Συμβαίνει τώρα!

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Καλά κλμ και από εμένα.
 

lleonidas

Μέλος
Όνομα
Λεωνίδας
Μοτό
Αμήχανος!
Είπαμε να κατέβουμε μια Καλαμάτα για μπάνιο!σούπερ εδώ...κανένα μαγαζί για φαγητό ψάρι κατά προτίμηση ξέρουμε?


Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Φημίζεται ο Μίμης στις Κιτριές.
Από το Secada είναι η φωτογραφία;
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Δεν είχε χθες στην Γιάλοβα αλλά το βρήκα σήμερα στο Καπανδρίτι.

Καβάλησε και το κορίτσι extreme βόλτα πέντε χιλιόμετρα


 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Δεν είχε χθες στην Γιάλοβα αλλά το βρήκα σήμερα στο Καπανδρίτι.

Καβάλησε και το κορίτσι extreme βόλτα πέντε χιλιόμετρα


Το κοτόπουλο που είναι;
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Το κοτόπουλο που είναι;
Σκέτες, φούρνου.

Χτες υπήρχε καταχώρηση για μπάμιες με αρνάκι, αλλά ήταν ψέμα. Τι να κάνεις, στο σπίτι γίνεται μάχη για λαδερα και μπάμιες είναι σκληρό όχι.
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Γιαννη amyroukai παίρνω βαθιά και παω να διαβάσω τελευταία μέρα στα Τζουμέρκα. Ρε φίλε, έχεις ανεβάσει και τη βόλτα τη χθεσινή. Θα σκάσω.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Πρωινή Σουνιάδα για να γλιτώσω κίνηση και έφαγα άπειρα ποδήλατα. Στο πάρκινγκ συναντάω τυχαία τύπο που έχω γνωρίσει πριν χρόνια. Οδηγάει ένα gsxs1000, το είχε από τότε. Βλέπουμε μηχανάκια, λέμε νέα, μου λέει ταξίδια που έχει κάνει «…μπλα μπλα μπλα 54.000 χλμ σε τέσσερα χρόνια. Τώρα τον Οκτώβρη περνάει το πρώτο ΚΤΕΟ και πάω να κατεβάσω χιλιόμετρα.» Νόμιζα δεν άκουσα καλά, αλλά μου το επιβεβαίωσε. Αυτό είναι απάτη, του λέω. «Τι απάτη; Όλοι το κάνουν.» ξενέρωσε κιόλας με το σχόλιο μου….. Τζίζας.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Πρωινή Σουνιάδα για να γλιτώσω κίνηση και έφαγα άπειρα ποδήλατα. Στο πάρκινγκ συναντάω τυχαία τύπο που έχω γνωρίσει πριν χρόνια. Οδηγάει ένα gsxs1000, το είχε από τότε. Βλέπουμε μηχανάκια, λέμε νέα, μου λέει ταξίδια που έχει κάνει «…μπλα μπλα μπλα 54.000 χλμ σε τέσσερα χρόνια. Τώρα τον Οκτώβρη περνάει το πρώτο ΚΤΕΟ και πάω να κατεβάσω χιλιόμετρα.» Νόμιζα δεν άκουσα καλά, αλλά μου το επιβεβαίωσε. Αυτό είναι απάτη, του λέω. «Τι απάτη; Όλοι το κάνουν.» ξενέρωσε κιόλας με το σχόλιο μου….. Τζίζας.
Δυστυχώς.


Το σέρβις μπουκ πως θα το κρύψει;
 
Top Bottom