Χωματινη βολτα ADVriders Ελικωνας-Βαρδουσια-Σαρανταινα 16-17 Σεπτεμβριου

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
εγω παντως ψηνομουν αλλα με τρομαξατε με αυτα που λετε μηπως ειναι αρκετα απαιτητικη και αλλωστε ειναι πολλα κμ για καποιον που δεν ειναι εμπειρος...
Κοιτα, αν δεν πας θα μεινεις παντα με την απορια αν ηταν απαιτητικη ή οχι η διαδρομη για σενα και αν τελικα θα την καταφερνες (το απαιτητικη οριζεται παντα διαφορετικα απο τον καθενα)

Γνωμη μου
Να πας λοιπον! Και αν ακομα τελικα η διαδρομη ειναι πανω απο τις δυνατοτητες σου μονο δοκιμαζοντας θα το μαθεις αυτο και θα χτισεις αυτοπεποιθηση και θα πλουτισεις σε εμπειρια
Κωστα δεν ετσι απλα,το ιδιο επαθα κ γω κ μαλιστα ειχα ρωτησει τον διοργανωτη εαν ειναι για απειρους κ ειχε πει οχι.
αλλα κ παλι να ηθελα να τολμησω οταν ακους για κομενες μανετες,ορθια απαιτητηκη οδηγηση κτλ πως να ξεκινησεις..
μην λεμε λοιπον οτι η εκδρομη ΔΕΝ εχει συμμετοχες...οταν εξ αρχης υπαρχει αναφορα για κατι δυσκολο...
ηταν κ ειναι βολτα για καποιους που εχουν εστω κ 2-3 χωματινες στα χερια τους....
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Κωστα δεν ετσι απλα,το ιδιο επαθα κ γω κ μαλιστα ειχα ρωτησει τον διοργανωτη εαν ειναι για απειρους κ ειχε πει οχι.
αλλα κ παλι να ηθελα να τολμησω οταν ακους για κομενες μανετες,ορθια απαιτητηκη οδηγηση κτλ πως να ξεκινησεις..
μην λεμε λοιπον οτι η εκδρομη ΔΕΝ εχει συμμετοχες...οταν εξ αρχης υπαρχει αναφορα για κατι δυσκολο...
ηταν κ ειναι βολτα για καποιους που εχουν εστω κ 2-3 χωματινες στα χερια τους....
Ο zorro αν δεν κανω λαθος τις εχει αυτες τις 2-3
Οσο για το εμπειρος-απειρος, αυτα ειναι σχετικα μεγεθη Και απο την στιγμη που καποιος -στην προκειμενη περιπτωση ο carooly- ενα καλεσμα για βολτα ανοιχτα σε ενα φορουμ το λογικο ειναι να συμμετασχουν σε αυτη και καποιοι που εγω, εσυ, οποιοσδηποτε, μπορει να τους χαρακτηρισει εμπειρους ή απειρους

Παντως εμενα απο θεμα χωματινων χλμ η διαδρομη δεν μου φαινεται κατι ιδιαιτερο Και δεν ξερω βεβαια τι γινεται στην κορυφογραμμη και κοντα στην Αρτοτινα γιατι δεν εχω παει αλλα το υπολοιπο που το εχω κανει ειναι ανετο οδηγηκα -ειδικα αυτην την εποχη- ακομα και αν καποιος εχει πατησει χωμα μια δυο φορες στην μοτοσυκλετιστικη του ζωη
 
Τελευταία επεξεργασία:

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
δυο χωματινα σχολεια, ενα adventure naxos rally, attica tour με χελιωτη μεσα απο τον αγωγο της βαρυμποπης...
Και γιατι δεν ερχεσαι ρε φιλε; προλαβαινεις παντως! Τηλεφωνησε μου και τωρα αν θες να ερθεις 6970259849
 
Τελευταία επεξεργασία:

efthymis

Μ.Π.Α.Π.
Περιοχή
Naxos|Cyclades
Όνομα
Ευθύμης
Μοτό
KTM 1290 saT
KTM 620 lc4
KTM 350 exc
δυο χωματινα σχολεια, ενα adventure naxos rally, attica tour με χελιωτη μεσα απο τον αγωγο της βαρυμποπης...
Είσαι πολύ έμπειρος αγόρι μου!

Την έχω κάνει αυτή τη βόλτα με μικρή απόκλιση πορειας σε κάποια τμηματα πριν 4 χρόνια και ευχαρίστως την ξαναέκανα!
Εύχομαι να περάσετε τέλεια!
 

Sevax

Πλανόδιος
Περιοχή
Νεα Σμυρνη
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
F800 Κορωνέικο
Θα ήταν αμαρτία να μην γίνει η βολτα...
Ελπίζω να περάσετε τέλεια ...:ok::ok::ok:

:stm::stm::stm:
 

zorro

Μέλος
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Κυριάκος
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Είσαι πολύ έμπειρος αγόρι μου!

Την έχω κάνει αυτή τη βόλτα με μικρή απόκλιση πορειας σε κάποια τμηματα πριν 4 χρόνια και ευχαρίστως την ξαναέκανα!
Εύχομαι να περάσετε τέλεια!

Ευθύμη θα έχει χώμα? Να πάω?
 

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Πάντως ενα καφέ το πίνουμε το πρωί Αποστόλη αν έχεις χρόνο πριν την αναχώρηση.
20 χιλιόμετρα δρόμος μου είναι.
Κατα τις 8 αν μπορείς όπου θες.
Ελα στο καφε Νεο....
 
Reactions: STF
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Ήπιαμε κ τον καφέ μας κ έκατσα να τους βλέπω που έφευγαν.
Ζήλεψα λίγο η αλήθεια είναι.
Καλη βόλτα!!! :) ;)


Στάλθηκε από το ALE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Καλά να περάσετε. ...
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Τα αυτοκολητα του 990 στη φωτογραφια πιο πανου, ποιος ξερει που μπορουμε να τα βρουμενε??
 
Top Bottom