Τι μηχανή on/off να διαλέξω;

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
Γεια σας παιδιά και πάλι. Το μηχανάκι είναι άψογο, είμαι απόλυτα ευχαριστημένος με την αγορά μου. Απλά για κάποιο λόγο δεν με αφήνει να ανεβάσω φωτογραφίες δυστυχώς!
Αυτό με το ανέβασμα των φωτογραφιών όλοι το έχουμε περάσει. Γιατί δεν καταργούν από το μενού την επιλογή ανέβασμα φωτογραφίας από αρχείο.
Κοίτα εδώ:
ΠΩΣ ΑΝΕΒΑΖΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ στο ADVride.gr
 

KTiNoS

Μέλος
Όνομα
Athanassiou Nikos
Μοτό
XT 600 sm TDM 900
Καλησπέρα συμφορουμιτες… θα ήθελα την πολύτιμη βοήθεια σας! Είμαι στην φάση να αγοράσω καινούργια μηχανή και είμαι σε τρελό μα τρελό δίλλημα! Λοιπόν να σας πω έχω διαβάσει σχεδόν όλες τις σελίδες στο φόρουμ για τα μοντέλα που θα σας πω ότι σκέφτομαι… λοιπόν τα μοντέλα είναι τα εξής tenere 700, Ktm 790 adv, transalp 750.
Να σας πω ότι θα είναι η πρώτη μου μηχανή, με ενδιαφέρει πολύ το δεύτερο άτομο διότι θα έχω συχνά συγκυβερνήτη στις εξορμήσεις μου και την θέλω για λίγο χώμα όχι κάτι ακραίο και ταξιδάκια με κάμποσα χιλιόμετρα επίσης θα την χρησιμοποιώ και για μέσα στην πόλη! Αυτά από εμένα σας υπέρ ευχαριστώ εκ των προτέρων για του καθενός τον χρόνο ξεχωριστά!

Μοτο Μορίνι να πάρεις για 1η μηχανή
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
Είναι ο σχεδιασμός της πλατφόρμας έτσι.
Εάν πληρώνεται ένας χώρος φιλοξενίας εικόνων μια χαρά ανεβαίνουν.
Αφού δεν πληρώνεται ο χώρος γιατί δεν βγαίνει από το μενού η επιλογή ή να σου βγάζει ένα μήνυμα και να σου λέει τι γίνεται;
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Αφού δεν πληρώνεται ο χώρος γιατί δεν βγαίνει από το μενού η επιλογή ή να σου βγάζει ένα μήνυμα και να σου λέει τι γίνεται;
Διότι εάν καταργήσεις την εικόνα καταργείς και την επιλογή ανεβάσματος εικόνας με λινκ κάτι το οποίο λειτουργεί κανονικά.
 

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
Διότι εάν καταργήσεις την εικόνα καταργείς και την επιλογή ανεβάσματος εικόνας με λινκ κάτι το οποίο λειτουργεί κανονικά.
Έχει δύο επιλογές το παράθυρο για ανέβασμα εικόνας. Να καταργηθεί μόνο η μία επιλογή που δεν δουλεύει.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Έχει δύο επιλογές το παράθυρο για ανέβασμα εικόνας. Να καταργηθεί μόνο η μία επιλογή που δεν δουλεύει.
Ξανά είπα ότι είναι λόγω σχεδιασμού της πλατφόρμας.
Δεν ξέρω αν υπάρχει αυτή η επιλογή.
Το βλέπουμε και αν γίνεται το φτιάχνουμε.
 

Trexantiri

Μέλος
Όνομα
Minas
Μοτό
V-Strom 800 DE
Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ όλους! Και εσείς πάντα με ασφαλή χιλιόμετρα!
Με γείες Μηνά! Καλοτάξιδοι να είστε! Πολύ καλή επίλογή. Η ψηλή ζελατίνα τι λέει?
Δεν μπορω να στην συγκρίνω γιατί δεν είχα ποτέ την εργοστασιακή του αλλά μπορω να σου πω πτι με αυτήν δεν έχω κανένα πρόβλημα
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Να περάσεις μαζί της πολύ όμορφες στιγμές.

Και να προσέχεις παρά πολύ στους δρόμους. Αυτό ισχύει φυσικά για όλους μας, οπότε μεγάλη προσοχή σε ότι έχει ρόδες καθώς και στους πεζούς που πολλές φορές γίνονται απροβλεπτοι. Τώρα το καλοκαίρι με τη ζεστη όπου έχει κίνηση θέλει πολύ προσοχή.
 
Top Bottom