Συμβαίνει τώρα!

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Συνήθως το rs είναι αδιάφορο στο μάτι....μπράβο τους για αυτό
Βασικά δεν άλλαξαν τίποτα, μόνο την ουρά και έβγαλαν την πίσω σέλα όπως και στο R (δείχνουν τον έξτρα κοκοβιο/κάλυμμα). Προσπαθούν να δώσουν ένα σπορ αέρα στο μηχανάκι, ενώ ήταν το απόλυτο στριτ δικαβαλο, με πίσω σέλα "ίδια" με την εμπρός, όχι την τετράγωνη σερβιετα που βάζουν συχνά. Τουονο δεν θα γίνει ποτέ, δεν το θέλαμε κιόλας οι υποψήφιοι πελάτες.

Καλοδεχούμενα τα φωτιστικά σώματα που δουλεύουν υπό κλίση... Πού λογικά δάνειο από το XR όπως και παλιά.

Είδα το βίντεο της παρουσίασης νωρίτερα αλλά ήμουν στο δρόμο. In car entertainment....
 
Reactions: STF

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Πήγες στις Ηνωμένες πολιτείες;
Περί Αμερική.
Μου λέει πελάτης προχθές, έχω κρατήσει για συναισθηματικούς λόγους ένα pickup truck του 72' που είχε αγοράσει ο πατέρας μου καινούργιο. Απλά δεν το βγάζω συχνά γιατί είναι λίγο μεγάλο. Είναι 7,500cc και έχει δύο ντεπόζιτα σύνολο 135 λίτρα o_O:wacky:

Του λέω για δίπλα ντεπόζιτα ξέρω κάτι, αλλά αυτά τα κυβικά στην Ελλάδα δεν υπάρχουν ούτε σε νταλίκα :laugh::roflmao::roflmao:
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Περί Αμερική.
Μου λέει πελάτης προχθές, έχω κρατήσει για συναισθηματικούς λόγους ένα pickup truck του 72' που είχε αγοράσει ο πατέρας μου καινούργιο. Απλά δεν το βγάζω συχνά γιατί είναι λίγο μεγάλο. Είναι 7,500cc και έχει δύο ντεπόζιτα σύνολο 135 λίτρα o_O:wacky:

Του λέω για δίπλα ντεπόζιτα ξέρω κάτι, αλλά αυτά τα κυβικά στην Ελλάδα δεν υπάρχουν ούτε σε νταλίκα :laugh::roflmao::roflmao:
Αν συνεχίσει να ανεβάζει τα κυβικά του το gs, σε λίγα χρόνια, νταλίκα θα γίνει και αυτό :wacky:!!!!!
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αν συνεχίσει να ανεβάζει τα κυβικά του το gs, σε λίγα χρόνια, νταλίκα θα γίνει και αυτό :wacky:!!!!!
Καρχιες όταν έκανε 1301 καθαρόαιμο αγωνιστικό εντούρο η μικρή Χάιντι στο αυστριακό λιβάδι πέσατε στα γόνατα και προσκυνουσατε το engineering, τώρα για την πενφέ τάχα δήθεν νταλίκα και τάνκερ;
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Τροχαίο λίγο μετά τον Ισθμό προς Αθήνα. Η αστυνομία έχει κόψει την κυκλοφορία στα πρώτα διόδια.
Περιμένουμε...
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom