλαρακι" της Σοφιας Βοσσου!!
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αυτό το άΖμα έπρεπε να το έχω ακούσει ΠΡΙΝ το μάθημα με τον Χελιώτη για να έχω ακόμα ένα άγχος...



Οκ αλλα για 5 μετρα να αποφυγω ενα σταθμευμενο και οταν δεν υπαρχει ψυχη, δεν πιστευω οτι θα χαλασει κατι.
Ναι ΟΚ απλά στο κέντρο Αθήνας το κάνουν πολλοί και με ψυχές που ψάχνουν που θα κρυφτούν να περάσει το @@ με το μηχανάκι για να μην τους πατήσει. Γιατί μπορεί. Αυτή την εικόνα έχω όταν διαβάζω "να περνάω πεζοδρόμια", δεν φταις εσύ τώρα.
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
1ο αληθινό Χειμερινό τεστ με 5C εξω..
Successful


Στάλθηκε από το HRY-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Σαν το κουμπαρο μου κι εσυ.
Μπαινει στο κεντρο με το RT χωρις κανενα προβλημα!!
Ειναι σπαστικη η οδηγηση τις ωρες που περναω βεβαια, με μηχανη με συμπλεκτη, με πρωτη ταχυτητα για 10' σερι και να μην ανεβαινεις ενα πεζοδρομιο. :muted::laugh:
Σε καταλαβαίνω απόλυτα... πολλές φορές στο κέντρο...ακόμα κ το κουλούρι μου φαίνεται υπερβολή..
Πάντως μια χαρά είναι για αυτό που θέλεις το 500αρι..!!!
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Εγώ πάντως δεν μπορώ να διανοηθώ να κινηθώ Αθήνα με κάτι άλλο εκτός από σκούτερ. Μεγάλη ευκολία, γκάζι/φρένο, δεν σε ψήνει ο κινητήρας, άνεση, το χειμώνα κουβερτούλα/χούφτες.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Σε καταλαβαίνω απόλυτα... πολλές φορές στο κέντρο...ακόμα κ το κουλούρι μου φαίνεται υπερβολή..
Πάντως μια χαρά είναι για αυτό που θέλεις το 500αρι..!!!
Φιλε οι εξελίξεις τρεχουν.
Ηδη χθες το βραδυ, ψηφιστηκε στην Βουλη ότι φευγουμε άμεσα ειτε για Λαυριο, ειτε για Μανδρα.
Εγω λογικα για Λαυριο.

ΑΛΛΑ.

Δεν ξερω ακομα αν χρειαζομαι μεγαλη μηχανη, γιατι περιμενουμε (μεχρι το καλοκαιρι πιστευω) να μας ανακοινωσουν την αποφαση για μετατάξεις ή όχι.
Οποτε εάν είμαι για Υπουργειο Αμυνης πχ που με ειχαν δεχτει, χρειαζομαι κατι να διασχίζω τα .............. τουρκοΒΟΥΝιΑ.
:ha
 
Top Bottom