Τι έκανες για την μοτοσυκλέτα σου σήμερα;

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Που βρίσκεται αυτός ο Ηλίας ρε σεις?
Σπ. Πάτση 3 & Σερρών.

Μαγαζια με εργαλεια ειναι γεματος ο τοπος, εκτος και αν σε βολευει η Σπυρου Πατση!
Ο Ηλίας Βράττης είναι από τις περιπτώσεις που δεν ντρέπεσαι να διαφημίσεις γιατί το κερδίζει μόνος του σε κάθε επαφή που έχει κανείς μαζί του!
Είναι ευγενέστατος, είναι αξιοπρεπέστατος, έχει "Δούκα" πρώτης γενιάς, και στο φυσικό κατάστημα του βρίσκω τις καλύτερες τιμές (σε σύγκριση με όλη την Ευρώπη και ιντερνετικά).
Όταν θέλω κάτι σε Facom το παίρνω μόνο από αυτόν. Προφανώς δεν συγκρίνομαι με κανέναν από τους "επαγγελματίες" πελάτες του, αλλά κάνω αγορές από αυτόν από το 2008 και όλους τους φίλους της μοτοσυκλέτας τους προσέχει.

μαλλον τον Βραττη εννοουν ....
facom....
Σωστός ο γλυκο-Γιώργης μας!
 
Τελευταία επεξεργασία:

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Eκεινοι που ξερουν οτι θα μεινεις στο δρομο στανταρακι τουλαχιστον εχουν την τσιπα να βαζουν καλες εργαλειοθηκες απο το εργοστασιο...

Και απ οτι βλεπω παραμενει η κτμ πιστη στην unior αν κρινω σωστα απο τα γερμανικα και το κατσαβιδι
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Του 1150, ήταν η τελευταία!!!
Η πιο οργανωμένη, στιβαρή, μόνιμη και με αρκετά εργαλεια, ήταν του 1150!!! Μιας και μιλάμε για bmw!
Αμέσως μετά, στα πρώτα 1200 όπως το δικό μου, εξακολούθησαν να έχουν αρκετά εργαλεια οι Γερμανοί, αλλά έπαψε να είναι μόνιμη/σταθερή εργαλειοθήκη (δεν μας ενδιαφέρει αυτό, αρκεί να υπάρχουν). Ήταν σε λαστιχένια θήκη μέσα!

Από το 06 και μετά....... έπεσε τρελό ψαλίδι στα εργαλεία! Ένα μπουζοκλειδο, ένα Άλεν, και το κλασικό σταυρωτο-ισιο κατσαβίδι!!!!
Και πάει λέγοντας.........
Ισχύει, κάτω από τη σέλα του συνεπιβάτη έχει χώρο για πολλά εργαλεία.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Δύο ευρώ σύνδεσμοι ντίζας. Προμπλεμ σολβντ. Πρώτα έψαξα για εργαλείο (στα βόρεια) και μετά τα άκυρα ο ψηλός με τα γυαλιά στον Δαμίγο έδωσε το σωστό το εξάρτημα, αυτό το παλικάρι είναι πολύ εξυπηρετικό πάντα. Πολύ πονηρή λύση, μου λέει. Πενία τέχνας κατεργάζεται.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Επίσης πρώτη φορά ανέβηκε άνθρωπος δικαβαλο στο γκλιτερ, πολύ χαρούμενος που καβαλάει μηχανή που έχει τρέξει Ντακάρ. Το όριο κιλών το υπερβηκαμε κατά αστεία πολύ, όχι ότι ήταν μεγάλη απόσταση βέβαια. Ωραίο και το άλλο μου λέει, αλλά αυτό είναι πολύ εντυπωσιακό.

Το κορίτσι επιμένει ότι είναι το πιο άσχημα μηχανάκι του κόσμου. Άβυσσος....
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Δύο ευρώ σύνδεσμοι ντίζας. Προμπλεμ σολβντ. Πρώτα έψαξα για εργαλείο (στα βόρεια) και μετά τα άκυρα ο ψηλός με τα γυαλιά στον Δαμίγο έδωσε το σωστό το εξάρτημα, αυτό το παλικάρι είναι πολύ εξυπηρετικό πάντα. Πολύ πονηρή λύση, μου λέει. Πενία τέχνας κατεργάζεται.

:friendship:
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Όπου δαμιγος.... Το κατάστημα πάνω στην εθνική στην Φιλαδέλφεια?
Εκεί στην σκληρή γειτονιά
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Επίσης πρώτη φορά ανέβηκε άνθρωπος δικαβαλο στο γκλιτερ, πολύ χαρούμενος που καβαλάει μηχανή που έχει τρέξει Ντακάρ. Το όριο κιλών το υπερβηκαμε κατά αστεία πολύ, όχι ότι ήταν μεγάλη απόσταση βέβαια. Ωραίο και το άλλο μου λέει, αλλά αυτό είναι πολύ εντυπωσιακό.

Το κορίτσι επιμένει ότι είναι το πιο άσχημα μηχανάκι του κόσμου. Άβυσσος....
Βάλε κάποια στιγμή φωτό, θα ήθελα να το δω αν δε κάνει κόπο.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Βάλε κάποια στιγμή φωτό, θα ήθελα να το δω αν δε κάνει κόπο.
Το γκλίτερ ή το δικάβαλο; Αν κανονίσουμε Ηλία έρχομαι με δαύτο να στραφταλίσει το κέντρο pride.
 
Top Bottom