Τι έκανες για την μοτοσυκλέτα σου σήμερα;

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Της αγόρασα καινούργιο κοσμημα...Αλυσίδα και χρυσή παρακαλώ...Έτσι για να γιορτάσουμε τα 4 χρόνια συμβίωσης και για να λάμπει στο troffy...


Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Επίσης της ετοιμάζω προέκταση πίσω σχάρας για να καθεται άνετα ο σάκος...Βρέθηκε κομμάτι 40*25 από ρεταλι αλουμινοφυλλου πάχους 4 χιλιοστών και αφού άνοιξα τις τρύπες και τις φρεζαρα αύριο πάει για υδροκοπη για να φαγωθούν οι γωνίες,να στρογγυλεψει το περίγραμμα και να γίνουν οι απαραίτητες τρύπες και σχέδια ώστε να περνάνε οι ιμάντες...Θα ανεβάσω φωτό όταν τελειώσει το project...


Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Big twin

Orange blood
Όνομα
Σαββας
Μοτό
Ktm 990 smt 2011
Πήρα τηλ να κλείσω ραντεβού για αλλαγή αλυσιδογράναζα και μου λέει 3 βδομάδες... Τι 3 βδομάδες ρε μεγάλε? Σε 3 βδομάδες πάλι χειμώνα θα έχουμε εδώ που είμαστε... Έρχομαι να τα πάρω... (δεν ήθελα να τα βάλω μόνος μου είναι ζωτικής σημασίας για αντοχή και επιστημοσύνη κατεμε)ακόμα πάω... Ξενέρωσα! Αλλά δε θα το αφήσω έτσι... Προχθές για πρώτη φορά νόμιζα ότι έκανα μπάντα αλλά τελικά δεν ήταν αυτό που νόμιζα,μετά το κατάλαβα... :wacky: κράνος μουσική και έτσι...!
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Της εβαλα δαχτυλιδια!! :inlove:
Η μπροστινη αναρτηση ηταν υπερβολικα μαλακή και επειδη καινουργια ελατηρια δεν βρεθηκαν, αποφασισαμε να βαλουμε αποστατες 10mm σε συνδυασμό με πιο παχια λαδακια 15 αντι 10.
Η αισθηση βελτιώθηκε παρα πολυ (9χλμ ασφαλτο μεχρι το σπιτι), αλλα πηγαινοντας σπιτι, ξαναμετρησα το SAG και ειναι και παλι εκτός!!
Free 30 ok (πρεπει 15-45)
Rider 80 (πρεπει 40-60)
Αυριο πιθανως να δοκιμαστει και στο χωμα, αλλα μαλλον παω για καινουργια ομοια, σε εναν μηνα που θελει για να ερθουν.

 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Κόντρα στο κατεστημένο καθώς είναι Παρασκευή σήμερα, εγώ κι ο Μιλτιάδης τις πήγαμε στον γιατρό!
@enkefalos


Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Κόντρα στο κατεστημένο καθώς είναι Παρασκευή σήμερα, εγώ κι ο Μιλτιάδης τις πήγαμε στον γιατρό!
@enkefalos


Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αφού Τρ-Τε ,έχει εφημερία.
Οι έμπειροι ΚαΤεΜάδες ,πάνε τις "νεκρές" μέρες ,για να γλυτώνουν τις ουρές. :D
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Άλλαξα το μισό σωληνάκι βενζίνης που ήταν 20 ετών μάλλον και για αυτό είχε απολέσει κάθε έννοια ελαστικότητας και σκιζόταν κάθε τρεις και λίγο. Το άλλο μισό θέλει να λύσεις το μισό μηχανάκι, κυριολεκτικά. Άλλη φορά.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
βαζει αυτα τα μπουρδοφιλτρα των κινητων, δες το φαναρι πως φαινεται :p
δεν βαζω τιποτα...αυτα τα κινητα με τις διπλες καμερες κανουν μονα τους μποκε κλπ μαλκιες!
 
Περιοχή
Ηράκλειο κρήτης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Transalp 600 '95,VFR 800 vtec '02
Εργατικη Πρωτομαγια σημερα οποτε επλυνα τους "εργατες" μου που μου κανουν ολες τις δουλειες με την ελαχιστοτατη συντηρηση/περιποιηση, και ειπα να τους ανταμειψω :ok:

ΥΓ Αργα το πρωι, πριν βγω knock out απο ψητα και κρασια το μεσημερι.. :rolleyes: :D





Sent from my iPhone using Tapatalk
Αμα σου πω οτι έκανα την ίδια δουλειά την ίδια μέρα σε (σχεδόν) ίδια μηχανάκια.
Υ.Γ. Εχω απορίες για την βέφα (αναρτησιακες)
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Αμα σου πω οτι έκανα την ίδια δουλειά την ίδια μέρα σε (σχεδόν) ίδια μηχανάκια.
Υ.Γ. Εχω απορίες για την βέφα (αναρτησιακες)
:ok:
Πες τι θες για τις αναρτησεις τσι Βεφας και θα σου πω αν ξερω..
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Για πειτε γνωμες...για τα πλαϊνα εμπρος...τα κλασσικα ή σε carbon για ανανεωση?:thinking:

τα καρμπον...
να αντεχει η προπελα στην αλμυρα...
 
Top Bottom