Τι έκανες για την μοτοσυκλέτα σου σήμερα;

ΚΟΥΤΑΚΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
THIS IS ΠΑΤΡΑΑΑΑΑ
Όνομα
ΑΝΔΡΕΑΣ
Μοτό
YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE
Να και ξεβράκωτη από την επισκεψη της Τεταρτης στον ηλεκτρολόγο. Δεν έβγαλα μετά το νέο καλώδιο που περάσαμε. Πάντως είναι αυτό το μπλε το 2,5αρι που σε αυτή τη φωτο το δοκιμάζει με τα ρεύματα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Απαισιο εγινε...πες γρηγορα που θα παω τις ζαντες να τις ξεπλεξουν και που για βαφη τις ζαντες ...θελω μαυρα στεφανιαααα λεμεεεε ακουσα οτι με μαυρα στεφανια παιρνεις 9 αλογα..
12 αλογατα φιλε, λαθος σου ειπανε! :p :D

Τα μαυρα στεφανια σε αντβεντσουρ μηχανακια ειναι ..cool :cool: Και καποιοι κατασκευαστες το εκμεταλλευονται, για παραδειγμα η μπου-μου-βου που τις βαζει μονο στο triple black και στο adventure και οχι στο απλο :mad: Επισης στη Χονδα δε μπορεις να παραγγειλεις το τρικολορ με μαυρα στεφανια :thumbsdown: Δωστε μαυρα στεφανια στο λαο λεμεεεε! :yew:
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
12 αλογατα φιλε, λαθος σου ειπανε! :p :D

Τα μαυρα στεφανια σε αντβεντσουρ μηχανακια ειναι ..cool :cool: Και καποιοι κατασκευαστες το εκμεταλλευονται, για παραδειγμα η μπου-μου-βου που τις βαζει μονο στο triple black και στο adventure και οχι στο απλο :mad: Επισης στη Χονδα δε μπορεις να παραγγειλεις το τρικολορ με μαυρα στεφανια :thumbsdown: Δωστε μαυρα στεφανια στο λαο λεμεεεε! :yew:
Μπορει να ειναι τα μαυρα στεφανια cool οπως λες αλλα πληγωνονται ευκολα στις πετρες και με 1-2 αλλαγες σαμπρελας γινονται κωλος αφου το χρωμα τους δεν μπορει να αντισταθει στους λεβιεδες
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Μπορει να ειναι τα μαυρα στεφανια cool οπως λες αλλα πληγωνονται ευκολα στις πετρες και με 1-2 αλλαγες σαμπρελας γινονται κωλος αφου το χρωμα τους δεν μπορει να αντισταθει στους λεβιεδες
Κωστα, σωστο σχετικα με τους λεβιεδες αν δεν βαλει κανεις ελαστικα προστατευτικα εκει που βαζει τους λεβιεδες, εγω εχω τετοια παντα μαζι. Τωρα αν καταφερω να ξεζανταρω το λαστιχο χωρις κανενα ξυσιμο στα στεφανια :rolleyes: θα δειξει στο επομενο κλαταρισμα στο χωμα. Οσο για τις πετρες, θα δειχνει το μηχανακι μαχιμο :D
 

efthymis

Μ.Π.Α.Π.
Περιοχή
Naxos|Cyclades
Όνομα
Ευθύμης
Μοτό
KTM 1290 saT
KTM 620 lc4
KTM 350 exc
Αυτό το μηχανάκι ΔΕΝ είναι για χωμα:D

Συμφωνούμε! Αλλα παει ΚΑΙ χώμα. Οσο και να μην το πίστευα πριν την παρω, αλλα τελικα συμπεραίνω πως....
Αμα κανει ο αναβάτης χώμα κανει και (ετούτος) ο μοτοσακός! ;)
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Κωστα, σωστο σχετικα με τους λεβιεδες αν δεν βαλει κανεις ελαστικα προστατευτικα εκει που βαζει τους λεβιεδες, εγω εχω τετοια παντα μαζι. Τωρα αν καταφερω να ξεζανταρω το λαστιχο χωρις κανενα ξυσιμο στα στεφανια :rolleyes: θα δειξει στο επομενο κλαταρισμα στο χωμα. Οσο για τις πετρες, θα δειχνει το μηχανακι μαχιμο :D
Εχεις ξεζανταρει ποτε λαστιχο χρησιμοποιωντας τα τα εν λογω προστατευτικα; Αν οχι οταν τα δοκιμασεις θα απογοητευτεις με το ποσο δυσχρηστα ειναι αν το λαστιχο ειναι σκληρο
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Εχεις ξεζανταρει ποτε λαστιχο χρησιμοποιωντας τα τα εν λογω προστατευτικα; Αν οχι οταν τα δοκιμασεις θα απογοητευτεις με το ποσο δυσχρηστα ειναι αν το λαστιχο ειναι σκληρο
Για να πω την αληθεια, οχι γιατι την τελευταια φορα που μ'επιασε λαστιχο στο χωμα ητανε σ'εκεινη την πουροντουραδα στη βορεια Πελοποννησο που ειμαστε μαζι τον Απριλη του 2013, δεν τα ειχα τοτε ασε που δεν επιασα ουτε τους λεβιεδες, νομιζω οτι εσυ με τον Μαρκο ειχατε κανει τη δουλεια :D Θα δειξει..
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Κωστα, σωστο σχετικα με τους λεβιεδες αν δεν βαλει κανεις ελαστικα προστατευτικα εκει που βαζει τους λεβιεδες, εγω εχω τετοια παντα μαζι. Τωρα αν καταφερω να ξεζανταρω το λαστιχο χωρις κανενα ξυσιμο στα στεφανια :rolleyes:
Πες μου εναν να το καταφερνει...:(
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Εχεις ξεζανταρει ποτε λαστιχο χρησιμοποιωντας τα τα εν λογω προστατευτικα; Αν οχι οταν τα δοκιμασεις θα απογοητευτεις με το ποσο δυσχρηστα ειναι αν το λαστιχο ειναι σκληρο
Οπως τα πηρα...τα πεταξα.:confused: Τζιφος η δουλεια!Το μονο που αλλαξε ηταν πόσο πιο γρηγορα αρχισα τις επικλησεις στα Θεία...ωρε εγινε θεια λειτουργια κανονικα λεμε:arghh::hungover:
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Οπως τα πηρα...τα πεταξα.:confused: Τζιφος η δουλεια!Το μονο που αλλαξε ηταν πόσο πιο γρηγορα αρχισα τις επικλησεις στα Θεία...ωρε εγινε θεια λειτουργια κανονικα λεμε:arghh::hungover:
Μαθο, ξεπλεξε/πλεξε και βαφτα τα στεφανια αλουμινι ;) :D :p Το ιδιο και συ Κονκωστ :D Και θα αποφυγεις την αναγκη επικλησης των θειων σε τετοιες δυσκολες ωρες! :D
 
Τελευταία επεξεργασία:

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Σήμερα της έκανα ένα δωράκι (gs 1150), πατήσαμε λίγο χωματάκι και μάλιστα λασπωμένο, στην Παναγία του Βράχου στον Κάτω Ταρσό Κορινθίας. Το ευχαριστήθηκε όσο το ευχαριστήθηκα και γω. Πέρασε από τις λασπες με χαρακτηριστική άνεση παρά τα εντελώς στριτ λάστιχα. ;)

Με την πρώτη ευκαιρία ενα ζευγάρι πιο κατάλληλα λάστιχα και φύγαμε για ...
 

efthymis

Μ.Π.Α.Π.
Περιοχή
Naxos|Cyclades
Όνομα
Ευθύμης
Μοτό
KTM 1290 saT
KTM 620 lc4
KTM 350 exc
Νομίζω ότι το αξίζει. ......



advφον
Χαχαχαχα! Η δικια μου ακομα πλένεται...( απο χθες...) και ακομα λάσπες βγάζει! :)
Τον προφυλακτήρα μην ξεχασεις!
 
Top Bottom