Συμβαίνει τώρα!

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Τάκαρε επειδή ψάχνομαι και εγώ αυτές τις ημέρες για χωμάτινα λάστιχα για το 790, πήγα στον λαστιχά και τα είχε τα πιρέλια. Ωστόσο ήταν αρνητικός ως προς την βόλτα του τρόφι με την έννοια ότι μέχρι να φτάσω να μπω χώμα θα έχει ξυριστεί το τακούνι στην άσφαλτο. Γι' αυτό και είπα να βάλω πίσω αυτό Buy Dunlop D606 Tires From Your Local Dealer | Dunlop Motorcycle και μπροστά ένα tkc80 4ετίας που είχα στο 800 και ο Θεος βοηθός. Γενικά με διάφορα τηλέφωνα που έκανα δεν παίζει λάστιχο ούτε για τα μαλλιά.
Ζηση το σκέφτηκα να σου πω την αλήθεια...Τα λαστιχα ειναι πληρωμένα και θα τα βάλω κανα δυο μέρες πριν το τροφυ...Θα τα δούμε όταν φτάσω πανω...Αλλα πιστευω κάτι να έχει μείνει...120 χλμ ασφαλτο θα κάνουν μονο μεχρι το καταφυγιο...Ειδωμεν....
 

zilver

Μέλος
Όνομα
Ζήσης
Μοτό
790AdvR
Ζηση το σκέφτηκα να σου πω την αλήθεια...Τα λαστιχα ειναι πληρωμένα και θα τα βάλω κανα δυο μέρες πριν το τροφυ...Θα τα δούμε όταν φτάσω πανω...Αλλα πιστευω κάτι να έχει μείνει...120 χλμ ασφαλτο θα κάνουν μονο μεχρι το καταφυγιο...Ειδωμεν....
Θα συγκρίνουμε το σεταπ στη βόλτα.. :Ρ


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
Μιτας φέρνει ο λυρης στην Πάτρα ,κι ας μην έχει στο σάιτ του.
Και αποτι έχω καταλάβει τα εισάγει μόνος του.
Η τιμή του πριν λίγο καιρό που είχα ρωτήσει ήταν κάνα 10€ λιγοτερα από αυτή του σιριοσεντερ.
Σε 5 εργάσιμες τα έχει.
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Kαλοταξιδη ψηλε!

Ασχετο/σχετικο, στα μεταχειρισμενα ανταλλακτικα απο Αγγλια πεφτει τωρα καμπανα τελωνειακχια?
 

achalatsis

Συντρίμ team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
KTM ADV 990 R
KTM EXC 300
Εισαγωγεας των mitas στην Ελλαδα ειναι ο Πατμανιδης, ο οποιος ειναι επιεικως απαραδεκτος.

ΑΛΛΑ:
παραγγειλτε ο,τι θελετε απευθειας σε αυτον. 90% θα σας πει οχι, μα μου. Στελνετε ενα email στην mitas που ειναι πολυ καλοι,
και την επομενη εργασιμη του βαζουν χερι. Ξαναπαρνετε τηλεφωνο, με θετικη απαντηση αυτη τη φορα. Θα σας ζητησει και προκαταβολη, εννιοτε και > 50%.

Παραλαμβανει τελος καθε μηνα και αν θυμαμαι η παραγγελια πρεπει να γινει μεχρι τα μεσα. Θα εχετε φρεσκο λαστιχακι ομως.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Eυχαριστώ Γιάννη! Νοιώθω άλλος άνθρωπος με την προπέλα τώρα...
:laugh::laugh::laugh:
Δεν είναι το σήμα. Είναι το απίθανα ικανό μηχανάκι που δεν περίμενα να φοράει αυτό το σήμα. Περιμένω εντυπώσεις :)
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
lospsi

Πωωωω ρε....
Καλοστριφτο και καλογκάζωτο!
Πιες του το αίμα!
 

alfa7

for Life
Περιοχή
Χανιά,Κρήτης / Μαρούσι
Όνομα
Στέλιος
Μοτό
R1250GS F800GS X-ADV 690enduro XTX660 CRF450 CB50
Ζηση το σκέφτηκα να σου πω την αλήθεια...Τα λαστιχα ειναι πληρωμένα και θα τα βάλω κανα δυο μέρες πριν το τροφυ...Θα τα δούμε όταν φτάσω πανω...Αλλα πιστευω κάτι να έχει μείνει...120 χλμ ασφαλτο θα κάνουν μονο μεχρι το καταφυγιο...Ειδωμεν....
Τακη, τα φόρεσα (ΜΤ21) στο Χ και πήγα στο Troffy 2019 , έκανα όλη τη βόλτα και γύρισα από Βοβούσα... κανένα θέμα ξυρίσματος...γενικά με τέτοια χρήση μου βγάζει το πίσω πάνω από 3.000χλμ.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Τακη, τα φόρεσα (ΜΤ21) στο Χ και πήγα στο Troffy 2019 , έκανα όλη τη βόλτα και γύρισα από Βοβούσα... κανένα θέμα ξυρίσματος...γενικά με τέτοια χρήση μου βγάζει το πίσω πάνω από 3.000χλμ.
Και εγώ συμφωνάω με το Στελλάρα.
Κάπου τόσο και εμένα βγάζουν.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Και εγώ συμφωνάω με το Στελλάρα.
Κάπου τόσο και εμένα βγάζουν.
Να ανοίξετε το γκάζι λίγο, να σας βγάλουν λιγότερα.
Καλημερες... Στο Portland
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Ευχαριστώ πολύ όλους σας!

Πράγματι, το λευκό τα σπάει και το προτιμούσα από το κόκκινο. Άγριο μηχανάκι με άνετη θέση οδήγησης (ΟΚ, όχι τόσο άνετη, θέλει μια επέμβαση η σέλα για τα κυβικά μου). Είχα παλιότερα το S1000R και ξέρω τι να περιμένω από γκάζι...
Πέφτει μελέτη από χθες στο μάνουαλ, είχα ήδη παραγγείλει και κάτι μπλιμπλίκια οπότε θα περάσω ευχάριστα το Πάσχα :)
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
τι κυβικά είσαι ψηλέ; σκεφτόμουν να ψάξω την σπορ σέλα μεταχειρισμένη αλλά βολεύτηκα και μάλλον πιο εύκολο είναι ένα σετάκι SW motech χαμηλότερα μαρσπιέ
κιλά μην πεις, εντάξει, φαίνεσαι, κατηγορία φτερού
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Ευχαριστώ πολύ όλους σας!

Πράγματι, το λευκό τα σπάει και το προτιμούσα από το κόκκινο. Άγριο μηχανάκι με άνετη θέση οδήγησης (ΟΚ, όχι τόσο άνετη, θέλει μια επέμβαση η σέλα για τα κυβικά μου). Είχα παλιότερα το S1000R και ξέρω τι να περιμένω από γκάζι...
Πέφτει μελέτη από χθες στο μάνουαλ, είχα ήδη παραγγείλει και κάτι μπλιμπλίκια οπότε θα περάσω ευχάριστα το Πάσχα :)
Πάρα πολύ όμορφο, καλοστριφτο, καλοσουζάριστο και καλά κεράσματα τσαγιού.
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Τακη, τα φόρεσα (ΜΤ21) στο Χ και πήγα στο Troffy 2019 , έκανα όλη τη βόλτα και γύρισα από Βοβούσα... κανένα θέμα ξυρίσματος...γενικά με τέτοια χρήση μου βγάζει το πίσω πάνω από 3.000χλμ.
Έχω την εντύπωση πως τα παιδιά έχουν πάρει Michelin Trakker και όχι ΜΤ21.

Και τα 2 είναι μαλακά, νομίζω τα Trakker περισσότερο.
 
Top Bottom