Χωματινη...Κυριακη 10/04/16

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Λίγοι ακομα και θα σας χωράει η Πάρνηθα. ..:p
Είναι μεγάλη η ημέρα. .....μεγαλωστε και την διαδρομή, γιατί μαζευτηκατε λαός. ...;)
Ορεξη να εχει η ομαδα και απ'ολα εχει ο μπαξες..ειναι λαστιχο διαδρομη και την κανεις οτι θελεις..;)
 

vaelsod

Μέλος
Όνομα
Ελένη
Μοτό
XR 250 Baja & Pegaso 660
Καλά να περάσετε και περιμένουμε πολλές φωτό.. και όχι μόνο!!
 

spyg

Μέλος
Περιοχή
Χολαργός
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
701 Enduro
Μέσα κι εγώ!

1. Vagelis64
2. MoNiker
3. Padis
4. Παναγιώτης (φίλος Padis)
5. el-Gatto
6. Πέτρος
7. ztakis16
8.stamktm
9.gkpapa
10. surikenjim
11. spyg
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Λοιπον θα την χωρισω δε δυο κομματια, επειδη οι περισσοτεροι ειστε καλα χερακια..θα τελειωσουμε την κλασσικη κοντα στα Σκουρτα,και αναλογως χρονου και διαθεσης θα συνεχισουμε το δευτερο κομματι λιγο δυτικα. Κατσε να βαλω το νιτρο στο dakaraki..γιατι εχω ανοιχτους λογαριασμους με τον moniker εκει στην πεδιαδα που θα βγουμε καποια στιγμη...:devilish::roflmao::roflmao::roflmao:
 

gkpapa

2f4u
Περιοχή
Athens
Όνομα
george
Μοτό
bmw r1200gs
Οκ αλλα να μας εχεις στο νου σου και μας τα μεγαλα να μπορουμε να περασουμε....

Sent from my GT-I9295 using Tapatalk
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Οκ αλλα να μας εχεις στο νου σου και μας τα μεγαλα να μπορουμε να περασουμε....

Sent from my GT-I9295 using Tapatalk
Μην ανησυχεις....περνανε ολα...για να περασουμε ολοι καλα... απλα πειραζομαστε λιγο:friendship: αν δεν ξερεις τον moniker η αμα τον γνωρισεις θα σου ρθει να τον πειραξεις...ετσι κι αλλιως..σουπερ φιλος σουπερ συντροχος..οπως ολοι απλα του εχω αδυναμια γιατι ειναι κουλαδι χαχαχα:friendship:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
@gkpapa Τα χεις περασει τα περισσοτερα μαρη λουλου. Εκει στα Σκουρτα και δυτικα που λεει, ειναι τα Ακροπολικα του 2008. Τα ξερεις.... Εκει στις απλωσιες, προσεξτε τις λασπες απ τα ποτιστικα χωραφια! Υπουλα πραματα ;)
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
@gkpapa Τα χεις περασει τα περισσοτερα μαρη λουλου. Εκει στα Σκουρτα και δυτικα που λεει, ειναι τα Ακροπολικα του 2008. Τα ξερεις.... Εκει στις απλωσιες, προσεξτε τις λασπες απ τα ποτιστικα χωραφια! Υπουλα πραματα ;)
Θοδωρη την περασαμε την προηγουμενη εβδομαδα με ελαχιστη λασπη..μια χαρα απολαυστικη ειναι και ομορφη τετοια εποχη..και θα την χαρακτηριζα κατω του μετριου σαν βαθμο δυσκολιας με μετρια καποια κομματια.
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Θοδωρη την περασαμε την προηγουμενη εβδομαδα με ελαχιστη λασπη..μια χαρα απολαυστικη ειναι και ομορφη τετοια εποχη..και θα την χαρακτηριζα κατω του μετριου σαν βαθμο δυσκολιας με μετρια καποια κομματια.
Ευκολη ειναι. Οι λασπες πουλεω ειναι λογω ποτισματος. Αλλα ερχεται ξαφνικα. Δεν την παιρνεις πρεφα ευκολα. Μονο αυτο :)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Βαγγελη, αφου θα φτασετε εκει, καντε και μια βολτα στο Νεοχωρακι..... Πεδιο βολης, απλες για παιχνιδι ;)
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Μην ανησυχεις....περνανε ολα...για να περασουμε ολοι καλα... απλα πειραζομαστε λιγο:friendship: αν δεν ξερεις τον moniker η αμα τον γνωρισεις θα σου ρθει να τον πειραξεις...ετσι κι αλλιως..σουπερ φιλος σουπερ συντροχος..οπως ολοι απλα του εχω αδυναμια γιατι ειναι κουλαδι χαχαχα:friendship:
Ετσι να πειραματιζόμαστε !!!!!!!!!
 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
Λοιπον θα την χωρισω δε δυο κομματια, επειδη οι περισσοτεροι ειστε καλα χερακια..θα τελειωσουμε την κλασσικη κοντα στα Σκουρτα,και αναλογως χρονου και διαθεσης θα συνεχισουμε το δευτερο κομματι λιγο δυτικα. Κατσε να βαλω το νιτρο στο dakaraki..γιατι εχω ανοιχτους λογαριασμους με τον moniker εκει στην πεδιαδα που θα βγουμε καποια στιγμη...:devilish::roflmao::roflmao::roflmao:
Οποτε...στο σημειο του 5λεπτου στο βιδεο...θα σε περιμενω παλι...:friend:
 

est

Μέλος
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
Σουζούκι ΔρΖ
1. Vagelis64
2. MoNiker
3. Padis
4. Παναγιώτης (φίλος Padis)
5. el-Gatto
6. Πέτρος
7. ztakis16
8.stamktm
9.gkpapa
10. surikenjim
11. spyg
12. est

:ok:
Θα κοιτάξω κατά τις 8:30 να είμαι εκεί για καφεδάκι.
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
1. Vagelis64
2. MoNiker
3. Padis
4. Παναγιώτης (φίλος Padis)
5. el-Gatto
6. Πέτρος
7. ztakis16
8.stamktm
9.gkpapa
10. surikenjim
11. spyg
12. est

:ok:
Θα κοιτάξω κατά τις 8:30 να είμαι εκεί για καφεδάκι.
Τετοια ωρα θα παω και εγω να πιω καφε ...με ησυχια
 
Reactions: est

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
Ο καιρος δειχνει ιδανικος...συννεφια,οχι πολυ jεστα και παιjει να τσιμπησουμε καμια ψιχαλα...ιδιως προς το μεσημερακι....:cool:
 
Top Bottom