Χωματινη...Κυριακη 10/04/16

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εγω θα μαρτυρησω και ποιος ηταν ο ρουφιανος του gsmaniac
...Καταγγελω λοιπον ευθαρσως οτι ηταν ο gkpapa!

Oταν δεν μας επιανε την κουβεντα -δηθεν απο ενδιαφερον- προκειμενου να αποσπασει πληροφοριες, στεκοταν παραμερα με ενα πονηρο χαμογελακι να αχνοφαινεται στα χειλη του, και εκανε -και καλα- οτι περνει τηλεφωνο Στην πραγματικοτητα ομως προσπαθουσε να συλλαβει και να φωτογραφισει την στιγμη εκεινη η οποια θα μας εκανε ρομπα!:roflmao::roflmao:

Ευτυχως! ...Τον καταλαβαμε νωρις!:yew:
Έτσι. .....το γνωστό χαμόγελο του Boxerακια :friend:
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Εγω θα μαρτυρησω και ποιος ηταν ο ρουφιανος του gsmaniac
...Καταγγελω λοιπον ευθαρσως οτι ηταν ο gkpapa!

Oταν δεν μας επιανε την κουβεντα -δηθεν απο ενδιαφερον- προκειμενου να αποσπασει πληροφοριες, στεκοταν παραμερα με ενα πονηρο χαμογελακι να αχνοφαινεται στα χειλη του, και εκανε -και καλα- οτι περνει τηλεφωνο Στην πραγματικοτητα ομως προσπαθουσε να συλλαβει και να φωτογραφισει την στιγμη εκεινη η οποια θα μας εκανε ρομπα!:roflmao::roflmao:

Ευτυχως! ...Τον καταλαβαμε νωρις!:yew:
 
Τελευταία επεξεργασία:

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Τα γ@μήσατε όλα πάλι..

τυπική χωμάτινη βόλτα εδω μέσα..:wacky:

Τελικά ήταν καλό το γεγονός που έκλεισε το Mototrail και μπορέσαμε και σμίξαμε όλοι μαζί σε μια παρέα εδώ..

Σε μια πτέρυγα θα βολευτούμε στο Δαφνί δεν είμαστε και τόσοι πολλοί!

:cool:
 

christof40

Μέλος
Όνομα
χριστοφορος
Μοτό
cbr r1 gsxr το γνωστο ninja
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :pointu:
Φοβερή βόλτα κάνατε,ευτυχώς που δεν ήρθα :roflmao::roflmao:
εγω παντως δεν την αφησα εκει:laugh::laugh:
μηπως την κρατησατε γιατι την θελω να φτιαξω ενα μηχανακι?:roflmao::roflmao:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Το περνώ το ξερό το ποταμάκι με το δυνατό μου το κατέμι λέει ο Μόνικερ και το κόβει ευθεία !


Και η απόδειξη στο 0:51 για τις πέτρες και τα χαλίκια που έλεγα... :mad::wacky::geek:
καντο δημοσιο Παντελη
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Τα γ@μήσατε όλα πάλι..

τυπική χωμάτινη βόλτα εδω μέσα..:wacky:

Τελικά ήταν καλό το γεγονός που έκλεισε το Mototrail και μπορέσαμε και σμίξαμε όλοι μαζί σε μια παρέα εδώ..

Σε μια πτέρυγα θα βολευτούμε στο Δαφνί δεν είμαστε και τόσοι πολλοί!

:cool:
Εσυ ρε Βαγγελη θελεις μια πτερυγα μονος σου...καλα που δεν ηρθες δεν μας ξεπλενε ουτε ο Μορνος..:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
 

est

Μέλος
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
Σουζούκι ΔρΖ
..δεν ξερω πως γινεται αυτο εχει εκλειψει η ξινιλα..και οι ξινοι ανθρωποι..:friendship:
...λέει ο Βαγγέλης


...και έρχομαι να τον διαψεύσω!
(πωωω ρε φίλε, τι φάτσα είναι αυτή που έχω!!!:pointu:)

Η αντηλιά φταίει πάντως για τη γκριμάτσα, το λέω για να το ξέρετε...:p
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
...λέει ο Βαγγέλης




...και έρχομαι να τον διαψεύσω!
(πωωω ρε φίλε, τι φάτσα είναι αυτή που έχω!!!:pointu:)

Η αντηλιά φταίει πάντως για τη γκριμάτσα, το λέω για να το ξέρετε...:p
Ρε Στεφ...οχι ρε φιλε σε αγαπαμε μην στεναχωριεσαι...οπως και να εισαι....:UH:
 
Reactions: est

gkpapa

2f4u
Περιοχή
Athens
Όνομα
george
Μοτό
bmw r1200gs
Ειναι γεγονος οτι τοσο αρνητικη ενεργεια λογω του οτι εχω bmw που δεν χαλαει δεν εχω ξανανιωσει...Απιστευτο bulling στη διαδρομη σε μενα και το vagelis που ευτυχως φθασαμε Σκουρτα και η οργανωση ειχε προβλεψει μπυρες και αλλα ....


Ενω οι αλλοι (no bmw members)


Τι να πεις? Τοσο γελιο και κροκαλα ειχα χρονια να περασω.

Sent from my GT-I9295 using Tapatalk
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Ειναι γεγονος οτι τοσο αρνητικη ενεργεια λογω του οτι εχω bmw που δεν χαλαει δεν εχω ξανανιωσει...Απιστευτο bulling στη διαδρομη σε μενα και το vagelis που ευτυχως φθασαμε Σκουρτα και η οργανωση ειχε προβλεψει μπυρες και αλλα ....


Ενω οι αλλοι (no bmw members)


Τι να πεις? Τοσο γελιο και κροκαλα ειχα χρονια να περασω.

Sent from my GT-I9295 using Tapatalk
Σε ευχαριστω Γιωργο που βουλωσες τα στοματα των κακεντρεχων που με κατηγορησαν για ελειψη προνοιας ...οινοπνευτοδων ποτων...νομιζω οτι οι τελευταιες φωτο σου μπορουν να μπουν σε διαφημιση της BMW ..περι αξιοπιστιας των αχαλαστων εργαλειων...αυτο το πορτοκαλι μηχανακι..ΚΤΜ ειναι ρε Γιωργο? Πω πω χαλια οι αμοιροι....Η ΚΤΜ πρεπει να δινει μισθο στον Γατο και να του επιδοτει τις βολτες...
Αν και με νευριασες λιγο στην ασφαλτο που δεν μπορεσα να σου ξεφυγω...αλλα εχεις στριφτερο μηχανακι BMW ..ΚΑΙ στην ασφαλτο...:friendship:
 
Τελευταία επεξεργασία:

gkpapa

2f4u
Περιοχή
Athens
Όνομα
george
Μοτό
bmw r1200gs
Αστα φιλε ειχαμε και εμεις πορτοκαλι και τα ξερω.Βεβαια η αψογη οργανωση ,η εξαισια διαδρομη και τελος το κετερινγκ που ακολουθησε μονο απο ενα ιδιοκτητη bmw θα μπορουσε να γινει!!

Sent from my GT-I9295 using Tapatalk
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Σε ευχαριστω Γιωργο που βουλωσες τα στοματα των κακεντρεχων που με κατηγορησαν για ελειψη προνοιας ...οινοπνευτοδων ποτων...νομιζω οτι οι τελευταιες φωτο σου μπορουν να μπουν σε διαφημιση της BMW ..περι αξιοπιστιας των αχαλαστων εργαλειων...αυτο το πορτοκαλι μηχανακι..ΚΤΜ ειναι ρε Γιωργο? Πω πω χαλια οι αμοιροι....Η ΚΤΜ πρεπει να δινει μισθο στον Γατο και να του επιδοτει τις βολτες...
Αν και με νευριασες λιγο στην ασφαλτο που δεν μπορεσα να σου ξεφυγω...αλλα εχεις στριφτερο μηχανακι BMW ..ΚΑΙ στην ασφαλτο...:friendship:
Αστα φιλε ειχαμε και εμεις πορτοκαλι και τα ξερω.Βεβαια η αψογη οργανωση ,η εξαισια διαδρομη και τελος το κετερινγκ που ακολουθησε μονο απο ενα ιδιοκτητη bmw θα μπορουσε να γινει!!

Sent from my GT-I9295 using Tapatalk
Δεν ξέρω αν το καταλαβατε, αλλά μετά από αυτές τις ομορφιές που λέτε για τις προπέλας, αν.....λέω αν γίνει καμμια στραβή και μείνει κανένα ρημαδι στο βουνό, δεν σας ξεπλενει τίποτα.
Και δεν ξέρω κανένα φόρουμ να σας στείλω ...εξορια:friend:
 

gkpapa

2f4u
Περιοχή
Athens
Όνομα
george
Μοτό
bmw r1200gs
Δεν ξέρω αν το καταλαβατε, αλλά μετά από αυτές τις ομορφιές που λέτε για τις προπέλας, αν.....λέω αν γίνει καμμια στραβή και μείνει κανένα ρημαδι στο βουνό, δεν σας ξεπλενει τίποτα.
Και δεν ξέρω κανένα φόρουμ να σας στείλω ...εξορια:friend:
Ενταξει μωρε μια πλακα καναμε και εμεις ....

Sent from my GT-I9295 using Tapatalk
 
Top Bottom