Χωματινη...Κυριακη 10/04/16

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Και δεν ειδες...τιποτα...το πανυγυρι ητανε μετα...χαρη στο τρυπημενο κολαρου νερου του Κατεμιου... πριν ξεκινησουν τα μαχαιρωματα και το κραξιμο ευχαριστω ολα τα ρεμαλια...για την βοηθεια και ιδιαιτερος το Γατουλη...που χαρη στην επιμονη του...problem solved...:friendship::friendship::friendship:.Τα υπολοιπα σιγα...σιγα...:waiting:
Ωχ,έχουμε ζουμί εδώ :muted:
Αφου είσαι στην βάση σου όλα καλά :ok:
 

stamktm

Περιηγητής
Περιοχή
Παράκοιλα / Λέσβος - Αθήνα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
ktm 950 adv
Αυτή δεν ηταν on offαδα,ηταν κινητο συνεργειο μοτοσυκλετών στο βουνό :D.Αργότερα το φωτογραφικό υλικό,υπάρχει αρκετό (χωρίς τις ανωδυνες ευτυχως πτωσεις):D:D:p
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Πεσαν οι μασκες....αιτουμαι προς την διαχειριση , να διαγραφει ο konkost απο το φορουμ γιατι με ειπε δυο φορες μαλακα...τη μια επιδη δεν ειχα προβλεψει να υπαρχει σουβλατζιδικο στη μεση τπυ πουθενα και την αλλη ...? Δεν θυμαμαι ...αλλα με ειπε!ο Γατος...να διαγραφει επισης παρακαλω ...και αυτος με εβρισε...και τελος να διαγραφει και ο moniker...γιατι ειναι υπουλος.... ασε που τους αγκαλιαζε ολους εκτος απο εμενα...
Βολτα χαλια αφου σε καθε διασταυρωση χαναμε και εναν...στο τελος μειναμε 5 και ξαφνικα τους βρηκαμε (τους χαμενους) να πινουν μπυρες στα Σκουρτα, με αρχηγο τον est...να διαγραφει και αυτος παρακαλω..
Κατα τα αλλα οπως παντα σουπερ παρεα..στα δυσκολα..με καλυτερο ολων τον καταπληκτικο μας πλοηγο μας τον Βαγγελη χααααααααχααααα.
Ακολουθουν φωτο αποκαλυπτικες...περι αξιοπιστιας ΚΤΜ, ΤΑ, κλπ πιπερατα...:friendship:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Πεσαν οι μασκες....αιτουμαι προς την διαχειριση , να διαγραφει ο konkost απο το φορουμ γιατι με ειπε δυο φορες μαλακα...τη μια επιδη δεν ειχα προβλεψει να υπαρχει σουβλατζιδικο στη μεση τπυ πουθενα και την αλλη ...? Δεν θυμαμαι ...αλλα με ειπε!ο Γατος...να διαγραφει επισης παρακαλω ...και αυτος με εβρισε...και τελος να διαγραφει και ο moniker...γιατι ειναι υπουλος.... ασε που τους αγκαλιαζε ολους εκτος απο εμενα...
Βολτα χαλια αφου σε καθε διασταυρωση χαναμε και εναν...στο τελος μειναμε 5 και ξαφνικα τους βρηκαμε (τους χαμενους) να πινουν μπυρες στα Σκουρτα, με αρχηγο τον est...να διαγραφει και αυτος παρακαλω..
Κατα τα αλλα οπως παντα σουπερ παρεα..στα δυσκολα..με καλυτερο ολων τον καταπληκτικο μας πλοηγο μας τον Βαγγελη χααααααααχααααα.
