Χωματινη βολτα ADVriders Ελικωνας-Βαρδουσια-Σαρανταινα 16-17 Σεπτεμβριου

Sevax

Πλανόδιος
Περιοχή
Νεα Σμυρνη
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
F800 Κορωνέικο
Απ ότι είδα το ρουτ ολοκληρώθηκε...
Όλοι καλά;
Όλα καλά ;
Περιμένουμε φωτορομάντζο ! :inlove::sneaky:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
http://www.livetrack24.com/track/981643 517 χλμ για εμας τους Θηβαιους και + 190 για τον Βαγγελη. Περασαμε πολυ ωραια δεν ειχαμε την παραμικρη πτωση και περασαμε ολοι την κορυφογραμμη με την πρωτη προσπαθεια. Ανεβηκαμε στο καταφυγιο βαρδουσιων αποφυγαμε κοπαδια τσομπανοσκυλων στην Σαρανταινα και επιστρεψαμε σωοι. Θα ανεβασουμε φωτο και βιντεο μολις βρεθει χρονος.
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Μην το βάζεις κάτω και ετοίμασε την επόμενη !!!

:stm: :pc:
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Θα βάλουν τα τακούνια τους και θα ρθουν και η χωμάτινοι...:stm:
 
Τελευταία επεξεργασία:

vaggeezz

Μέλος
Περιοχή
Κορωπί
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
990 Adve
Καλησπέρα και απο εμένα!

Ευχαριστούμε για τις ευχές γιατί πραγματικά έπιασαν τόπο. Ο Απόστολος (Carooly) απόλυτος γνώστης της όοοολης περιοχής γνωρίζοντας ακόμα και τις πέτρες!! Ένοιωθα απόλυτη ασφάλεια και αν αξιωθώ ποτέ να ξαναπάω απο εκεί, θα τον τραβολογάω ακόμα και με το ζόρι:p:p

Ο καιρός όπως πρέπει για να απολαύσουμε ασφάλτινη και χωμάτινη διαδρομή. Όλα κύλησαν τόσο θετικά που ακόμα και όταν κατα λάθος μπήκα σε μαντρί, συμπαρασέρνοντας και τον Μπάμπη μαζί μου, με καμιά 15αριά τσοπανόσκυλα να γαβγίζουν, δεν έγινε τίποτα κακό!!
Τα βαρδούσια καταπληκτικά και η κορυφογραμμή κάνει την καθημερινότητα να μοιάζει ασήμαντη και πληκτική. Περάσαμε χαλασμένους και κλειστούς χωματόδρομους , υπο κατασκευή δρόμους, δασικούς, αλπικό μονοπάτι και άσφαλτο... Άσφαλτο που πρέπει να έχεις το μυαλό στο κεφάλι για να καταφέρεις να μην αφήσεις το μιας βδομάδας TKC εκεί!!! :cry::cry:
Βέβαια μυαλό έχω, καθότι 18+, αλλά βλέπετε είχα και αυτόν το σατανά μπρος μου με το 690. Πιστόλι ο ψηλός στο χώμα, πιστόλι και στην άσφαλτο!!! Την άλλη φορά θα πάρω και καναδυο λάστιχα μαζί μπας και τον φτάσω...
 

vaggeezz

Μέλος
Περιοχή
Κορωπί
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
990 Adve
Άγιος Αθανάσιος στο Γαρδίκι. Με βρύση και φώς για το βράδυ. Βάζω 10 με τόνο.




Το καταφύγιο ετοιμάζεται για σεζόν. Μιλάμε για πολλές κουβέρτες!!!
(Ρε πστ πως βρέθηκε πάλι το μηχανάκι μου μπροστά;;)

 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Σε περίπτωση που δεν είδατε το μηχανάκι μου πείτε το να βάλω καμιά φώτο!:yew::yew:
Το μηχανάκι σου είναι πολυ μούρη :l2:
Βαγγέλη.
Κ του Αποστόλη το ιδιο.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom