Χωματινη...Κυριακη 10/04/16

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Να το εξηγήσω για να μην παρεξηγηθώ. ..
Ο Παναγιώτης ( μονικερ) είναι το άτομο που θα τον πειράξεις χωρίς να παρεξηγηθεί, που θα σε ακούσει, που θα πεις πάμε και θα σηκωθεί επιτόπου και γενικά βγάζει αυτό το φιλικό που μου αρέσει. ..
Γι αυτό και η φωτό...

Στάλθηκε από το GT-I8200 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
1. Vagelis64
2. MoNiker
3. Padis
4. Παναγιώτης (φίλος Padis)
5. el-Gatto
6. Πέτρος
7. ztakis16
8.stamktm
9.gkpapa
10. surikenjim
11. spyg
12. est
13. donkeynator
Ε ρε φιλε ονοφαδα χωρις Donkeynator δεν γινεται...:friendship:
 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
Να το εξηγήσω για να μην παρεξηγηθώ. ..
Ο Παναγιώτης ( μονικερ) είναι το άτομο που θα τον πειράξεις χωρίς να παρεξηγηθεί, που θα σε ακούσει, που θα πεις πάμε και θα σηκωθεί επιτόπου και γενικά βγάζει αυτό το φιλικό που μου αρέσει. ..
Γι αυτό και η φωτό...

Στάλθηκε από το GT-I8200 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αν παρεξηγιομουν...δεν θα μουν...ο...ανθρωπος που περιγραφεις...:friendship:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
H εντουραδα εξελίσσεται σε MoNiker. .....Με ολους:D
Περιμένουμε φωτορεπορτάζ. .....:cool:
Αλλιώς θα ξαναβάλω χωμάτινα και θα βάλω εντουραδα Με πλοηγό το πλι:eek:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Νυσταγμενες καλημερες...Κουμπαρος=κακη παρεα πριν απο βολτα...
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Kαλημερούδια "Αγκαλίτσα"(ΜοniKer) :D

Kαλημέρα σε όλους. :)
Παει του κολησε το παρατσουκλι...moniker φτειαξε αυτοκολητο με αγκαλιτσα και αλλαξε nickname χαχαχα
 

spyg

Μέλος
Περιοχή
Χολαργός
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
701 Enduro
Καλημέρες!
Άκυρο απο εμένα, ο μπέμπης σκούζει σαν χτυπημένη εξαγωγής εδώ και τρεις ώρες... Καλά να περάσετε!
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Καλημερες σε ολους.
Καλη βολτα παιδια. ;-)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Καλημέρα και καλή σας βόλτα!
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Παιδες γυρισα πισω χωρις προβλημα.Πολυ ωραια βολτα και παρεα και πραγματικα στεναχωρηθηκα που δεν μπορεσα να κατσω στο τελος να τα πουμε.Αυτο που μου αρεσε περισσότερο ηταν οτι αν και αγνωστοι οι περισσότεροι βοηθουσε ο ενας τον αλλον σε δύσκολα κομμάτια η δυσκολες στιγμες οπως πχ στην αλυσιδα του Παντελη η στο λαστιχο που επαθα.Τελικα η πατεντα fast-μπρελοκ αρτανη και ταϊρ απ δουλεψε αψογα αφου εφτασα ανετα μεχρι το σπιτι μου.Γατε σου χρωσταω το φαστ....Παντελη ευχαριστω που με συνόδεψες ως τον πολιτισμο...
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Αυτο που μου αρεσε περισσότερο ηταν οτι αν και αγνωστοι οι περισσότεροι βοηθουσε ο ενας τον αλλον σε δύσκολα κομμάτια η δυσκολες στιγμες οπως πχ στην αλυσιδα του Παντελη η στο λαστιχο που επαθα.
Σε αυτην την παρέα κανείς δεν μένει αβοήθητος όταν και αν χρειαστεί.Βέβαια όταν έρθει η ώρα των κοψιδιών όλοι μεταμορφώνονται σε αδηφάγα τέρατα που αλληλοσπαράσσονται για το ποιός θα πάρει τον καλύτερο μεζέ :D
Περιμένουμε υλικό :friendship:
 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
Παιδες γυρισα πισω χωρις προβλημα.Πολυ ωραια βολτα και παρεα και πραγματικα στεναχωρηθηκα που δεν μπορεσα να κατσω στο τελος να τα πουμε.Αυτο που μου αρεσε περισσότερο ηταν οτι αν και αγνωστοι οι περισσότεροι βοηθουσε ο ενας τον αλλον σε δύσκολα κομμάτια η δυσκολες στιγμες οπως πχ στην αλυσιδα του Παντελη η στο λαστιχο που επαθα.Τελικα η πατεντα fast-μπρελοκ αρτανη και ταϊρ απ δουλεψε αψογα αφου εφτασα ανετα μεχρι το σπιτι μου.Γατε σου χρωσταω το φαστ....Παντελη ευχαριστω που με συνόδεψες ως τον πολιτισμο...
Και δεν ειδες...τιποτα...το πανυγυρι ητανε μετα...χαρη στο τρυπημενο κολαρου νερου του Κατεμιου... πριν ξεκινησουν τα μαχαιρωματα και το κραξιμο ευχαριστω ολα τα ρεμαλια...για την βοηθεια και ιδιαιτερος το Γατουλη...που χαρη στην επιμονη του...problem solved...:friendship::friendship::friendship:.Τα υπολοιπα σιγα...σιγα...:waiting:
 
Top Bottom