Ακολουθουν φωτο αποκαλυπτικες...περι αξιοπιστιας ΚΤΜ, ΤΑ, κλπ πιπερατα...:friendship:
Τι είπες τωρα !!!!!!
Τεσπα !!!
Θα παρουμε το αίμα σου πίσω στην επόμενη μαζι !!!
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Ασε που καποιοι φαγανε τουμπιτσες.... (η διικια μου δεν μετραει γιατι ημουν πλοηγος και επρεπε να πεσω γιανα τους δειξω οτι δεν πρεπει να κλεινουν γκαζι στην χαντακα..ηταν στα πλαισια της πλοηγησης) τα αλλα κορμια που πεσαν να κατονομαστουν ενας , ενας....
Προτεινω να ανοιξουμε ενα ξεχωριστο ποστ...γιατις βουνισιες τουμπες των μελων ...με επαθλο στο τελος του χρονου...:pointu:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Ασε που καποιοι φαγανε τουμπιτσες.... (η διικια μου δεν μετραει γιατι ημουν πλοηγος και επρεπε να πεσω γιανα τους δειξω οτι δεν πρεπει να κλεινουν γκαζι στην χαντακα..ηταν στα πλαισια της πλοηγησης) τα αλλα κορμια που πεσαν να κατονομαστουν ενας , ενας....
Προτεινω να ανοιξουμε ενα ξεχωριστο ποστ...γιατις βουνισιες τουμπες των μελων ...με επαθλο στο τελος του χρονου...:pointu:
Άσε!!!θα βγω πρωτος
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Πεσαν οι μασκες....αιτουμαι προς την διαχειριση , να διαγραφει ο konkost απο το φορουμ γιατι με ειπε δυο φορες μαλακα...τη μια επιδη δεν ειχα προβλεψει να υπαρχει σουβλατζιδικο στη μεση τπυ πουθενα και την αλλη ...? Δεν θυμαμαι ...αλλα με ειπε!ο Γατος...να διαγραφει επισης παρακαλω ...και αυτος με εβρισε...και τελος να διαγραφει και ο moniker...γιατι ειναι υπουλος.... ασε που τους αγκαλιαζε ολους εκτος απο εμενα...
Βολτα χαλια αφου σε καθε διασταυρωση χαναμε και εναν...στο τελος μειναμε 5 και ξαφνικα τους βρηκαμε (τους χαμενους) να πινουν μπυρες στα Σκουρτα, με αρχηγο τον est...να διαγραφει και αυτος παρακαλω..
Κατα τα αλλα οπως παντα σουπερ παρεα..στα δυσκολα..με καλυτερο ολων τον καταπληκτικο μας πλοηγο μας τον Βαγγελη χααααααααχααααα.
Ακολουθουν φωτο αποκαλυπτικες...περι αξιοπιστιας ΚΤΜ, ΤΑ, κλπ πιπερατα...:friendship:
:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Προτεινω να ανοιξουμε ενα ξεχωριστο ποστ...γιατις βουνισιες τουμπες των μελων ...με επαθλο στο τελος του χρονου...:pointu:
Εδώ είσαι: Shit happens! Έχουμε πολύ υλικό δόξα τω θεό! :D :D
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ότι αναποδια και να έγινε εκεί πανω, το θέμα είναι ότι έχετε καταφέρει να κάνετε όλες τις Κυριακές μια μεγάλη χωμάτινη γιορτή. ...:friendship:
Βάλτε λεπτομέρειες τώρα, να γουσταρουμε
 

Sevax

Πλανόδιος
Περιοχή
Νεα Σμυρνη
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
F800 Κορωνέικο
Πουναι τα βίντεα μωρεεεεεεεέ …
Ολοι γυρίσατε σπίτια και βλέπετε Μικιμαους…. :wacky:
Έχετε και homework…
Για παμε...:D
 

est

Μέλος
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
Σουζούκι ΔρΖ
Εγώ να προλάβω και να πω ότι το υλικό που θα αναρτηθεί εντός ολίγου είναι προϊον ψηφιακής επεξεργασίας, ήτοι "φώτοσοπ".:p
Μη αφήσετε να σας παρασύρουν σε λανθασμένα συμπεράσματα!
Όχι δεν έπεσα με το μικρό εκεί που τα μεγάλα πέρασαν αέρα:oops: και όχι δεν έπινα μπύρα την ώρα που οι σύντροχοι προσπαθούσαν να φτιάξουν το μηχανάκι του Πάνου. :rolleyes:

:pointu:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Ότι αναποδια και να έγινε εκεί πανω, το θέμα είναι ότι έχετε καταφέρει να κάνετε όλες τις Κυριακές μια μεγάλη χωμάτινη γιορτή. ...:friendship:
Βάλτε λεπτομέρειες τώρα, να γουσταρουμε
Οι βολτες γινονται για να περναμε καλα...και τιποτα δεν θα μας εμποδισει να γελαμε με τα παθηματα μας..το θεμα ειναι οτι σε αυτο το φορουμ..δεν ξερω πως γινεται αυτο εχει εκλειψει η ξινιλα..και οι ξινοι ανθρωποι..:friendship:
 

gkpapa

2f4u
Περιοχή
Athens
Όνομα
george
Μοτό
bmw r1200gs
Υπαρχει ιος που σβηνει τα post απο απλα μελη οπως εγω... Τωρα εγραψα τοσες σειρες και δεν ανεβηκανε . Επειδη ειπαμε να διαγραφουν σπο το forum οσοι δεν εχουν bmw επειδη μονο αυτα δεν χαλανε. Ελεος vageli κανε κατι.... Τελεια βολτα γεματη προβληματα με πολυ γελιο και πολυ ομαδικοτητα στην επιλυση. Ευτυχως που δεν εχω πια το ktm...

Sent from my GT-I9295 using Tapatalk
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Εγώ να προλάβω και να πω ότι το υλικό που θα αναρτηθεί εντός ολίγου είναι προϊον ψηφιακής επεξεργασίας, ήτοι "φώτοσοπ".:p
Μη αφήσετε να σας παρασύρουν σε λανθασμένα συμπεράσματα!
Όχι δεν έπεσα με το μικρό εκεί που τα μεγάλα πέρασαν αέρα:oops: και όχι δεν έπινα μπύρα την ώρα που οι σύντροχοι προσπαθούσαν να φτιάξουν το μηχανάκι του Πάνου. :rolleyes:

:pointu:
Εισαι ...εισαι..ψευτης..με μια μπυρα στο χερι ησουν..απο την ωρα που ηρθαμε μεχρι την ωρα που φυγαμε...χωρια τις μπηχτες που μου εριχνες για τα μαλλια μου...χωρια που ηρθες το πρωι ηδη μεθυσμενος θαρρω αφου καπου ακουσα οτι ησουν την προηγουμενη μεχρι αργαααα σε αγνωστο τσιπουραδικο...:muted::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship:
 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
Πουναι τα βίντεα μωρεεεεεεεέ …
Ολοι γυρίσατε σπίτια και βλέπετε Μικιμαους…. :wacky:
Έχετε και homework…
Για παμε...:D
Οσον αφορα τα βιδεο επειδη για πρωτη φορα τραβηξα(τρομαρα μου),με λοξη την καμερα διοτι στο κρανος μου δεν υπαρχει ισιο σημειο και τα εκανα λιγο σαλατα παρολα αυτα επειδα τα ειδα θα χωσω τον αδερφο μου να τα φτιαξει και να τα ανεβασει...αξιjει...
 

gkpapa

2f4u
Περιοχή
Athens
Όνομα
george
Μοτό
bmw r1200gs
Εισαι ...εισαι..ψευτης..με μια μπυρα στο χερι ησουν..απο την ωρα που ηρθαμε μεχρι την ωρα που φυγαμε...χωρια τις μπηχτες που μου εριχνες για τα μαλλια μου...χωρια που ηρθες το πρωι ηδη μεθυσμενος θαρρω αφου καπου ακουσα οτι ησουν την προηγουμενη μεχρι αργαααα σε αγνωστο τσιπουραδικο...:muted::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship:
Να ανεβει γη φωτο με τους ξεγνιαστους αναβατες που πινουν τη μπυρα τους και τους αλλους....

Sent from my GT-I9295 using Tapatalk
 
Top Bottom