Συμβαίνει τώρα!

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αρκαδία τραφικ






Και... Σκούτερ κλαμπ στα Λαγκάδια. Τι στο καλό, πιο πολλοί από μοτοσυκλέτες που είδαμε σήμερα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Ερωτεύτηκα.
Μιας και λόγω εργασίας περνάμε και από το γνωστό μοτοσικλετομάγαζο, με σταμάτησε ο βοηθός, ο μικρότερος κατά 1 λεπτό, ο γκρινιάρης σαν τον πατέρα του, να δει μια μπάχα.
Σταματάω τον γιαπωνέζο σίφουνα, και δεν μπορώ να καταλάβω τι μοτο είναι.
Kawasaki μου λέει ο βοηθός.
Ζ900rs έγραφε το καπάκι.
Ρε τι όμορφο που είναι. Πρασινόμαυρο.
Βέβαια εντύπωση μου έκανε και ο βοηθός, Πέρασε ντουκάτια, στρόμ καινούργιο (κούκλα), χαγιαμπούσα, πενφε και κόλλησε στο γυμνό?
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ωραίο είναι.


Εγώ πάλι δέχτηκα βρώμικο πόλεμο "αν είχες χαγιαμπουσα θα πήγαινα με μηχανή, τόση Εθνική οδό με το όρθιο μηχανάκι δεν μου αρέσει".
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Είχα ξεχάσει πόσο άσχημα οδηγούν οι κουτακηδες. Είχα ξεχάσει τον έρωτα με την αριστερή λωρίδα που τους άφησε ο παππούς τους στην διαθήκη και δεν την αλλάζουν με τίποτα, τις ηλίθιες σφήνες για να κερδίσουν... Τίποτα, το "δεν προσπερνάω γιατί έχει σκοτάδι" αλλά μέσα στο χωριό γιούργια στο λεωφορείο...

Δυστυχώς με τα μηχανάκια δεν είμαστε καλύτεροι, τω παρεακη με τα ζουζουρου χιλιοτετρακοσαρου είναι για πολλές μούτζες ας πούμε γιατί λίγοι έχουν τόσο αντικοινωνική συμπεριφορά στο δρόμο (να μην ξεχάσω να κάνω μερικούς φίλους ακόμα σήμερα) και ο τύπος με την κοπέλα και το gs adventure lc *76 ας πούμε απλά ότι ζει από τύχη.

Επίσης είχα ξεχάσει ότι μια τετραμελής οικογένεια για να κάνει μια τέτοια βόλτα θα θελήσει ένα 200αρι περίπου βενζίνη διόδια φαγητό καφέ γλυκάκι... Από την μια με πιάνει λίγο θλίψη για την κατάντια της χώρας, από την άλλη απορώ με το πόσοι φεύγουν κάθε τριήμερο.



Σούπερ λολ φάση, γριές που περίμεναν το λεωφορείο εκδρομή ΚΑΠΗ μάλλον, "είπαμε να έρθουμε για δύο μέρες στο χωριό και έφεραν οι άλλοι δύο κουτιά πάνες, που πας κυρά μου και κουβαλάς τόσα πράγματα" τι στο καλό, ακράτεια shaming τα παππουδάκια; Και καλά εκείνη παίρνει τόσες λίγες που χωράνε στην τσάντα της;
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Επαγγελματικό ραντεβού Δερβένι, καφέ με Θανασεν (ομόρφυνε)....λουτρά Ελένης για μασα.
Πολλά τα άλογα..



advphone
Στο χωριό μου..;;;
Λες να ξέρω τόν πελάτη σου..;;;;
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Σκέφτομαι για μια καλή βόλτα 3-4 μέρες (edit: διάρκεια) πριν τις γιορτές όσο ο καιρός κρατάει. Να προλάβω πριν κλείσουν τα ψηλά από χιόνια.
Ψήνετε κανείς;
Ημέρες και πρόγραμμα ακόμα υπό σκέψη, κάπου με πολλές στροφές και καλές ταβέρνες :laugh:.

Ιδέες προτάσεις δεκτές.
 
Τελευταία επεξεργασία:

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Να το συντακτικό που δεν βοηθάει.

Βόλτα 3-4 μέρες πριν τις γιορτές (τύπου 20 Δεκέμβρη)

ή

Βόλτα 3-4 μέρες, πριν τις γιορτές, όσο ο καιρός κρατάει

Για Δεκέμβρη είναι ανοιχτές οι πιθανότητες. Ο Νοέμβριος έχει καεί.

Ακόμα και ο Θανάσης παράτησε το 1090R και προσπαθεί να δει γιατί κάνανε τόσο σεξ στις "Μέλισσες". Ή στο άλλο με τα κρασιά ήταν το πολύ σεξ, δεν έχω δει κανένα, από τα σχόλια στο φβ μόνο.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Να το συντακτικό που δεν βοηθάει.

Βόλτα 3-4 μέρες πριν τις γιορτές (τύπου 20 Δεκέμβρη)

ή

Βόλτα 3-4 μέρες, πριν τις γιορτές, όσο ο καιρός κρατάει

Για Δεκέμβρη είναι ανοιχτές οι πιθανότητες. Ο Νοέμβριος έχει καεί.

Ακόμα και ο Θανάσης παράτησε το 1090R και προσπαθεί να δει γιατί κάνανε τόσο σεξ στις "Μέλισσες". Ή στο άλλο με τα κρασιά ήταν το πολύ σεξ, δεν έχω δει κανένα, από τα σχόλια στο φβ μόνο.
Υπό συνθήκες ισχύουν και τα δύο.
3-4 μέρες διάρκεια που θα μπορούσε να είναι από τώρα μέχρι 3-4 μέρες πριν τις γιορτές :laugh:.
Όλα ανοιχτά, συνοδοιπόρους ψάχνω. Περιέργος τελευταία δεν μου κολλάει να φύγω μόνος, αν και δεν το αποκλείω.
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Σκέφτομαι για μια καλή βόλτα 3-4 μέρες πριν τις γιορτές και όσο ο καιρός κρατάει. Να προλάβω πριν κλείσουν τα ψηλά από χιόνια.
Ψήνετε κανείς;
Ημέρες και πρόγραμμα ακόμα υπό σκέψη, κάπου με πολλές στροφές και καλές ταβέρνες :laugh:.

Ιδέες προτάσεις δεκτές.
Πάντως για μια μονοήμερη ωραία βόλτα την Κυριακή εγώ είμαι μεσα
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Πάντως για μια μονοήμερη ωραία βόλτα την Κυριακή εγώ είμαι μεσα
Δίνει βροχές. Η αρχική μου σκέψη ήταν για 17-19/11 αλλά ακόμα και τότε είναι επίφοβο. Μάλλον το βλέπω για το πρώτο δεκαπενθήμερο του Δεκέμβρη.

Η άλλη μου λύση, αφού απ' ότι φαίνεται τον χειμώνα θα είναι ο ελεύθερος μου χρόνος, είναι να δώσω το tiger για ένα χωμάτινο και να βγαίνω και με χιονοθύελλα για να ρεφαρω :laugh::roflmao:
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Δίνει βροχές. Η αρχική μου σκέψη ήταν για 17-19/11 αλλά ακόμα και τότε είναι επίφοβο. Μάλλον το βλέπω για το πρώτο δεκαπενθήμερο του Δεκέμβρη.

Η άλλη μου λύση, αφού απ' ότι φαίνεται τον χειμώνα θα είναι ο ελεύθερος μου χρόνος, είναι να δώσω το tiger για ένα χωμάτινο και να βγαίνω και με χιονοθύελλα για να ρεφαρω :laugh::roflmao:
Ζακέτα να πάρεις!!!! :p
 
Top Bottom