Συμβαίνει τώρα!

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
Μια ερώτηση ρε παίδες,μιας και με μια πρόχειρη αναζήτηση στο νετ δεν βρήκα αυτό που θέλω.
Είχα αντιγράψει πριν καιρό, κάποιες φωτογραφίες από το κινητό σε έναν εξωτερικό σκληρό.
Πήγα τώρα να τις βρω για να εκτυπώσω κάποιες από αυτές και ενώ κάποιες (την μειοψηφία τους) τις εμφανίζει κανονικά,τις περισσότερες τις εμφανίζει σε μικρογραφία, ή γράφει ότι η μνήμη του υπολογιστή δεν επαρκεί και κάτι τέτοια.
Κοιτάζοντας το μέγεθος από αυτές που εμφανίζει μικρές,είναι 10-20-50 kilobyte.ενω αυτές που εμφανίζει κανονικά έχουν νορμάλ μέγεθος λίγα megabyte.
Ξέρει κανείς γιατί κι αν μπορώ να κάνω κάτι για αυτό;
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μια ερώτηση ρε παίδες,μιας και με μια πρόχειρη αναζήτηση στο νετ δεν βρήκα αυτό που θέλω.
Είχα αντιγράψει πριν καιρό, κάποιες φωτογραφίες από το κινητό σε έναν εξωτερικό σκληρό.
Πήγα τώρα να τις βρω για να εκτυπώσω κάποιες από αυτές και ενώ κάποιες (την μειοψηφία τους) τις εμφανίζει κανονικά,τις περισσότερες τις εμφανίζει σε μικρογραφία, ή γράφει ότι η μνήμη του υπολογιστή δεν επαρκεί και κάτι τέτοια.
Κοιτάζοντας το μέγεθος από αυτές που εμφανίζει μικρές,είναι 10-20-50 kilobyte.ενω αυτές που εμφανίζει κανονικά έχουν νορμάλ μέγεθος λίγα megabyte.
Ξέρει κανείς γιατί κι αν μπορώ να κάνω κάτι για αυτό;
Μάλλον είναι συμπιεσμένες από φατσομπουκι κλπ.
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Μια ερώτηση ρε παίδες,μιας και με μια πρόχειρη αναζήτηση στο νετ δεν βρήκα αυτό που θέλω.
Είχα αντιγράψει πριν καιρό, κάποιες φωτογραφίες από το κινητό σε έναν εξωτερικό σκληρό.
Πήγα τώρα να τις βρω για να εκτυπώσω κάποιες από αυτές και ενώ κάποιες (την μειοψηφία τους) τις εμφανίζει κανονικά,τις περισσότερες τις εμφανίζει σε μικρογραφία, ή γράφει ότι η μνήμη του υπολογιστή δεν επαρκεί και κάτι τέτοια.
Κοιτάζοντας το μέγεθος από αυτές που εμφανίζει μικρές,είναι 10-20-50 kilobyte.ενω αυτές που εμφανίζει κανονικά έχουν νορμάλ μέγεθος λίγα megabyte.
Ξέρει κανείς γιατί κι αν μπορώ να κάνω κάτι για αυτό;
Ισως αν πατησεις δεξι κλικ και να τις ανοιξεις με καποιο αλλο προγραμμα...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Δυστυχώς όχι είναι από το κινητό τραβηγμένες και περασμένες απευθείας στον σκληρό.
Δεν γίνεται να μεγαλώσει το αρχείο....μόνο να το συμπιεσουμε από την αρχική ληψη
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Το φανταζομουν αλλά είπα μήπως...
Όχι τίποτα άλλο, είναι από την μικρή κόρη.
Θενξ!
Στειλε μια παλι πισω στο ιδιο κινητο, μηπως και, αλλα χλωμο.
Στο google photos του android support παντως εγω τις βρηκα, που τις ειχα σβησει κατα λαθος.
 
Τελευταία επεξεργασία:

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Συνέβει το καλοκαίρι και είναι καιρός να γράψουμε δύο λόγια παρέα με τους συν-ταξιδευτές για αυτό το ταξίδι στην επαρχία της μοναδικής Τοσκάνης και στους απίθανους Δολομίτες.

 
Top Bottom