Τι έκανες για την μοτοσυκλέτα σου σήμερα;

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Του πήρα δύο βαλιτσες και βάσεις μαμά που έψαχνα καιρό και τις πέταξα πάνω για τις εξορμήσεις !!!


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Ήθελα να κάνω ένα μπανάκι στη θάλασσα αλλά σε μοτοβολτα με πολλά χιλιόμετρα, να χορτάσω οδήγηση με το GS. Οπότε χτες βράδυ μου ήρθε φλασιά, και σήμερα ξημερώματα καβάλησα τη μπεμβεδάρα και πήγα στο πιο νότιο σημείο της ηπειρωτικής Ελλάδας, στο ακρωτήριο Ταίναρο που το είχα απωθημένο. Εννοείται πως περπάτησα μέχρι τον φάρο και έριξα τη βουτιά σε ένα απάνεμο κολπακι με τιρκουάζ νερά.

Δεν πήγα μόνο στη Λακωνική Μάνη αλλά πέρασα και μια από Αερόπολη, Γύθειο, Κοσμά, Μονη Ελώνης, Λεωνίδιο, Άστρος, Ναύπλιο κτλ. Εκανα συνολικά 750 km σε ωραίες στριφτερές διαδρομές και χάρηκα τη μοτοσυκλέτα μου .

Το πρωί είχε παγωνιά στην Τρίπολη, εκεί ζοριστηκα αρκετά και έτρεμα μέχρι να περάσω την Βλαχοκερασιά όπου κατηφορίζει ο δρόμος προς Λακωνία. Να ναι καλά τα θερμαινόμενα...

 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Ήθελα να κάνω ένα μπανάκι στη θάλασσα αλλά σε μοτοβολτα με πολλά χιλιόμετρα, να χορτάσω οδήγηση με το GS. Οπότε χτες βράδυ μου ήρθε φλασιά, και σήμερα ξημερώματα καβάλησα τη μπεμβεδάρα και πήγα στο πιο νότιο σημείο της ηπειρωτικής Ελλάδας, στο ακρωτήριο Ταίναρο που το είχα απωθημένο. Εννοείται πως περπάτησα μέχρι τον φάρο και έριξα τη βουτιά σε ένα απάνεμο κολπακι με τιρκουάζ νερά.

Δεν πήγα μόνο στη Λακωνική Μάνη αλλά πέρασα και μια από Αερόπολη, Γύθειο, Κοσμά, Μονη Ελώνης, Λεωνίδιο, Άστρος, Ναύπλιο κτλ. Εκανα συνολικά 750 km σε ωραίες στριφτερές διαδρομές και χάρηκα τη μοτοσυκλέτα μου .

Το πρωί είχε παγωνιά στην Τρίπολη, εκεί ζοριστηκα αρκετά και έτρεμα μέχρι να περάσω την Βλαχοκερασιά όπου κατηφορίζει ο δρόμος προς Λακωνία. Να ναι καλά τα θερμαινόμενα...

βολταρα!!!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ήθελα να κάνω ένα μπανάκι στη θάλασσα αλλά σε μοτοβολτα με πολλά χιλιόμετρα, να χορτάσω οδήγηση με το GS. Οπότε χτες βράδυ μου ήρθε φλασιά, και σήμερα ξημερώματα καβάλησα τη μπεμβεδάρα και πήγα στο πιο νότιο σημείο της ηπειρωτικής Ελλάδας, στο ακρωτήριο Ταίναρο που το είχα απωθημένο. Εννοείται πως περπάτησα μέχρι τον φάρο και έριξα τη βουτιά σε ένα απάνεμο κολπακι με τιρκουάζ νερά.

Δεν πήγα μόνο στη Λακωνική Μάνη αλλά πέρασα και μια από Αερόπολη, Γύθειο, Κοσμά, Μονη Ελώνης, Λεωνίδιο, Άστρος, Ναύπλιο κτλ. Εκανα συνολικά 750 km σε ωραίες στριφτερές διαδρομές και χάρηκα τη μοτοσυκλέτα μου .

Το πρωί είχε παγωνιά στην Τρίπολη, εκεί ζοριστηκα αρκετά και έτρεμα μέχρι να περάσω την Βλαχοκερασιά όπου κατηφορίζει ο δρόμος προς Λακωνία. Να ναι καλά τα θερμαινόμενα...

Ωραίος ρε Κωστή, μπορεί να μην ήμουν μαζί αλλά μου έφτιαξες τη μέρα :friendship:
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Ωραίος ρε Κωστή, μπορεί να μην ήμουν μαζί αλλά μου έφτιαξες τη μέρα :friendship:
Σε σκεφτόμουν ρε Γιάννο γιατί καθόμουν και χάζευα τα καράβια που περνούσαν και σε θυμήθηκα. Μαζί και έναν άλλο φίλο μου Γιάννη, καπετάνιος και αυτός και μοτοσικλετιστής.

Καλές θάλασσες να έχετε... Και με το καλό να σας δούμε.

