Συμβαίνει τώρα!

Karellen

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda Dax 72
Γιατί το δρόμο Σπάρτη - Καλαμάτα τον δείχνει κλειστό το Google? Παίζει κάτι;
Δεν είναι κλειστός εντελώς Νατάσσα,πέρασα πρόσφατα,έργα κάνουν αλλά περνάς.
Στο σημείο με το κίτρινο θαυμαστικό γίνονται κάθε χρόνο καθιζήσεις του εδάφους που εκτείνονται σε πολλά μέτρα πάνω και κάτω.Συνέχεια το ψευτομπαλώνουν αλλά πάλι πέφτει.Αυτή τη φορά όμως κάνουν πιο συστηματική δουλειά με μπάζωμα-στηρίξεις στη γκρεμίλα με στηθαία κλπ.Οψόμεθα.

Παρεμπιπτόντως,αν το έχετε παρατηρήσει οι τακτικοί,σε εκείνο το σημείο και λίγο πιο κάτω από το επίπεδο του δρόμου υπάρχουν τα απομεινάρια μιας ταβέρνας, του Λαθούρη.Τη δουλευε ο μπάρμπα Γιώργης με τη γυναίκα του,γεροντάκια και οι δύο.Είχε και μία στόφα μέσα στο μαγαζί και κάθε Κυριακή έβαζε η κυρά Αλεξάνδρα ψητό αρνί με πατάτες,μοσχοβόλαγε ο τόπος μέχρι την Αρτεμισία!
 

estebahn

Μέλος
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
CBR 600F4i
Έβγαλε λιγάκι ήλιο, οπότε την κοπάνησα σκαστός από το γραφείο μεσημεράκι να προλάβω βόλτα πριν σκοτεινιάσει.
Παίξαμε λιγάκι με μια Ferrari 488, τι κολασμένος ήχος :inlove:

 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Έβγαλε λιγάκι ήλιο, οπότε την κοπάνησα σκαστός από το γραφείο μεσημεράκι να προλάβω βόλτα πριν σκοτεινιάσει.
Παίξαμε λιγάκι με μια Ferrari 488, τι κολασμένος ήχος :inlove:

Πολύ όμορφη φωτό...!:friendship:
Αξίζει να μπει και στο gallery...:ok:
 

estebahn

Μέλος
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
CBR 600F4i
Ευχαριστώ πολύ :happy:

Τόσα χρόνια στο φόρουμ, δεν το ξέρω αυτό: Στο gallery ποσταρουν οι χρήστες ή διαλεγετε οι mods τι μπαίνει; Σορι δεν το χω πιάσει!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ευχαριστώ πολύ :happy:

Τόσα χρόνια στο φόρουμ, δεν το ξέρω αυτό: Στο gallery ποσταρουν οι χρήστες ή διαλεγετε οι mods τι μπαίνει; Σορι δεν το χω πιάσει!
Εδώ είσαι...
Όποιος θέλει ποστάρει (εκτός από τον onroad διότι βάζει μόνο μαύρες ζάντες...) :roflmao:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Μέρες Νοεμβρίου στη νοτιοανατολική Πελοπόννησο


Στάλθηκε από το Mi A2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Αλλά 2 καλαματιανά cfmoto μετά τον Τζάνετακο?

Εσύ Νίκο το GS?
Τι λέει το 800;
Πήγα το δα Λάρισα αλλά δεν το έκανα. τεστραηντ
Αυτό που με τρέλανε είναι ο ήχος του clx700
Μιλάμε για γκαβλα ,έπαθα πλακα
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
clx700
Μιλάμε για γκαβλα ,έπαθα πλακα
Μετά τον τάφοgs όλοι κάπου ανακαλύπτετε ότι υπήρχε ζωή...
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Έχει τέσσερα ελικόπτερα που γυρνάνε την περιοχή, νομίζω ένα κατέβηκε Ιπποκράτειο και οι υπόλοιποι τρεις βολταρουν Αφίδνες κοκκινοβραχο Δροσοπηγή. Ποιος γαμημενος ζαπλουτίδης έχει γκόμεν@ εδώ και μας τα κάνει τσουρέκια κάθε βράδυ δεν ξέρω.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Γυρίζει το κορίτσι σπίτι τώρα, μου λέει ότι στην Αττική οδό ήταν κάποιος μλκς με μεγάλο ονοφ και φώτα "ψάχνω για ΑΤΙΑ" και κίτρινο γιλέκο που έγραφε "γιατρός".

Φίλε Αυνάνα, βάλε ακόμα και βρακί κίτρινο που φωσφορίζει.

Το να τυφλώνεις τους άλλους, είναι... Για την ασφάλεια σου, που δεν υπάρχει αφού δεν σε βλέπουν, ή γιατί έχεις πουλί και iq σε μονοψήφιο αριθμό;


Κανόνες χρήσης των φώτων οχημάτων (άρθρ.36)➟ δείτε το πλήρες άρθρο 36 του ΚΟΚ 36 1 β' Φώτα αντικανονικά (εκθαμβωτικά) 100.00 εως 350.00 δ (source ©: www.glavopoulos.gr)
 
Top Bottom