Τι έκανες για την μοτοσυκλέτα σου σήμερα;

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Επιτελους.....χαλασε κ κατι στο "κουλουρι" ...αλλαγη καδενας...γιατι ακουγοταν κανα 5μηνο...ειπαμε ασπαστο...μην προκαλουμε ομως κ τη τυχη μας..!!!!
Πες μας και ποσα χλμτρα εχει κανει ετσι να μεινει εδω να το διαβαζουν οι ευρωπαιοι φιλοι μας χαχαχαχαχα

#xrv_world_explorer
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Πες μας και ποσα χλμτρα εχει κανει ετσι να μεινει εδω να το διαβαζουν οι ευρωπαιοι φιλοι μας χαχαχαχαχα

#xrv_world_explorer
Τιμή και δόξα στο ασκονιστο, αλασπωτο και μοναδικό ασφαλτινο κουλούρι... Λοιπόν. :nnj:
 

Gee

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
Ducati Streetfighter 1098
Σημερα εκανα λιγο commuting, το εφερα απο το μαγαζι μια βολτα, να μπει στον συντηρητη η μπαταρια λιγο να διατηρειται ακμαια, γιατι στο παρκινγκ που το βαζω δεν εχω παροχη ρευματος
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Πες μας και ποσα χλμτρα εχει κανει ετσι να μεινει εδω να το διαβαζουν οι ευρωπαιοι φιλοι μας χαχαχαχαχα

#xrv_world_explorer
Εχμμ...στο "στρωσιμο"...ειναι....κοντευει 150.000 χλμ.....!!!!!
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Τιμή και δόξα στο ασκονιστο, αλασπωτο και μοναδικό ασφαλτινο κουλούρι... Λοιπόν. :nnj:
Οχι κ αλασπωτο...ασκονιστο μαρη...!!!

Ξερεις τι κατεβαζει...ο Ιλισος...το ρεμα της Πικροδαφνης.....κ τι σκονη εχει ο Υμηττος..η Παρνηθα...κ το κεντρο της Αθηνας..;;;;......χαχα..!!!!!
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Ετσι πιστευω και εγω. Αυτα που ζητανε αλλωστε για καγκελα , δεν τα δινω
Καλα εννοειται. Να ηταν ξερω γω της Heavy Duties να τα πηγαινες για κοπτοραπτικη, αλλα τα Givi εχουν λεπτο μεταλλο ("ψυχα") και δεν ειναι για πολλα πολλα.

Εγω θα εψαχνα και για πατεντα για προεκτασεις στις μπουκες, να βγαινουν πιο πισω απο τα καγκελα, εχω δει πολλα ασχημα σκηνικα στο advrider, αλλα εγω γενικα ειμαι και ψυχαναγκαστικος...
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Καλα εννοειται. Να ηταν ξερω γω της Heavy Duties να τα πηγαινες για κοπτοραπτικη, αλλα τα Givi εχουν λεπτο μεταλλο ("ψυχα") και δεν ειναι για πολλα πολλα.

Εγω θα εψαχνα και για πατεντα για προεκτασεις στις μπουκες, να βγαινουν πιο πισω απο τα καγκελα, εχω δει πολλα ασχημα σκηνικα στο advrider, αλλα εγω γενικα ειμαι και ψυχαναγκαστικος...
Τα συγκεκριμενα ,σκραπ θα πηγαιναν και ειπα να τα μονταρω και οπως κατσουν. Θα τα δοκιμασω λιγο ετσι , και ισως παιξει κοψιμο αργοτερα, αλλωστε δεν εχω να χασω τπτ.
Με εξατμισεις δεν θα ασχοληθω καθολου...μια και καλη θα γινουν 1 οι 2 μπουκες.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τα συγκεκριμενα ,σκραπ θα πηγαιναν και ειπα να τα μονταρω και οπως κατσουν. Θα τα δοκιμασω λιγο ετσι , και ισως παιξει κοψιμο αργοτερα, αλλωστε δεν εχω να χασω τπτ.
Με εξατμισεις δεν θα ασχοληθω καθολου...μια και καλη θα γινουν 1 οι 2 μπουκες.
Νομίζω ότι το θέμα είναι μόνο αισθητικό.
Στην πράξη.. Ίσως έχεις προβληματάκι στην κίνηση, ανάμεσα σε οχηματα
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Νομίζω ότι το θέμα είναι μόνο αισθητικό.
Στην πράξη.. Ίσως έχεις προβληματάκι στην κίνηση, ανάμεσα σε οχηματα
Ναι , θα τσεκαρω στη κινηση αν με δυσκολευουν.
Tα h&b που εχεις , καθονται πολυ πιο μεσα?
Δεν ξερω αν η φωτο τα δειχνει πολυ φαρδια , 47cm ειναι καγκελο με καγκελο παντως.
 
Top Bottom