Συμβαίνει τώρα!

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Σατανάδες θα μπούμε σε έξοδα πάλι !!!
Άφησα το tiger για αλλαγή ρουλεμάν τροχών το πρωί και τσάκωσα όχημα αντικατάστασης .... δεν ξέρω αν θα το επιστρέψω !!!!


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Σατανάδες θα μπούμε σε έξοδα πάλι !!!
Άφησα το tiger για αλλαγή ρουλεμάν τροχών το πρωί και τσάκωσα όχημα αντικατάστασης .... δεν ξέρω αν θα το επιστρέψω !!!!


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Για πες, για πες !!
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Για πες, για πες !!
Νατάσσα το σίγουρο είναι ότι θα το ευχαριστηθείς το μηχανάκι !!!
Μοτεράκι σαν όλα τα τρικυλινδρα,ξεχνάς τι θα πει σκορτσαρισμα ,ότι ταχύτητα και να έχεις αρπάζει χωρίς δισταγμό όσο και να πέσουν οι στροφές !! Χαμηλά και μεσαίες ξυρίζει !! Σε στριφτερα κομμάτια είναι διασκεδαστικό και δίνει πολύ καλή πληροφόρηση από πλαίσιο ,αναρτήσεις φρένα!
Τα φρένα του είναι καταπληκτικά , σταθερό στο δρόμο μέχρι τα πολλά , μανιτζεβελο μέσα στη κίνηση , εντύπωση μου έκανε η θερμοκρασία του δεν ανέβηκε πουθενά !!
Το ηλεκτρογκαζο με ξένισε λίγο στην αρχή αλλά αυτή τη μικρή καθυστέρηση που έχει σε σχέση με τη ντιζα συνηθίζεται!! Συμπλέκτης μαλακός δεν κούρασε καθόλου !!
Το αντισπιν διακριτικό αλλά άμα θες βγαίνει που δεν υπάρχει λόγος ,κάνεις και οικονομία στα ελαστικά :roflmao:!!
Θα μαζέψω και άλλες λεπτομέρειες μιας και ακόμα το τεσταρω :ha
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Νατάσσα το σίγουρο είναι ότι θα το ευχαριστηθείς το μηχανάκι !!!
Μοτεράκι σαν όλα τα τρικυλινδρα,ξεχνάς τι θα πει σκορτσαρισμα ,ότι ταχύτητα και να έχεις αρπάζει χωρίς δισταγμό όσο και να πέσουν οι στροφές !! Χαμηλά και μεσαίες ξυρίζει !! Σε στριφτερα κομμάτια είναι διασκεδαστικό και δίνει πολύ καλή πληροφόρηση από πλαίσιο ,αναρτήσεις φρένα!
Τα φρένα του είναι καταπληκτικά , σταθερό στο δρόμο μέχρι τα πολλά , μανιτζεβελο μέσα στη κίνηση , εντύπωση μου έκανε η θερμοκρασία του δεν ανέβηκε πουθενά !!
Το ηλεκτρογκαζο με ξένισε λίγο στην αρχή αλλά αυτή τη μικρή καθυστέρηση που έχει σε σχέση με τη ντιζα συνηθίζεται!! Συμπλέκτης μαλακός δεν κούρασε καθόλου !!
Το αντισπιν διακριτικό αλλά άμα θες βγαίνει που δεν υπάρχει λόγος ,κάνεις και οικονομία στα ελαστικά :roflmao:!!
Θα μαζέψω και άλλες λεπτομέρειες μιας και ακόμα το τεσταρω :ha

Σε ευχαριστώ!!! Enjoy!

Εντωμεταξύ έχω παραγγείλει αυτό το χρωμα που έχεις και δεν το έχω δει live σε trident. Σε ST μου άρεσε πολύ.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Σατανάδες θα μπούμε σε έξοδα πάλι !!!
Άφησα το tiger για αλλαγή ρουλεμάν τροχών το πρωί και τσάκωσα όχημα αντικατάστασης .... δεν ξέρω αν θα το επιστρέψω !!!!


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Λέγε τι έκανες και τους το τσίμπησες γιατί εμένα όλο κάτι κινέζικα παπιά μου δίνουν;! :p:laugh:
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Λέγε τι έκανες και τους το τσίμπησες γιατί εμένα όλο κάτι κινέζικα παπιά μου δίνουν;! :p:laugh:
Και η πλάκα ήταν ότι δεν ζήτησα καν όχημα ,πάνω που πήγα να φύγω μου πέταξαν το κλειδί .....εεε τι να έκανα ..... υπέκυψα :roflmao::roflmao:
Μήπως ήταν ακόμα στο στρώσιμο γιατί δεν έχει πολύ καιρό που γράφει χιλιόμετρα!!!
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Το σίγουρο είναι ότι δεν κουράζει σε πολύωρη οδήγηση και μου φάνηκε και οικονομικό !!!
Τώρα πρέπει να βρω κάτι να χαλάσω στο δικό μου για να πάω και την άλλη βδομάδα συνεργείο


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Βάθεια, το εγκαταλελειμμένο χωριό με τα πυργόσπιτα στην Μάνη

.


Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Γερολιμένας.

Εντωμεταξύ φεύγοντας απ'την Βάθεια συναντήσαμε τον μοναδικό κάτοικο του χωριού τον κύριο Σταύρο.
Δεν τον νοιάζει λέει που ζει μόνος, σχεδόν από το 2000, γιατί αν υπήρχε δεύτερος μάλλον θα είχαν ήδη τσακωθεί.

.


Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Γερολιμένας.

Εντωμεταξύ φεύγοντας απ'την Βάθεια συναντήσαμε τον μοναδικό κάτοικο του χωριού τον κύριο Σταύρο.
Δεν τον νοιάζει λέει που ζει μόνος, σχεδόν από το 2000, γιατί αν υπήρχε δεύτερος μάλλον θα είχαν ήδη τσακωθεί.

.


Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ανάποδοι άνθρωποι οι μανιαουρηδες:D
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Γερολιμένας.

Εντωμεταξύ φεύγοντας απ'την Βάθεια συναντήσαμε τον μοναδικό κάτοικο του χωριού τον κύριο Σταύρο.
Δεν τον νοιάζει λέει που ζει μόνος, σχεδόν από το 2000, γιατί αν υπήρχε δεύτερος μάλλον θα είχαν ήδη τσακωθεί.

.


Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
βλακειες..μεχρι
Βάθεια, το εγκαταλελειμμένο χωριό με τα πυργόσπιτα στην Μάνη

.


Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ο καφενες στη βαθεια,πρεπει να ηταν μεχρι το 2005....
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
πυξιδας990 ναι μας είπε για αυτούς που έχουν το μαγαζί, αλλά απ' ότι κατάλαβα δεν ζουν εκεί. Πάνε για δουλειά και μετά φεύγουν.


Εντωμεταξύ το κινητό από μόνο του ένωσε κάποιες φωτογραφίες που τράβηξα το πρωί από τον Γερολιμένα και μου εμφάνισε την παρακάτω φωτογραφία.
Δεν είναι 100% επιτυχία αλλά για κάτι που έγινε αυτόματα χωρίς καμία δική μου παρέμβαση δεν το λες κακό

.


Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom