Τι έκανες για την μοτοσυκλέτα σου σήμερα;

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
πέταξα βαλίτσες και κάγκελα(ετσι και αλλιώς δεν κάνουν και κατι) και αλλάξε η μηχανή προς το καλύτερο
Ιδέα σου είναι ,το μοσχάρι δεν καταλαβαίνει από τετοια
Μάλλον από ομορφιά εννοείς :friendship:
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
πέταξα βαλίτσες και κάγκελα(ετσι και αλλιώς δεν κάνουν και κατι) και αλλάξε η μηχανή προς το καλύτερο
Ρε μαναρακι μου γλυκό

Μην τα λέμε πάλι από την αρχή. Η βαλίτσα έχει ανεκτίμητη αξία υπό συνθήκες. Προς το καλύτερο θα αλλάξει η μηχανή όταν την αλλάξεις με καλύτερη μηχανή :p
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Ρε μαναρακι μου γλυκό

Μην τα λέμε πάλι από την αρχή. Η βαλίτσα έχει ανεκτίμητη αξία υπό συνθήκες. Προς το καλύτερο θα αλλάξει η μηχανή όταν την αλλάξεις με καλύτερη μηχανή :p
ντεν εχω λεφτα καρντια μου...
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Να πάρεις την kappa 48 ειναι το σωστο μεγεθος :cool:
Τώρα το Google αυτό, όχι, όχι για το 950. Η μαμά ήταν οκ αλλά με ακριβή και άσχημη σχάρα, οι "κύβοι" είναι το αμέσως επόμενο αποδεκτό τεμάχιο. Όχι πρακτικό γιατί δεν χωράει δεύτερο κράνος αλλά ρούχα και τάπερ Ρερεσης χωράει σίγουρα.
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
πέταξα βαλίτσες και κάγκελα(ετσι και αλλιώς δεν κάνουν και κατι) και αλλάξε η μηχανή προς το καλύτερο

Που τα πέταξες? Μήπως κάνω τον συλλέκτη ανακύκλωσης...



:roflmao:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Όλη την ιστορία την κάνουν οι καταλύτες
Ότι ελεύθερο και να βάλεις δεν αλλάζει και πολύ ο θόρυβος αν δεν ξηλώσεις τον παλιοκαταλυτη..
Νομίζω ότι μετά θα χρειαστεί και ο εγκέφαλος κάποια ρυθμιση
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Θερμοσυστελομμενα γκριπ ....γιατί αν χαλάσουν τα μαμά, θες νεφρό.
Motowash Αμφιθέας



advphone
BMW ποιότητα!!!!
Εκεί ταμείο συνέχεια :inlove:
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Θερμοσυστελομμενα γκριπ ....γιατί αν χαλάσουν τα μαμά, θες νεφρό.
Motowash Αμφιθέας



advphone
Οπότε προτείνεται η τοποθέτηση θερμοσυστελλόμενων πάνω από τα μαμά γκριπάκια όσο είναι σε καλή κατάσταση για να τα φυλάξουμε?
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Όλη την ιστορία την κάνουν οι καταλύτες
Ότι ελεύθερο και να βάλεις δεν αλλάζει και πολύ ο θόρυβος αν δεν ξηλώσεις τον παλιοκαταλυτη..
Νομίζω ότι μετά θα χρειαστεί και ο εγκέφαλος κάποια ρυθμιση
Και εγώ πρόσφατα το είδα αυτό όταν καβάλησα ενα Τ7 χωρίς καταλύτη με ένα τελικό (ταπωμένο) Ackrapovich. Ο ήχος ήταν θεικός, τόσο-όσο και φυσικά τελείως άλλη απόδοση ο κινητήρας και ας είχε το εργοστασιακό πρόγραμμα. Είχε πολυ καλύτερο τράβηγμα απο χαμηλά. Όμως όσο και αν μου άρεσε (που που άρεσε πολύ), προσωπικά δεν είμαι υπερ της αφαίρεσης του...
 

Jeronimo

Simplicity
Περιοχή
Athens
Όνομα
George
Μοτό
Suzuki GT1000
Honda Super Cub C125
Honda SH350
Οπότε προτείνεται η τοποθέτηση θερμοσυστελλόμενων πάνω από τα μαμά γκριπάκια όσο είναι σε καλή κατάσταση για να τα φυλάξουμε?
Προτείνεται είτε αυτό ¬¬¬






Είτε πιο Safe αυτό ¬¬¬







Στάλθηκε από το LM-G810 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Οπότε προτείνεται η τοποθέτηση θερμοσυστελλόμενων πάνω από τα μαμά γκριπάκια όσο είναι σε καλή κατάσταση για να τα φυλάξουμε?
Έτσι ακριβώς...
Βέβαια αν φοράς συνέχεια γάντια δεν παθαίνουν κάτι, αλλά τα σταρμπακς και γάντια....δεν.

Εντωμεταξυ όσοι κάνουν πλάκα δεν έχουν μαμά θερμαινόμενα και όσα έχουν δεν τα δουλεύουν για να μην ανατιναχθεί το τιμόνι.
Να τα λέμε και αυτα
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Έτσι ακριβώς...
Βέβαια αν φοράς συνέχεια γάντια δεν παθαίνουν κάτι, αλλά τα σταρμπακς και γάντια....δεν.

Εντωμεταξυ όσοι κάνουν πλάκα δεν έχουν μαμά θερμαινόμενα και όσα έχουν δεν τα δουλεύουν για να μην ανατιναχθεί το τιμόνι.
Να τα λέμε και αυτα
Όποιον ξέρω και τα κοροϊδεύει δεν έχει βάλει τα χεράκια του στη γλυκιά ζεστούλα που βγάζουν.

Εμπρός λοιπόν καλή μου Κίνα!!!
 
Top Bottom