Χωματαδα στην Ευβοια στις 14 Φλεβαρη

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Ισως έρθω :)
Κύριε Κορομπίλη, δεν δεχόμαστε συμμετοχές με nickname XR600, και μηχανάκι 640 ADVE ...:roflmao::p:D

ή το όνομα θ' αλλάξεις ή το μηχανάκι ...:friend:
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Σταματη ουτε plan b, ουτε plan c, ουτε κανεα plan δεν ειμαι σε θεση να ετοιμασω :( Βρισκομαι στο κρεβατι με 39 πυρετο,βηχα και τρελο πονοκεφαλο και οπως το βλεπω δεν θα συνελθω πριν την Τεταρτη-Πεμπτη
Οποτε λυπαμε αλλα εγω τον πλοηγο δεν μπορω αυτην την φορα να τον κανω αφου η λογικη λεει να φροντισω πρωτα τον εαυτο μου και να μην ρισκαρω την ταλαιπωρια μιας βολτας Με αλλα λογια εγω σε αυτην την βολτα δεν θα ειμαι!

Σορρυ παιδες για την αναστατωση και αν παντως καποιος θελει το GPX αρχειο ευχαριστως να το ανεβασω!
Πάλι βρε Κωστή :(.Περαστικά(θα τα πούμε και απ'το τηλέφωνο).
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Σταματη ουτε plan b, ουτε plan c, ουτε κανεα plan δεν ειμαι σε θεση να ετοιμασω :( Βρισκομαι στο κρεβατι με 39 πυρετο,βηχα και τρελο πονοκεφαλο και οπως το βλεπω δεν θα συνελθω πριν την Τεταρτη-Πεμπτη
Οποτε λυπαμε αλλα εγω τον πλοηγο δεν μπορω αυτην την φορα να τον κανω αφου η λογικη λεει να φροντισω πρωτα τον εαυτο μου και να μην ρισκαρω την ταλαιπωρια μιας βολτας Με αλλα λογια εγω σε αυτην την βολτα δεν θα ειμαι!

Σορρυ παιδες για την αναστατωση και αν παντως καποιος θελει το GPX αρχειο ευχαριστως να το ανεβασω!
Ρε κατετανιε περαστικα...ματιασμενο σε εχουν ρε φιλε???;)
 

Markas

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
BMW F800GS
Yamaha WR250R
Εγώ μ'αυτά που διάβασα σήμερα, φοβάμαι μην έρθει ο κρητικός ο @Markas να μας ψάχνει...
:pointu:
Αν προλαβαίνω... :p
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
στον σχεδιαζμο του κωστα αναφερετε οτι η καθοδος σας θα ηταν με την παντοφλα απο ωρωπο για ερετρια, εμενουμε σε αυτο???
η θα παμε σε αλλο σχεδιαζμο ?? (υπαρχει και αλλο σημειο εκινησης απο τον δοκο στην πιστα μοτοκρος και απο εκει θα πιασουμε την διαδρομη του κωστα με αλλη φορα!!!)
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
στον σχεδιαζμο του κωστα αναφερετε οτι η καθοδος σας θα ηταν με την παντοφλα απο ωρωπο για ερετρια, εμενουμε σε αυτο???
η θα παμε σε αλλο σχεδιαζμο ?? (υπαρχει και αλλο σημειο εκινησης απο τον δοκο στην πιστα μοτοκρος και απο εκει θα πιασουμε την διαδρομη του κωστα με αλλη φορα!!!)
Λύσσαξες, με τον Δοκό ... τι σ' έχει πιάσει ? γκόμενα έχεις εκεί ?
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Λύσσαξες, με τον Δοκό ... τι σ' έχει πιάσει ? γκόμενα έχεις εκεί ?
για να κανονισω και τους αλλους που θα ερθουν φορτωκα με τα πριονια ,
που θα αφησουν το αυτοκινητο!!!
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Εγω ειχα προαισθηση οτι ο καπιτανος δεν ητανε καλα γιατι ητανε "εξαφανισμενος" και τον πηρα τηλ. σημερα πρωι-πρωι και εμαθα τα μαντατα :( Κονκωστη, κατσε στ'αυγα σου μη σου ξαναγυρισει αυτη η μ@μημενη γριππη :ok:


