Χωμ(α) Sweet Home vol. 2 1/2...fear of the dark!!!the story

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.

advag990

Enjoy your ride!!!!
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
KTM ADVENTURE 990S
@maikmartse Αγορι μου τι σου λενε!!!!! Λοιπον @#malakos_kariolis (rigas) βιασου λίγο σε παρακαλώ γιατί περιμένουμε και εμείς να κάνουμε τα κάδρα μας!!!!
@Shogun τι μπουρμπουλήθρες ειναι αυτες που έλεγες??
χαχαχαχα Θέλω την φωτο με το πρωινό του Σπύρου με το μελί!!!! Καποιος θα τον έχει!!!! Δε μπορεί!!!!
 

maikmartse

Μέλος
Κρατιέμαι να μην το πω γιατί δέχομαι απειλές, ότι δεν θα υπάρχω σε καμία φώτο, αλλά δεν παει άλλο.....
Απλά θέλω να ενημερώσω ότι οι φώτο αργούν γιατί τις φέρνει ο Σπύρος με το africa
@maikmartse Αγορι μου τι σου λενε!!!!! Λοιπον @#malakos_kariolis (rigas) βιασου λίγο σε παρακαλώ γιατί περιμένουμε και εμείς να κάνουμε τα κάδρα μας!!!!
@Shogun τι μπουρμπουλήθρες ειναι αυτες που έλεγες??
χαχαχαχα Θέλω την φωτο με το πρωινό του Σπύρου με το μελί!!!! Καποιος θα τον έχει!!!! Δε μπορεί!!!!
You Only Live Once
 
Περιοχή
Πάτρα
Όνομα
Θεμιστοκλής
Μοτό
Honda XRV 750 Africa Twin
Κρατιέμαι να μην το πω γιατί δέχομαι απειλές, ότι δεν θα υπάρχω σε καμία φώτο, αλλά δεν παει άλλο.....
Απλά θέλω να ενημερώσω ότι οι φώτο αργούν γιατί τις φέρνει ο Σπύρος με το africa

You Only Live Once
Ωππππ φιλαράκι μόλις τη γ@μησες.... Όχι μόνο σε φώτο θα σε εξαφανίσει από τον παγκόσμιο μοτοσυκλετιστικό χάρτη....
Εξάλλου μετά την αυστριακή σου ύβρι θα επέλθει η ιαπωνική νέμεσις......
Οι ασκοί του αιόλου άνοιξαν...
Οι πύλες του κακού ξερνάνε φλόγες........
Ακρίδες έχουν ξεπροβάλλει στον ουρανό της Πάτρας.....
Ωωωωω θεοί των Βουνών λυπηθείτε τον άμυαλο θνητό με τα ευρωπαικά μηχανάκια......
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ωππππ φιλαράκι μόλις τη γ@μησες.... Όχι μόνο σε φώτο θα σε εξαφανίσει από τον παγκόσμιο μοτοσυκλετιστικό χάρτη....
Εξάλλου μετά την αυστριακή σου ύβρι θα επέλθει η ιαπωνική νέμεσις......
Οι ασκοί του αιόλου άνοιξαν...
Οι πύλες του κακού ξερνάνε φλόγες........
Ακρίδες έχουν ξεπροβάλλει στον ουρανό της Πάτρας.....
Ωωωωω θεοί των Βουνών λυπηθείτε τον άμυαλο θνητό με τα ευρωπαικά μηχανάκια......
Ήταν ο Μάκης στην βόλτα βρε παιδια??εγώ δεν τον θυμάμαι...τον είδε κανένας???
:dnl:


:ll::ll::ll:
 
Περιοχή
Πάτρα
Όνομα
Θεμιστοκλής
Μοτό
Honda XRV 750 Africa Twin
Ήταν ο Μάκης στην βόλτα βρε παιδια??εγώ δεν τον θυμάμαι...τον είδε κανένας???
Εχω μια εντύπωση ότι ειχε έρθει σε μια στάση για καφέ. Στον σταθμό του Ερινεού ή στην Ρακίτα τον είδα νομίζω....
Μη δίνεις σημασία.......
 

jimmis5

Μέλος
Όνομα
jimmis
Μοτό
kle
Ενα μελατο σχολιο...για την βολτα,που δεν ξερω ποσοι το παρατηρησαν αλλα ειλικρινα ηταν απο τα πιο ομορφα που συνεβησαν και συμβαινουν σε τετοιες βολτες, και το γραφω κυριως για αυτους που διαβαζουν το νημα και συνηθως ταξιδευουν σε προορισμους πιο κοσμοπολιτικους και εντυπωσιακους,
Σε Καθε χωριο λοιπον που περασαμε απο το κεφαλοχωρι (Μαζεικα) εως και τα πιο μικρα χωρια που καναμε διελευση απο μεσα, οι ανθρωποι μας χαιρετουσαν με ενα χαμογελο τεραστιο και με τοση χαρα σαν να ειχαν δει καποιον δικο τους μετα απο χρονια..Πραγματικα αυτο ηταν για μενα απο τα highlight αυτης της βολτας και η πραγματικη επιτυχια της περαν της δικη μας οδηγικης και οχι μονο απολαυσης.

Φωτογραφιες δυστυχως εγω δεν μπορω να προσφερω πολλες και εκτους αυτου δεν ξερω και πως διαολο μπαινουν σε αυτο το @!#!@#~$~!@#@
 
Περιοχή
Αιγιο
Όνομα
Σπυρος
Μοτό
Suzuki Drz 400s /Honda Xrv 750/ Honda CBR 1100xx

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
:secret: Εχω βρει κι εγω μερικες, αλλα αυτος ο @mAthosalas κατι εχει κανει και δεν μπορω να τις ανεβασω!!



:ha:ha
 
Περιοχή
Πάτρα
Όνομα
Θεμιστοκλής
Μοτό
Honda XRV 750 Africa Twin
οι ανθρωποι μας χαιρετουσαν με ενα χαμογελο τεραστιο και με τοση χαρα
@jimmis5 εγώ δε θα ξεχάσω το χαμόγελο των δύο βοσκών στο ποταμάκι έξω από τα Μαζαίικα, οι οποίοι μας κοίταγαν να βουτάμε μέσα στο ποτάμι ενώ λίγο πιο κάτω περνούσε κανονικά... Πρέπει να χαμογελάγανε και να λέγανε από μέσα τους....- Ωρέ τι Μινάρες είναι τούτοι εδώ.....:fun:fun:fun:fun:fun:fun
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
@jimmis5 εγώ δε θα ξεχάσω το χαμόγελο των δύο βοσκών στο ποταμάκι έξω από τα Μαζαίικα, οι οποίοι μας κοίταγαν να βουτάμε μέσα στο ποτάμι ενώ λίγο πιο κάτω περνούσε κανονικά... Πρέπει να χαμογελάγανε και να λέγανε από μέσα τους....- Ωρέ τι Μινάρες είναι τούτοι εδώ.....:fun:fun:fun:fun:fun:fun
Εκει ειχατε αλλο ταμα, στη νεραιδα του ποταμιου....
Αλλα δεν το ηξεραν:cool:
 

Γιούργιας

Μέλος
Περιοχή
Τα Άγια Χώματα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Εφ έητχάντρεντ τσιες ανιβέρσαρι εντίσιον
Αλάνια μου, να χαιρετήσω κι εγώ με τη σειρά μου και να φχαριστήσω κόσμο και κοσμάκη για τη βόλτα...
@mAthosalas , you rule mate! Πλοηγάρα, διαδρομάρες... άψογος!
@#malakos_kariolis (rigas) , φιλαράκι τί να πω, μου άλλαξες τη σαμπρέλα... δις (κυριολεκτικά)!
@#melatos_kariolis (MisThe) , σκούπα και χαμόγελο πάνε μαζί!
@jimmis5 mr. Skoupa 2, η επιστροφή!
Γενικά αν και πρώτη φορά μαζί σας, με καλοδεχτήκατε και περάσαμε όμορφα.
Όσο, για φωτό, στέλνω στον Μάθο, ό,τι έχω και βλέπουμε!
 
Top Bottom