Χωματαδα στην Ευβοια στις 14 Φλεβαρη

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Την διαδρομη με περασμα απο το καταφυγειο την εβγαλα τελικα εκτος
Με προβληματιζουν ακομα ενα δυο σημεια που περνανε απο τα 1000-1150 υψομετρο και ψαχνω για εναλλακτικες
Ρίξε τα σημεία, γιατί ίσως δεν πιάνουν χιόνι. ...
Για πες...
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
ΚονΚώςςςςςςς....βάλε μέσα κ παραλίες ,τωρα που θα ναι άδειες ,να παίκτσουμε στις άμμουδιές. :yew:
Την διαδρομη με περασμα απο το καταφυγειο την εβγαλα τελικα εκτος
Με προβληματιζουν ακομα ενα δυο σημεια που περνανε απο τα 1000-1150 υψομετρο και ψαχνω για εναλλακτικες
Κάνε ότι λέει ο γάτος..... ;)
Ξέρει αυτός!
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Νο problemo Βαγγέλη.
Θα κρατήσω το γκάζι του Raid χαμηλά :p ,κ θα συνταξιδέψομεν. :D
1. Konkost
2. XLGeorge
3. El Gatto
4. Vagelis64
5. Kordix
6. flash (κατοχυρωμένο)
7. STF:friendship:
8.christof40 (μην λεει ο στεφανος οτι τον αποφευγω)
9. Padis (αφού θα γίνει του transalp πάλι...)
10. Husky
11. Moniker
12. Vaelsod
13. est
14.phoenix
15.gsmaniac
16.Μορφέας
17.TC-drift

Έλα και έχω να δω χώμα απο το προηγούμενο trail ride..

Με προβλημάτισε μόνο το 120km/h εθνική που ειπώθηκε..

Εγώ είμαι με το XR 250, χωμάτινο γρανάζωμα και λάστιχα ΜΧ. Μπορώ να κινηθώ σε ταχύτητες μέχρι 100-105km/h (πραγματικά)

Άμα περάσουμε απέναντι με το καραβάκι, κλάιν μάιν, δεν είναι μακρυά και στην επιστροφή δεν τρέχει τίποτα, γυρίζω μόνος ή με όποια άλλα μικρά είναι μαζί.


Bαγγέλη θα κάνουμε ομάδα με Γάτο και Ελίνα με τα ψηλόφτερα εντουράκια. Με το CCM θα ρθω και φοράει και μένα μοτοκρος λάστιχα. Το πολύ πολύ να ξεκινάμε στην άσφαλτο, στα ανοιχτά κομμάτια 10 λεπτά νωρίτερα από τους άλλους και στο χώμα τελευταίοι για ευνόητους λόγους :yew:...
 
Reactions: est

vaelsod

Μέλος
Όνομα
Ελένη
Μοτό
XR 250 Baja & Pegaso 660
Και τα λουλούδια; αμα είναι να σε κυνηγάμε στα στροφιλίκια, βλέπω τελικά να σου προσφέρουμε μόνο τα κοτσάνια :D:p:)

Αυτό είναι... αμα ξέρει ο άντρας πως να τουμπάρει μια γυναίκα με τα σωστά επιχειρήματα!:p

Με έπεισες! ;)
 

TSEPETO

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
gs 1200 ad kxf450
αμα γυρισετε στην στενη παλι θα ερθω με το καθαροαιμο δηλαδή θα ρθω με το αμαξι μεχρι την στενη και θα ακολουθησω την παρεα στα χωμάτινα με το καθαρο το τρειλερ παντως παιρνει ακομα μια μηχανη αντε να γνωριστούμε κιολας
 
Τελευταία επεξεργασία:

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l





Σημερινές φωτο !!!
Για να σας φτιάξει λιγο η διαθεση


Από αδιευκρίνιστο !!!!
Βλεπω οτι τα χιονια ειναι πολλα και δυστυχως και στα χαμηλα
Δεν νομιζω οτι θα τα καταφερουμε με τα μεγαλα να περασουμε
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Βλεπω οτι τα χιονια ειναι πολλα και δυστυχως και στα χαμηλα
Δεν νομιζω οτι θα τα καταφερουμε με τα μεγαλα να περασουμε
Παγωσε την για λιγο (την διαδρομη) και παμε νοτιοτερα...μια γνωμη λεω..
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Bαγγέλη θα κάνουμε ομάδα με Γάτο και Ελίνα με τα ψηλόφτερα εντουράκια. Με το CCM θα ρθω και φοράει και μένα μοτοκρος λάστιχα. Το πολύ πολύ να ξεκινάμε στην άσφαλτο, στα ανοιχτά κομμάτια 10 λεπτά νωρίτερα από τους άλλους και στο χώμα τελευταίοι για ευνόητους λόγους :yew:...
κι εγώ κι εγώ είπαμε..:waiting:
 

stamktm

Περιηγητής
Περιοχή
Παράκοιλα / Λέσβος - Αθήνα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
ktm 950 adv
Βλεπω οτι τα χιονια ειναι πολλα και δυστυχως και στα χαμηλα
Δεν νομιζω οτι θα τα καταφερουμε με τα μεγαλα να περασουμε
Ισχύει :( Ετοιμασε plan b,plan c,plan....:p
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Ισχύει :( Ετοιμασε plan b,plan c,plan....:p
Σταματη ουτε plan b, ουτε plan c, ουτε κανεα plan δεν ειμαι σε θεση να ετοιμασω :( Βρισκομαι στο κρεβατι με 39 πυρετο,βηχα και τρελο πονοκεφαλο και οπως το βλεπω δεν θα συνελθω πριν την Τεταρτη-Πεμπτη
Οποτε λυπαμε αλλα εγω τον πλοηγο δεν μπορω αυτην την φορα να τον κανω αφου η λογικη λεει να φροντισω πρωτα τον εαυτο μου και να μην ρισκαρω την ταλαιπωρια μιας βολτας Με αλλα λογια εγω σε αυτην την βολτα δεν θα ειμαι!

Σορρυ παιδες για την αναστατωση και αν παντως καποιος θελει το GPX αρχειο ευχαριστως να το ανεβασω!
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Σταματη ουτε plan b, ουτε plan c, ουτε κανεα plan δεν ειμαι σε θεση να ετοιμασω :( Βρισκομαι στο κρεβατι με 39 πυρετο,βηχα και τρελο πονοκεφαλο και οπως το βλεπω δεν θα συνελθω πριν την Τεταρτη-Πεμπτη
Οποτε λυπαμε αλλα εγω τον πλοηγο δεν μπορω αυτην την φορα να τον κανω αφου η λογικη λεει να φροντισω πρωτα τον εαυτο μου και να μην ρισκαρω την ταλαιπωρια μιας βολτας Με αλλα λογια εγω σε αυτην την βολτα δεν θα ειμαι!

Σορρυ παιδες για την αναστατωση και αν παντως καποιος θελει το GPX αρχειο ευχαριστως να το ανεβασω!
Μην στεναχωριέστε για τιποτα !!!!
Εγω ειμαι εδω !!!
Περαστικά Κώστα
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom