Τι έκανες για την μοτοσυκλέτα σου σήμερα;

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Εγω της εσκασα το λαστιχο, αυτη με εκδικηθηκε αφηνοντας με στο βουνο, εγω την ξαναεκδικηθηκα κανοντας 8 χλμ πανω στο τεποζιτο της (μην εχοντας παρει εργαλεια μαζι μου) , αυτη για να μου το ανταποδωσει γιατι δεν της αρεσε καθολου, ξεζανταρισε το λαστιχο της αλλα και εγω την ξεφτιλισα φορτωνοντας την στην οδικη για το σπιτι να την βλεπει ο κοσμος να γελαει. γενικα σε αυτη την εκτακτη βολτουλα δεν τα πηγαμε καλα ,τσακωθηκαμε, με αποτελεσμα να μην μιλαμε εδω και δυο μερες . Εννοειται οτι για να της δειξω ποιος ειναι το αφεντικο την αφησα στην βροχη ξεσκεπαστη και της εβγαλα την ροδα να παω να την φτειαξω αλλα την κουβαλαω εδω και δυο ημερες στο πορτμπαγκαζ μην εχοντας χρονο. Ξινη γρια Γερμανιδα....τι να πεις που την αγαπαω...
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Εγω της εσκασα το λαστιχο, αυτη με εκδικηθηκε αφηνοντας με στο βουνο, εγω την ξαναεκδικηθηκα κανοντας 8 χλμ πανω στο τεποζιτο της (μην εχοντας παρει εργαλεια μαζι μου) , αυτη για να μου το ανταποδωσει γιατι δεν της αρεσε καθολου, ξεζανταρισε το λαστιχο της αλλα και εγω την ξεφτιλισα φορτωνοντας την στην οδικη για το σπιτι να την βλεπει ο κοσμος να γελαει. γενικα σε αυτη την εκτακτη βολτουλα δεν τα πηγαμε καλα ,τσακωθηκαμε, με αποτελεσμα να μην μιλαμε εδω και δυο μερες . Εννοειται οτι για να της δειξω ποιος ειναι το αφεντικο την αφησα στην βροχη ξεσκεπαστη και της εβγαλα την ροδα να παω να την φτειαξω αλλα την κουβαλαω εδω και δυο ημερες στο πορτμπαγκαζ μην εχοντας χρονο. Ξινη γρια Γερμανιδα....τι να πεις που την αγαπαω...
Αυτα να τα γραψεις στο ''Τι ΔΕΝ κανατε για την μοτοσυκλετα σας σημερα"
Ντροπη σου να μην παρεις ενα τηλεφωνο να ερθουμε να σε βοηθησουμε και ντροπη σου που ξεμοναχιαζεις το κοριτσι στις ερημιες!! :cool:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Αυτα να τα γραψεις στο ''Τι ΔΕΝ κανατε για την μοτοσυκλετα σας σημερα"
Ντροπη σου να μην παρεις ενα τηλεφωνο να ερθουμε να σε βοηθησουμε και ντροπη σου που ξεμοναχιαζεις το κοριτσι στις ερημιες!! :cool:
Ναι δικιο εχεις σημερα λοιπον θα παω να της βαλω παπουτσια καινουργια αν βρω...μπας και τα ξαναφτειαξουμε μπας και το Σ.Κ την ξεμοναχιασω παλι :D
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Ναι δικιο εχεις σημερα λοιπον θα παω να της βαλω παπουτσια καινουργια αν βρω...μπας και τα ξαναφτειαξουμε μπας και το Σ.Κ την ξεμοναχιασω παλι :D
Τα σωστα παπουτσια στο κοριτσι,το νου σου!!!:woot:...μετα απο ολα αυτα που της εκανες,μονο τα σωστα παπουτσια...ΤΑΚΟΥΝΙΑ!:inlove:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Ντροπη σου να μην παρεις ενα τηλεφωνο να ερθουμε να σε βοηθησουμε και ντροπη σου που ξεμοναχιαζεις το κοριτσι στις ερημιες!! :cool:
Σαν παρτ
....ακουστηκε αυτο :p:roflmao::roflmao::roflmao:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Τα σωστα παπουτσια στο κοριτσι,το νου σου!!!:woot:...μετα απο ολα αυτα που της εκανες,μονο τα σωστα παπουτσια...ΤΑΚΟΥΝΙΑ!:inlove:
Ειναι Ντιβα εννοειται ΤΑΚΟΥΝΙΑ 12 ποντα :roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Σαν παρτ
....ακουστηκε αυτο :p:roflmao::roflmao::roflmao:
Βρωμικο μυαλο εχεις.....αλλα μου αρεσει ο τροπος που σκεφτεσαι...!!:friendship:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Ναι δικιο εχεις σημερα λοιπον θα παω να της βαλω παπουτσια καινουργια αν βρω...μπας και τα ξαναφτειαξουμε μπας και το Σ.Κ την ξεμοναχιασω παλι :D
Ωχ Βαγγο, τοχω δει κι'εγω αυτο το εργο στο παρελθον, εχω κανει χιλιομετρα πανω στο ρεζερβουαρ με ξεζανταρισμενο πισω λαστιχο. Και συνηθως αυτα γινονται οταν λες "ελα μωρε μια κοντινη βολτουλα θα παω". Γι'αυτο τωρα εχω παντα fast/σαμπρελα/αμπουλες κατω απο τη σελα και προσπαθω να μην ξεχναω να παρω μαζι τους λεβιεδες.


Επιστρεφοντας στο θεμα του νηματος, προχθες λιγο πριν φυγω για το αεροδρομιο και εχοντας μολις φτασει Αθηνα απο 330χμ ταξιδι, εβαλα καινουργιο ψηλοτακουνο (Τ63) στον δευτερο πισω τροχο και τον φορεσα πανω για ναναι ετοιμη για το επερχομενο χωματο-διημερο τελος Νοεμβρη ;) :ok: (μπροστα τη βγαζει με ενα ντεμι-ψηλοτακουνο Conti TKC ολη τη χειμερινη περιοδο).
 
Τελευταία επεξεργασία:

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Μόλις της αλλαξα τα φώτα:Watching:
Δες...


Ωραίο φως... δυνατό...;)

Όχι...δεν είναι ή λάμπα της μεσαίας σκάλας...ειναι ή "ψείρα" των 5w!!!:woot:

Led cree τζαμπα τιμή,κ πραγματικά άλλο φως ειδικά σε σχεση με το μαμά...Θα μας τρελλανουν οι Κινέζοι.Μια τα προβόλια cree που "σκοτώνουν" μία αυτό...τα cree συνιστώνται!!!:geek:o_O
 
Τελευταία επεξεργασία:

lmb990

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΛΑΜΠΡΟΣ
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Η ψειρα ειναι?? και εγω νομισα οτι ηταν η κεντρικη λαμπα..
 

kostasra

Ncλάτρης
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Nc750x
Μόλις της αλλαξα τα φώτα:Watching:
Δες...


Ωραίο φως... δυνατό...;)

Όχι...δεν είναι ή λάμπα της μεσαίας σκάλας...ειναι ή "ψείρα" των 5w!!!:woot:

Led cree τζαμπα τιμή,κ πραγματικά άλλο φως ειδικά σε σχεση με το μαμά...Θα μας τρελλανουν οι Κινέζοι.Μια τα προβόλια cree που "σκοτώνουν" μία αυτό...τα cree συνιστώνται!!!:geek:o_O

Παιδες τα φωτα σας!!
Το τριημερο εφαγε η μηχανη πολλα κυβικα βροχας με αποτελεσμα ο ενας προβολεας να βαλει νερο...


Ειναι τα κλασικα κινεζικα cree.
Οποιος εχει καμια ιδεα πως να τα "μαζεψω" δεχτει!
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Παιδες τα φωτα σας!!
Το τριημερο εφαγε η μηχανη πολλα κυβικα βροχας με αποτελεσμα ο ενας προβολεας να βαλει νερο...


Ειναι τα κλασικα κινεζικα cree.
Οποιος εχει καμια ιδεα πως να τα "μαζεψω" δεχτει!
Αν εννοεις πως να αφαιρεσεις την υγρασια μπορεις να δοκιμασεις να βαλεις το προβολακι σε μια σακουλα γεματη με ρυζι και αστο μερικες μερες Αυτο πιθανοτατα θα αποροφησει την υγρασια (δοκιμασμενο σε κινητο που κολημπησε!)
Αν ρωτας πως θα το στεγανοποιησεις δεν γνωριζω
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Παιδες τα φωτα σας!!
Το τριημερο εφαγε η μηχανη πολλα κυβικα βροχας με αποτελεσμα ο ενας προβολεας να βαλει νερο...


Ειναι τα κλασικα κινεζικα cree.
Οποιος εχει καμια ιδεα πως να τα "μαζεψω" δεχτει!
Κωστή. ...άνοιξε ένα θέμα στη σχετική με προβλήματα ενοτητα, για να το δει κάποιος γνωστης να σε βοηθήσει.
 
Top Bottom