Φοινικα και Dtz, κανονιστε κατι χωρις χιονια μη μας ψαχνει καμια ΕΜΑΚ :rolleyes: Τωρα η πιο ευκολη αρχη ειναι απο Χαλκιδα δηλ. να αποφυγουμε την παντοφλα και να γραψουμε και κανα χιλιομετρο ασφαλτινο - τα μικρα μπορουν να φυγουν απο το σημειο συναντησης πιο νωρις για να πανε με 100χμω. Τωρα αν ειναι καλυτερα να περασουμε απεναντι με την παντοφλα λογω διαδρομης, επισης ok. Θα επανελθω μεσα στη βδομαδα καθως ειμαι πηγμενος αυτες τις μερες.
 

stamktm

Περιηγητής
Περιοχή
Παράκοιλα / Λέσβος - Αθήνα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
ktm 950 adv
Σταματη ουτε plan b, ουτε plan c, ουτε κανεα plan δεν ειμαι σε θεση να ετοιμασω :( Βρισκομαι στο κρεβατι με 39 πυρετο,βηχα και τρελο πονοκεφαλο και οπως το βλεπω δεν θα συνελθω πριν την Τεταρτη-Πεμπτη
Οποτε λυπαμε αλλα εγω τον πλοηγο δεν μπορω αυτην την φορα να τον κανω αφου η λογικη λεει να φροντισω πρωτα τον εαυτο μου και να μην ρισκαρω την ταλαιπωρια μιας βολτας Με αλλα λογια εγω σε αυτην την βολτα δεν θα ειμαι!

Σορρυ παιδες για την αναστατωση και αν παντως καποιος θελει το GPX αρχειο ευχαριστως να το ανεβασω![/quote
Περαστικα Κωστα,δεν είναι τπτ ιος της γριππης είναι, χα χα χα την προηγουμενη εβδομαδα ημουν κιεγω ετσι σαν εσενα για 3 μερες.Στειλτο και σε μενα το αρχειο αν θες δεν εχω πρόβλημα.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Περαστικα Κωστα,δεν είναι τπτ ιος της γριππης είναι, χα χα χα την προηγουμενη εβδομαδα ημουν κιεγω ετσι σαν εσενα για 3 μερες.Στειλτο και σε μενα το αρχειο αν θες δεν εχω πρόβλημα.
Αφου εισαι τσαμπιονι σε αυτα !!!
Τι να λεμε τωρα !!!
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
για να κανονισω και τους αλλους που θα ερθουν φορτωκα με τα πριονια ,
που θα αφησουν το αυτοκινητο!!!
ν' ανοίξεις την πυλωτή ... 30 αυτοκίνητα, χωράνε στη βιλάρα σου ...
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Εγω ειχα προαισθηση οτι ο καπιτανος δεν ητανε καλα γιατι ητανε "εξαφανισμενος" και τον πηρα τηλ. σημερα πρωι-πρωι και εμαθα τα μαντατα :( Κονκωστη, κατσε στ'αυγα σου μη σου ξαναγυρισει αυτη η μ@μημενη γριππη :ok:


Φοινικα και Dtz, κανονιστε κατι χωρις χιονια μη μας ψαχνει καμια ΕΜΑΚ :rolleyes: Τωρα η πιο ευκολη αρχη ειναι απο Χαλκιδα δηλ. να αποφυγουμε την παντοφλα και να γραψουμε και κανα χιλιομετρο ασφαλτινο - τα μικρα μπορουν να φυγουν απο το σημειο συναντησης πιο νωρις για να πανε με 100χμω. Τωρα αν ειναι καλυτερα να περασουμε απεναντι με την παντοφλα λογω διαδρομης, επισης ok. Θα επανελθω μεσα στη βδομαδα καθως ειμαι πηγμενος αυτες τις μερες.
Θα βγει ωραια διαδρομη απλά να οργανωθούν τα μικρα να κανουμε το πλάνο
 
Reactions: STF

stamktm

Περιηγητής
Περιοχή
Παράκοιλα / Λέσβος - Αθήνα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
ktm 950 adv
Αφου εισαι τσαμπιονι σε αυτα !!!
Τι να λεμε τωρα !!!
Ασε το δουλεμα ρεεεε χα χα χα :pεγω εσενα θα ακολουθω και ας χαθουμε,εχουμε τα μεσα για να μας βρουν μην ανησυχεις:wacky:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Θα βγει ωραια διαδρομη απλά να οργανωθούν τα μικρα να κανουμε το πλάνο
Έτσι. .....ή μαγική λέξη είναι το "πλανο":banghead:
Έλα. ....βάλε μας ένα ενδεικτικό. .:p
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Επειδή, έχουν αρχίσει τα χειμωνιάτικα Ευβοιώτικα φαινόμενα, όπως χιόνια, ΠΟΛΛΑ νερά, πεσμένοι δρόμοι, και λοιπά ωραία :D
θα πρότεινα, να περιπλανηθούμε σε λίγο πολύ, γνωστά κατατόπια, γύρω από τα Κοτύλαια και το Ξεροβούνι,
ώστε και να συναντήσουμε προβληματάκια να αντιμετωπίζονται.
Οσονούπω, έρχεται πρόταση για διαδρομή σε συνεργασία με την διαχείριση του ADVride ...:D
Απλά νομίζω ότι πρέπει να ξεκινάμε τη διαδρομή κατά τις 09.00, ώστε να έχουμε τη μέρα μπροστά μας.
Οπότε, όσοι Αθηναίοι και πέριξ της πρωτευούσης, έχουμε ΠΡΩΙΝΟ ξύπνημα ...

ΑΚΟΥΣ ΕΛΕΝΙΤΣΑ ?
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Καπετάν ΚονΚωστή...περαστικά ρε φίλε. :(


Φοίνικα....πράξε κατά το Δοκούν. :laugh:
Άστο πανω μου !!!!!
Ο Dtz θα κανει θαύματα παλι !!!!!!
 

christof40

Μέλος
Όνομα
χριστοφορος
Μοτό
cbr r1 gsxr το γνωστο ninja
Σταματη ουτε plan b, ουτε plan c, ουτε κανεα plan δεν ειμαι σε θεση να ετοιμασω :( Βρισκομαι στο κρεβατι με 39 πυρετο,βηχα και τρελο πονοκεφαλο και οπως το βλεπω δεν θα συνελθω πριν την Τεταρτη-Πεμπτη
Οποτε λυπαμε αλλα εγω τον πλοηγο δεν μπορω αυτην την φορα να τον κανω αφου η λογικη λεει να φροντισω πρωτα τον εαυτο μου και να μην ρισκαρω την ταλαιπωρια μιας βολτας Με αλλα λογια εγω σε αυτην την βολτα δεν θα ειμαι!

Σορρυ παιδες για την αναστατωση και αν παντως καποιος θελει το GPX αρχειο ευχαριστως να το ανεβασω!
παλι αρρωστη εισαι παλιογρια?
το πινεις το τσαγακι σου το πρωι?
το τρως το παξιμαδακι σου?
τα πινεις τα χαπια σου?
να σου δωκω το τηλ. που εδωσα στον γατο για ενα ωραιο γηροκομειο?
περαστικα κωστη:p
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Σταματη ουτε plan b, ουτε plan c, ουτε κανεα plan δεν ειμαι σε θεση να ετοιμασω :( Βρισκομαι στο κρεβατι με 39 πυρετο,βηχα και τρελο πονοκεφαλο και οπως το βλεπω δεν θα συνελθω πριν την Τεταρτη-Πεμπτη
Οποτε λυπαμε αλλα εγω τον πλοηγο δεν μπορω αυτην την φορα να τον κανω αφου η λογικη λεει να φροντισω πρωτα τον εαυτο μου και να μην ρισκαρω την ταλαιπωρια μιας βολτας Με αλλα λογια εγω σε αυτην την βολτα δεν θα ειμαι!

Σορρυ παιδες για την αναστατωση και αν παντως καποιος θελει το GPX αρχειο ευχαριστως να το ανεβασω!
Κωστή, κατ' αρχάς περαστικά, και γρήγορα όρθιος !! Με αυτήν την κωλογρίπη, όλος κόσμος ταλαιπωριέται ...
Σου έχω όμως εναλλακτική ...
Αμα γουστάρεις, έρχομαι και σε παίρνω από το σπίτι αμαξάτος, καθότι είσαι πλοηγός και εμπνευστής της βόλτας,
και την κάνεις τη διαδρομή, μέσα στη ζέστη, με το καφεδάκι σου, μουσικούλα, και άσε τους άλλους να λερώνονται ... :D:p:laugh:

και θα πηγαίνουμε και πιο γρήγορα ... να ξέρεις ... :sneaky:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom