Συμβαίνει τώρα!

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Σάββατο ή Κυριακή ;;; :woot:
Σατανά.


Βλέπω πως θα πάει σήμερα και σου λέω για σίγουρα αν και η ταλαιπωρία στην ΕΟ της Κυριακής που πέρασε στην επιστροφή Αθήνα λέει μόνο Σάββατο αξίζει
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Σχιστο Κορυδαλλου
Θάμνους καει
Το θέμα είναι από την άλλη πλευρά έχει δέντρα


Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Από την άλλη μεριά έχει πολύ πράσινο και πολύ ωραία μονοπάτια. Εύχομαι να τη προλάβουν.
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
πυξιδας990 ναι μας είπε για αυτούς που έχουν το μαγαζί, αλλά απ' ότι κατάλαβα δεν ζουν εκεί. Πάνε για δουλειά και μετά φεύγουν.


Εντωμεταξύ το κινητό από μόνο του ένωσε κάποιες φωτογραφίες που τράβηξα το πρωί από τον Γερολιμένα και μου εμφάνισε την παρακάτω φωτογραφία.
Δεν είναι 100% επιτυχία αλλά για κάτι που έγινε αυτόματα χωρίς καμία δική μου παρέμβαση δεν το λες κακό

.


Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
νομιζω αυτο με τη πεσμενη περγκολα ηταν..εχει ανοιξει αλλο?
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Από τέλη Ιουλίου προγραμματίζεται ταυτότητα και δίπλωμα οδήγησης σε εφαρμογή του κινητού μας.


Κοιτούσα αν ισχύει ακόμα το χάρτινο τρίπτυχο και είδα ότι μάλλον δεν θα χρειαστεί να βγαλω πλαστικό τύπου κάρτας.


Το ότι στην ίδια συζήτηση μπλέκεται από τον υπουργό η ταυτότητα, το δίπλωμα και το πιστοποιητικό κόβιντ είναι ιδιαίτερα wtf και πάει αλλού το πράγμα.


 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Από τέλη Ιουλίου προγραμματίζεται ταυτότητα και δίπλωμα οδήγησης σε εφαρμογή του κινητού μας.


Κοιτούσα αν ισχύει ακόμα το χάρτινο τρίπτυχο και είδα ότι μάλλον δεν θα χρειαστεί να βγαλω πλαστικό τύπου κάρτας.


Το ότι στην ίδια συζήτηση μπλέκεται από τον υπουργό η ταυτότητα, το δίπλωμα και το πιστοποιητικό κόβιντ είναι ιδιαίτερα wtf και πάει αλλού το πράγμα.


Kαλυτερα να μην εχει καποιος διπλωμα, παρα πιστοποιητικο...... κοβιδδδδ!!!! Για εκει το πανε.......... για το καλο μας....... παντα.......
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Στο... Google...το βρήκες μωρη λουγκρα...;;;;;
οχι βεβαια...
εχω πιει καφε πριν την ανακαινιση...
οταν ειχε τις καρεκλες ''σκηνοθετη΄΄.... και καποιες απο αυτες ηταν χρωματιστες ...


:mooning::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
νομιζω αυτο με τη πεσμενη περγκολα ηταν..εχει ανοιξει αλλο?
Μέσα στον οικισμό δεν είχε τίποτα. Υπήρχε ένα με το που βγαίνεις, επάνω στον δρόμο στα αριστερά πάνω σε ένα ύψωμα.
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Μέσα στον οικισμό δεν είχε τίποτα. Υπήρχε ένα με το που βγαίνεις, επάνω στον δρόμο στα αριστερά πάνω σε ένα ύψωμα.
Ok..
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Από τη σημερινή γύρα !!
Με πήρε λίγο ο ύπνος το πρωί αλλά υπήρχε όρεξη για βόλτα , δεν το είχα καθορισμένο για κάπου συγκεκριμένα οπότε ξεκίνησα για καφέ όπου... πέρασα Αράχωβα, Γαλαξίδι και στην Ερατεινή θυμήθηκα ότι δεν έχω πιεί καφέ ακόμα οπότε σταμάτησα κάτω παραλία
Εεε μετά τα άλλα ήταν εκεί κοντά από πάνω ,ανέβηκα προς λίμνη Μόρνου, Λιδωρίκι,πήγα Αθανάσιο Διάκο για μάσα και παγωτακι εγγύηση, συνέχισα Μαυρολιθάρι , Καλοσκοπή, Γραβιά....είχε βάλει ζέστη οπότε ξανά στα ορεινά ,ανέβηκα Πολύδροσο,έστριψα για χιονοδρομικό Παρνασσού κατέβηκα Αμφίκλεια και τώρα πίνω καφέ Τιθορέα
Αν δεν νυχτώσει να δροσίσει Αθήνα δεν γυρνάω


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Ο Λέων και ο Πάνθηρ τα λένε...



Στάλθηκε από το Mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Από τη σημερινή γύρα !!
Με πήρε λίγο ο ύπνος το πρωί αλλά υπήρχε όρεξη για βόλτα , δεν το είχα καθορισμένο για κάπου συγκεκριμένα οπότε ξεκίνησα για καφέ όπου... πέρασα Αράχωβα, Γαλαξίδι και στην Ερατεινή θυμήθηκα ότι δεν έχω πιεί καφέ ακόμα οπότε σταμάτησα κάτω παραλία
Εεε μετά τα άλλα ήταν εκεί κοντά από πάνω ,ανέβηκα προς λίμνη Μόρνου, Λιδωρίκι,πήγα Αθανάσιο Διάκο για μάσα και παγωτακι εγγύηση, συνέχισα Μαυρολιθάρι , Καλοσκοπή, Γραβιά....είχε βάλει ζέστη οπότε ξανά στα ορεινά ,ανέβηκα Πολύδροσο,έστριψα για χιονοδρομικό Παρνασσού κατέβηκα Αμφίκλεια και τώρα πίνω καφέ Τιθορέα
Αν δεν νυχτώσει να δροσίσει Αθήνα δεν γυρνάω


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Έλα ρε συ ....και ήθελα κάποιον στο μαυρολιθαρι για μια δουλίτσα.

Ωραία βόλτα έκανες.
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Έλα ρε συ ....και ήθελα κάποιον στο μαυρολιθαρι για μια δουλίτσα.

Ωραία βόλτα έκανες.
Ανεβαίνω και την επόμενη βδομάδα Κώστα στο επόμενο ρεπό δεν υπάρχει θέμα :roflmao:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Θα πάρουμε κανενός τα μέτρα ....να ξέρω να πάω προετοιμασμενος !!! :ha
Είναι έτοιμο το έργο.....ένα μερεμετακι θέλει.
Εύκολα πραγματα
 
Top Bottom