:friendship:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Σε σκεφτόμουν ρε Γιάννο γιατί καθόμουν και χάζευα τα καράβια που περνούσαν και σε θυμήθηκα. Μαζί και έναν άλλο φίλο μου Γιάννη, καπετάνιος και αυτός και μοτοσικλετιστής.

Καλές θάλασσες να έχετε... Και με το καλό να σας δούμε.

:friendship:
Πες μου ότι έχει και ΚΤΜ να τρελαθώ...
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Βολτάρα Κωστή...!:friendship:
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Βολτάρα Κωστή...!:friendship:
Ωραιος Κωστα! Πολυ ωραια ειναι εκει κατω!
Eιναι τα μέρη της γυναίκας και τα γυρνάμε οικογενειακώς με ιχ και ήθελα πολύ καιρό να τα βολταρω με μηχανή. Υπάρχουν πολλές ορεινές διαδρομές για μηχανή στην ευρύτερη περιοχή της Λακωνίας και της Αρκαδίας.

Επίσης χτες είχε στον νότο ιδανικό καιρό γιατί από Μάη και μετά πιάνει ζέστη. Αλλά η Τρίπολη κλασσικά δύσκολη νωρίς το πρωί.
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Του πήρα δύο βαλιτσες και βάσεις μαμά που έψαχνα καιρό και τις πέταξα πάνω για τις εξορμήσεις !!!


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Κουκλάκι είναι, φτου φτου
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Του πήρα δύο βαλιτσες και βάσεις μαμά που έψαχνα καιρό και τις πέταξα πάνω για τις εξορμήσεις !!!


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
To Τίγκρε όπως πρέπει να είναι και όχι για 0400 ....να το χαιρεσαιιιι κούκλα με τα βιζακια πισω

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
To Τίγκρε όπως πρέπει να είναι και όχι για 0400 ....να το χαιρεσαιιιι κούκλα με τα βιζακια πισω

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Δυστυχώς τράβηξε πολλούς σιδεροφαγους !!
Να είμαστε καλά και να βολταρουμε όλα τα μηχανάκια όπως τους αξίζει !!
:friendship:
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Της έκανα μια βολτουλα μετά το σχολασμα για να φορτίσουμε και οι δύο μπαταρίες !!!
Βαρυμπόμπη, Αγ Μερκούριο, Αυλώνα,Θήβα , Αλίαρτο, Αγ Άννα και λίγο το ωραίο κομμάτι που πάει προς Κορώνεια, Αρβανίτσα
Και επιστροφή από Θίσβη( τον ωραίο δρομάκο για παραλία Σαράντη) ,Θήβα παλιά εθνική , Ερυθρές, Σκούρτα,Χασιά και σπίτι


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Της έκανα μια βολτουλα μετά το σχολασμα για να φορτίσουμε και οι δύο μπαταρίες !!!
Βαρυμπόμπη, Αγ Μερκούριο, Αυλώνα,Θήβα , Αλίαρτο, Αγ Άννα και λίγο το ωραίο κομμάτι που πάει προς Κορώνεια, Αρβανίτσα
Και επιστροφή από Θίσβη( τον ωραίο δρομάκο για παραλία Σαράντη) ,Θήβα παλιά εθνική , Ερυθρές, Σκούρτα,Χασιά και σπίτι


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ωραιοτατος φίλε Αποστόλη!!
Κάποτε στο τσιμεντένιο γεφυράκι της 1η φώτο με τον S.P κάναμε μισή ώρα να σηκώσουμε το το μηχανάκι του λογω πράσινης γλίτσας.. :ha
Θύμιζε ταινία κόμικς
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Ωραιοτατος φίλε Αποστόλη!!
Κάποτε στο τσιμεντένιο γεφυράκι της 1η φώτο με τον S.P κάναμε μισή ώρα να σηκώσουμε το το μηχανάκι του λογω πράσινης γλίτσας.. :ha
Θύμιζε ταινία κόμικς
Λίγο γλίτσα την είχε πάντως ,πάλι καλά χωρίς καμία πτώση ...όχι μισή ώρα ...ακόμα εκεί θα ήμουν :ha:ha:ha
Γιωργαρε χρόνια πολλάααα!!!!
 

Jeronimo

Simplicity
Περιοχή
Athens
Όνομα
George
Μοτό
Suzuki GT1000
Honda Super Cub C125
Honda SH350
Τελευταία επεξεργασία:

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr

Jeronimo

Simplicity
Περιοχή
Athens
Όνομα
George
Μοτό
Suzuki GT1000
Honda Super Cub C125
Honda SH350
Γιατί δεν μίλησες να ανταμώσουμε ρε νούμερο?
Που ?



Διασταυρωθηκανε οι δρομοι μας πανω κατω ?


Αλβανια λεμε ! Δεν υπαρχει :D:roflmao::p
Κανόνισε repetation balkans , υπάρχουν χρωστούμενα & Πάντα θα υπάρχουν:p
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom