Συμβαίνει τώρα!

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Μια από τα ίδια και σήμερα!!!για αλλού ξεκίνησα αλλού κατέληξα


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ξέρεις τι μου αρέσει σε 'σένα?
Το ότι πίνεις ΦΡΑΠΕ και είσαι ανήσυχο πνεύμα...

Η λιμνούλα ? Υλίκη ???
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μια από τα ίδια και σήμερα!!!για αλλού ξεκίνησα αλλού κατέληξα


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Βάλε και κανένα pin τζάμπα είναι
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Ξέρεις τι μου αρέσει σε 'σένα?
Το ότι πίνεις ΦΡΑΠΕ και είσαι ανήσυχο πνεύμα...

Η λιμνούλα ? Υλίκη ???
Ναι Παντελή Υλίκη είναι !!
Έκανα μια γύρα την λίμνη από το Μουρίκι και κατέληξα στον "φαρμακοποιο" στην Πέτρα για φραπε κλασικά !!!
Μετά έφυγα για Κορώνεια - Αγ τριαδα ανέβηκα λίγο προς Ελικώνα βγήκα Κυριάκι ,κατέβηκα προς παραλία ζελιτσα αλλά βαρέθηκα να πάω μέχρι κάτω ,ξαναγύρισα Αρβανίτσα και τώρα πίνω και άλλον φραπέ στη Δάφνη στα Δερβενοχώρια !!!
Έτσι απλά γιναν τα πράγματα!!!
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Έχει τύχει να ακούσετε από επίσημο έμπορο πως επειδή το μοντέλο πάλιωσε (δηλαδή είναι πάνω από έξι μηνών) δεν κρατάνε πια test ride. Σημείωση: το μοντέλο κυκλοφορεί ένα χρόνο+ περίπου και είναι ολοκαίνουργιο, δεν υπήρχε πριν.

α! Και ότι ένα δημοσιογραφικό που υπάρχει είναι μόνο για δημοσιογράφους, δεν μπορεί να το πάρει ιδιώτης. Δηλαδή αν είναι ελεύθερο και κάθεται σε μια έκθεση, ένα πεζοδρόμιο είναι καλύτερα από το να το τεστάρει ο ενδιαφερόμενος.

neeeeext
 

Grafty

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
kle 500 , f650gs

Ναι Παντελή Υλίκη είναι !!
Έκανα μια γύρα την λίμνη από το Μουρίκι και κατέληξα στον "φαρμακοποιο" στην Πέτρα για φραπε κλασικά !!!
Μετά έφυγα για Κορώνεια - Αγ τριαδα ανέβηκα λίγο προς Ελικώνα βγήκα Κυριάκι ,κατέβηκα προς παραλία ζελιτσα αλλά βαρέθηκα να πάω μέχρι κάτω ,ξαναγύρισα Αρβανίτσα και τώρα πίνω και άλλον φραπέ στη Δάφνη στα Δερβενοχώρια !!!
Έτσι απλά γιναν τα πράγματα!!!
Ωραίες διαδρομές τις έχω κάνει πολλές φορές με τζιπ
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Έχει τύχει να ακούσετε από επίσημο έμπορο πως επειδή το μοντέλο πάλιωσε (δηλαδή είναι πάνω από έξι μηνών) δεν κρατάνε πια test ride. Σημείωση: το μοντέλο κυκλοφορεί ένα χρόνο+ περίπου και είναι ολοκαίνουργιο, δεν υπήρχε πριν.

α! Και ότι ένα δημοσιογραφικό που υπάρχει είναι μόνο για δημοσιογράφους, δεν μπορεί να το πάρει ιδιώτης. Δηλαδή αν είναι ελεύθερο και κάθεται σε μια έκθεση, ένα πεζοδρόμιο είναι καλύτερα από το να το τεστάρει ο ενδιαφερόμενος.

neeeeext
Γεια σου Νατάσσα.
Κάνας φίλος που το έχει ,δεν παίζει να στο δανείσει να το δεις αν σου κάθεται καλά;
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Και λίγες πρόχειρες φωτό ακομη !!
Τελικά εξελίχθηκε σε βοιωτική !!!


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Προσθέτω το βασικό κομμάτι της διαδρομής που έκανα σήμερα όσο τη θυμάμαι ακόμα !! Ανάμεικτο χώμα με άσφαλτο μιας και δεν ήταν κανονισμένο για χωματοβολτα !!
Οι διαδρομές γνωστές από τις βόλτες στα Βοιωτικά χώματα με αρκετές επιλογές να συνδεθούν και άλλα κομμάτια !

 
Τελευταία επεξεργασία:

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Ωραίες διαδρομές τις έχω κάνει πολλές φορές με τζιπ
Όμορφα μέρη ,πολύ ωραίες οι διαδρομές !!
Αν και είχα περάσει πρόσφατα , τα χόρτα εχουν μεγαλώσει τόσο πολύ και έχουν ξεραθεί ειδικά στο κομμάτι από Κορώνεια προς αγ Τριάδα ,σε σημείο που δυσκολεύεσαι να αναγνωρίσεις το δρόμο , φαίνονται όλα διαφορετικά!!
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Γεια σου Νατάσσα.
Κάνας φίλος που το έχει ,δεν παίζει να στο δανείσει να το δεις αν σου κάθεται καλά;
Δεν είναι αυτό το θέμα. Ωστόσο δε θα ζητούσα τη μοτο κανενός όπως και δε θα έδινα τη δίκη μου.
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Δεν είναι αυτό το θέμα. Ωστόσο δε θα ζητούσα τη μοτο κανενός όπως και δε θα έδινα τη δίκη μου.
Οκευ,
Νοικιαρικο μπορεί να βρει ;
Είναι κρίμα να το απορρίψεις αν σε κάνει κλικ,γι'αυτό επιμενω
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Έχει τύχει να ακούσετε από επίσημο έμπορο πως επειδή το μοντέλο πάλιωσε (δηλαδή είναι πάνω από έξι μηνών) δεν κρατάνε πια test ride. Σημείωση: το μοντέλο κυκλοφορεί ένα χρόνο+ περίπου και είναι ολοκαίνουργιο, δεν υπήρχε πριν.

α! Και ότι ένα δημοσιογραφικό που υπάρχει είναι μόνο για δημοσιογράφους, δεν μπορεί να το πάρει ιδιώτης. Δηλαδή αν είναι ελεύθερο και κάθεται σε μια έκθεση, ένα πεζοδρόμιο είναι καλύτερα από το να το τεστάρει ο ενδιαφερόμενος.

neeeeext
Στον επόμενο Νατάσσα, σιγά μην τους παρακαλέσεις κιόλας.
Ρε ουστ από δω πές τους και προχώρα.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Έχει τύχει να ακούσετε από επίσημο έμπορο πως επειδή το μοντέλο πάλιωσε (δηλαδή είναι πάνω από έξι μηνών) δεν κρατάνε πια test ride. Σημείωση: το μοντέλο κυκλοφορεί ένα χρόνο+ περίπου και είναι ολοκαίνουργιο, δεν υπήρχε πριν.

α! Και ότι ένα δημοσιογραφικό που υπάρχει είναι μόνο για δημοσιογράφους, δεν μπορεί να το πάρει ιδιώτης. Δηλαδή αν είναι ελεύθερο και κάθεται σε μια έκθεση, ένα πεζοδρόμιο είναι καλύτερα από το να το τεστάρει ο ενδιαφερόμενος.

neeeeext
Δεν ξέρω αν αυτό με το δημοσιογραφικό που λες έχει νομική υπόσταση στην άδεια, ας πούμε ότι έτσι είναι.

Το "δεν υπάρχει τεστ μηχανάκι για το κοινό" είναι κλασική ελληνική νοοτροπία. Τελευταία φορά που το άκουσα ήταν από μέλος του πιατζιο γκρουπ.
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Ο άντρας από 2 πράγματα ξεχωριζει....το ένα είναι να βρίσκει τρόπους να γλυτώνει τις κλωτσιες



Στάλθηκε από το 2107113SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
καλοταξιδο απεφτο και αγρατζουνιστο
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Kαι βλέποντας την ταινία που με έκανε kawasakiko Top Gun: Maverick βλέπω να βγάζει την κουκούλα, και να χτυπάει το gpz. Ε ρε χρόνια. Ρε tom σε πάω να ξέρεις. Viva kawa
Xτυπάς και τα καλύτερα μωρά. Είσαι Νο 1 αγόρι.
 

labros

Μέλος
Περιοχή
Ιλιον - Τζουμέρκα
Όνομα
Λάμπρος
Μοτό
Ντακαρίσιο
Έχει τύχει να ακούσετε από επίσημο έμπορο πως επειδή το μοντέλο πάλιωσε (δηλαδή είναι πάνω από έξι μηνών) δεν κρατάνε πια test ride. Σημείωση: το μοντέλο κυκλοφορεί ένα χρόνο+ περίπου και είναι ολοκαίνουργιο, δεν υπήρχε πριν.

α! Και ότι ένα δημοσιογραφικό που υπάρχει είναι μόνο για δημοσιογράφους, δεν μπορεί να το πάρει ιδιώτης. Δηλαδή αν είναι ελεύθερο και κάθεται σε μια έκθεση, ένα πεζοδρόμιο είναι καλύτερα από το να το τεστάρει ο ενδιαφερόμενος.

neeeeext
Παπατζες του ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ εμπόρου. Εαν καλέσεις αντιπροσωπεία τι θα που;
 

jimmatas

Μέλος
Όνομα
Dimitris
Μοτό
Triumph Tiger 800 2011
Honda AX-1
Ηοnda CRF250L 2020
Έχει τύχει να ακούσετε από επίσημο έμπορο πως επειδή το μοντέλο πάλιωσε (δηλαδή είναι πάνω από έξι μηνών) δεν κρατάνε πια test ride. Σημείωση: το μοντέλο κυκλοφορεί ένα χρόνο+ περίπου και είναι ολοκαίνουργιο, δεν υπήρχε πριν.

α! Και ότι ένα δημοσιογραφικό που υπάρχει είναι μόνο για δημοσιογράφους, δεν μπορεί να το πάρει ιδιώτης. Δηλαδή αν είναι ελεύθερο και κάθεται σε μια έκθεση, ένα πεζοδρόμιο είναι καλύτερα από το να το τεστάρει ο ενδιαφερόμενος.

neeeeext
κατι τετοια μου ελεγε ο εμπορας οταν πηγα στο επισημο καταστημα να ζητησω το CRF250L για τεστ ride..
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
κατι τετοια μου ελεγε ο εμπορας οταν πηγα στο επισημο καταστημα να ζητησω το CRF250L για τεστ ride..
Και την Άφρικα... :)
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Και τι περιμένατε ? Να έχουν 40 μηχανάκια για test ride ?
Σαφώς και οχι,δε νομίζω να περιμενει οιοσδήποτε τα παντα για δοκιμή
Προσωπικά ήμουν τυχερός, και είχε ο φίλος του φίλου του φίλου ένα πράμα, μηχανάκι παρόμοιο με αυτό που ήθελα να αγοράσω, προσφέρθηκε να μου το δώσει χωρις 2η σκέψη, και το οδηγησα χεσμενος τελείως γιατι δε γουσταρω με την καμία να παίρνω ξένα μηχανάκια
Σε καλο μου βγήκε προσωπικα, αλλα δε γίνεται να ακουμπήσει καποιος στο ταμείο χιλιάρικα, χωρίς να έχει οδηγήσει αυτο που θέλει
Έχουν δίκιο και οι έμποροι εννοείται, πόσα να έχουν,πολλά τα λεφτά...δύσκολες εποχές...
Παλιοκατασταση η φάση δυστυχώς...
 
Top Bottom