Τι έκανες για την μοτοσυκλέτα σου σήμερα;

mike

Μέλος
Περιοχή
Ρέθυμνο
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
aprillia caponord rally
Βάλαμε και εμείς τα ντανλοπάκια μας που τόσα ωραία ακούγονται για αυτά !
Dunlop trail smart Max λοιπόν!
Και επι της ευκαιρίας βάλαμε και το FoboBike tpms για να μην είμαστε συνέχεια μέ το Βιτζιλ στο χέρι !

 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Βάλαμε και εμείς τα ντανλοπάκια μας που τόσα ωραία ακούγονται για αυτά !
Dunlop trail smart Max λοιπόν!
Και επι της ευκαιρίας βάλαμε και το FoboBike tpms για να μην είμαστε συνέχεια μέ το Βιτζιλ στο χέρι !

Απο ζυγοσταθμιση τι λεει με τα μαραφετια ?
 

mike

Μέλος
Περιοχή
Ρέθυμνο
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
aprillia caponord rally
Απο ζυγοσταθμιση τι λεει με τα μαραφετια ?
κάναμε με το που τα κουμπώσαμε δεν επηρεάστηκε κάπου θα ξαναπάω Δευτέρα , Τρίτη μετά την βόλτα του ΣΚ να ξανατσεκάρουμε .
 

mike

Μέλος
Περιοχή
Ρέθυμνο
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
aprillia caponord rally
Τι ειναι αυτα;τι κανουν;
Tyre Pressure Monitoring System
Στην ουσία είναι "αισθητήρες" που κουμπώνουν πάνω στις βαλβίδες και σ ενημερώνουν για την πίεση του αερά των ελαστικών. Το συγκεκριμμένο σ ενημερώνει μέσω εφαρμογής του κινητού
 

chaosm

Μέλος
Tyre Pressure Monitoring System
Στην ουσία είναι "αισθητήρες" που κουμπώνουν πάνω στις βαλβίδες και σ ενημερώνουν για την πίεση του αερά των ελαστικών. Το συγκεκριμμένο σ ενημερώνει μέσω εφαρμογής του κινητού
Έχεις URL;

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
maintenance day.......


ρουλεμαν τιμονιου ,τιμονι ,μανετες γρασαρίσματα








Εισαι μεγας νοικοκυρης λεμε.!
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Απόψε ασχολήθηκα με το V4 που τοχα παραμελημένο καιρό. Κλειστό γκαράζ με φουλ σετ εργαλείων, χλίδα! :cool:

Πρώτα λαδακι μετά από 6000χμ και, συμπτωματικά, μετά από ακριβώς ένα χρόνο. Πανεύκολο σ’αυτο το μηχανάκι, απλά μια βίδα :ok:




Και μετά πίσω τακάκια που ήτανε στο όριο, είχανε πια ελάχιστο ψωμί και ήτανε στο προγραμμα από καιρό. Aρκετα δυσκολο σ’αυτο το μηχανάκι, η μια από τις δυο βίδες της δαγκανας έχει φοβερά δύσκολη πρόσβαση :thumbsdown:





Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Δηλ ένα εύκολο σέρβις
 

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
Μακαρι να ειναι για καλο σκοπο Ιωάννη!
Άντε στο επομενο!
Είναι είναι Κωνσταντίνε, πάω για άλλο !Απλά θα πάρει λίγο χρόνο(έως ολόκληρο τον χειμώνα ίσως) αλλά θα αποζημιωθεί η υπομονή μου, γιατί δοκιμάζεται σκληρά. Βέβαια αυτό είναι το θέλω μου και κανείς δεν ξέρει τι μας ξημερώνει. Μέχρι τότε μόνο αυτοκίνητο
 

jocker-t

#Ντανταντιρλάνταντα
Περιοχή
Busy Riding
Όνομα
Harris
Μοτό
"The Whip"
Karoo STR


Στάλθηκε από το SM-J530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Για πες...
Αν ειναι οπως το Karoo 3 στην ασφαλτο,δηλαδη εξαιρετικο,ισως τα φορεσω αντι για TKC 70.
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Απόψε ασχολήθηκα με το V4 που τοχα παραμελημένο καιρό. Κλειστό γκαράζ με φουλ σετ εργαλείων, χλίδα! :cool:

Πρώτα λαδακι μετά από 6000χμ και, συμπτωματικά, μετά από ακριβώς ένα χρόνο. Πανεύκολο σ’αυτο το μηχανάκι, απλά μια βίδα :ok:




Και μετά πίσω τακάκια που ήτανε στο όριο, είχανε πια ελάχιστο ψωμί και ήτανε στο προγραμμα από καιρό. Aρκετα δυσκολο σ’αυτο το μηχανάκι, η μια από τις δυο βίδες της δαγκανας έχει φοβερά δύσκολη πρόσβαση :thumbsdown:





Sent from my iPhone using Tapatalk
Γιώργο, γενικά το vfr είναι εύκολο σε σερβις μηχανάκι? Από την μία δεν βγάζεις ψυγεία φαντάζομαι, αλλά φίλος μου έλεγε ότι είναι γενικά δύσκολο. Πιστεύεις είναι αλήθεια?
 
Top Bottom