Τζουμέρκα - Πίνδος - Χωριά Ασπροπόταμου 28-30/05/21

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

ouzakias

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
R 1200GS ADV 2010
Σε τόσο κλειστό στροφιλίκι μόνο χέρια θες όχι κυβικά. Όλα μπορούν να ακολουθήσουν ;)
Για το ανοιχτό κομμάτι ρωτάω το κλειστό το ξέρω. Η ταχύτητα ταξιδιού άμα είναι μεγάλη δεν θα μπορέσω.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Για το ανοιχτό κομμάτι ρωτάω το κλειστό το ξέρω. Η ταχύτητα ταξιδιού άμα είναι μεγάλη δεν θα μπορέσω.
Εαν κρατάς ταχύτητα στα 130 σίγουρα θα έχεις ένα άτομο παρέα... :roflmao:
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
(μιναρέλι μοτέρ εν τω μεταξύ, σου λέει ξέφυγε από τα ευρωπαϊκά)

130 λέμε στην ΕΟ (εντάξει 140 κοντέρ) και ΕΟ πρακτικά έχει μόνο στο γύρνα της Κυριακής που δεν ξέρω και ποιός θα είναι τόσο ορεξάτος για να πηγαίνει τάπα. Τέλος πάντων, αν αυτό είναι το θέμα εγώ πρόβλημα δεν έχω, πατάω κουμπί και πάει μόνο του και δεν έχω καν να σκεφτώ κάτι.
Είναι η περισσότερο πεταμένη βενζίνη έβερ σε μιά ταξιδιωτική μετακίνηση το "εθνική με.... όχι 130" και αποδεδειγμένα δεν κερδίζει όσο χρόνο φαίνεται αρχικά.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Για το ανοιχτό κομμάτι ρωτάω το κλειστό το ξέρω. Η ταχύτητα ταξιδιού άμα είναι μεγάλη δεν θα μπορέσω.
Παίρνεις την λευκή και τους πας... Πηδι@ντας
Θα έχει φρέσκο λάστιχο και φρέσκα λάδια
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Παίρνεις την λευκή και τους πας... Πηδι@ντας
Θα έχει φρέσκο λάστιχο και φρέσκα λάδια
Να φροντίσουμε να έχει και ποτάμι δίπλα στην κατασκήνωση για να είμαστε έτοιμοι για την επόμενη μέρα...:friend:
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Ο χάρτης της πρώτης μέρας είναι όπως τον περιέγραψες αυτός Pyli to Vovousa

Είναι λίγο WTF η μέση ωριαία... Πόσο σφιχτά είναι εκεί πάνω;
Ωραίοι οι καλλαρυτες παιδιά, εγώ κλαιν πάω όπου που θέτε, αλλά ο καταρράκτης στο ματσουκι αξίζει φουυυυλ.... Και θα χει και νερό αυτή την εποχη

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Ωραίοι οι καλλαρυτες παιδιά, εγώ κλαιν πάω όπου που θέτε, αλλά ο καταρράκτης στο ματσουκι αξίζει φουυυυλ.... Και θα χει και νερό αυτή την εποχη

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Σημειώθηκε ;)
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Για το ανοιχτό κομμάτι ρωτάω το κλειστό το ξέρω. Η ταχύτητα ταξιδιού άμα είναι μεγάλη δεν θα μπορέσω.
Ναι γιατί εγώ πάω με 300???? 140 κιλά αγόρι σε 55 άλογα κάνε υπολογισμούς με πόσο πάω χαχαχαχα

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Αφού την Παρασκευή θα είναι απλή μετάβαση δεν είναι απαραίτητο να φύγουμε όλοι ένα γκρουπ. Εξάλλου αν κάποιοι έχουν ελεύθερη την μέρα από το πρωί αντί να περιμένουν μέχρι το απόγευμα μπορούν να βγάλουν μια ωραία διαδρομή για Παρασκευή, άσφαλτο ή χώμα.

Η κανονική βόλτα ξεκινάει Σάββατο πρωί από το σημείο διανυκτερεύσεις που θα έχουμε ορίσει
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Ναι γιατί εγώ πάω με 300???? 140 κιλά αγόρι σε 55 άλογα κάνε υπολογισμούς με πόσο πάω χαχαχαχα

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
140;;;
Δεν σου φαίνονται πάντως, αυτό είναι αλήθεια!!!
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Αφού την Παρασκευή θα είναι απλή μετάβαση δεν είναι απαραίτητο να φύγουμε όλοι ένα γκρουπ. Εξάλλου αν κάποιοι έχουν ελεύθερη την μέρα από το πρωί αντί να περιμένουν μέχρι το απόγευμα μπορούν να βγάλουν μια ωραία διαδρομή για Παρασκευή, άσφαλτο ή χώμα.

Η κανονική βόλτα ξεκινάει Σάββατο πρωί από το σημείο διανυκτερεύσεις που θα έχουμε ορίσει
Μόνο άσφαλτο θα είναι αντων; σωστά;;;

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Να φτιαχτεί μια Λίτσα τώρα
Αν είναι μέλος η Μαρέβα ίσως είναι και ο Πέτσας που ξέρει από λίστες, σήμερα μόνο μία πέτσα μας νοιάζει.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Μόνο άσφαλτο θα είναι αντων; σωστά;;;

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ναι Αποστόλη, δεν βγαίνουν τα χιλιόμετρα διαφορετικά.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom