29/5 ....Παλι τα καναμε πουτ@ν@ by pouroduro team

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Ουτε επικινδυνοι ειμαστε ουτε τοσο επικινδυνα πραγματα κανουμε.... το μονο επικινδυνο ειναι οτι απο το πολυ γελιο που ριχνουμε μπορει να πεσεις γιατι διακομωδουμε τα παντα και ολους(παντα με καλη διαθεση) ,γνωστος η αγνωστος ενσωματωνεται σε δευτερολεπτα στην παρεα και γελαμε με τα παθηματα μας.Απλα το μονο προβλημα σε αυτην την παρεα ειναι οτι κανεις, μα κανεις ομως , δεν στεκει και πολυ καλα στα μυαλα..το μονο επικινδυνο!!!!:friendship:
Μαλλον δεν κατάλαβες το χιούμορ....:D:D:D
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Μαλλον δεν κατάλαβες το χιούμορ....:D:D:D
Μαλλον και εσυ Κωνσταντινε δεν καταλαβες το δικο μου χιουμορ:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao: :friendship: αχ αυτος ο γραπτος λογος...:UH::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
 

Gio_Diego_950_ADV

Μέλος
Περιοχή
Λιδωρίκι Φωκίδας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
KTM_950_Adventure
Δε φταιω εγω ανεβαινει πιο αργα κ απο 50αρι σ ανηφορα. 10% ειναι η μεταφορτωση μεχρι στιγμης...και το βαλα πριν κανα 40 λεπτο
 

Gio_Diego_950_ADV

Μέλος
Περιοχή
Λιδωρίκι Φωκίδας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
KTM_950_Adventure

@konkost @MoNiker @surikenjim @Λευκάδιος @Corki @Dr Evil και λοιποι σας παρουσιαζω το αποκαλυπτικο βιντεο της κυριακατικης πουροβολτας!!Δειτε το ολο περιεχει εκπληξεις!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar

@konkost @MoNiker @surikenjim @Λευκάδιος @Corki @Dr Evil και λοιποι σας παρουσιαζω το αποκαλυπτικο βιντεο της κυριακατικης πουροβολτας!!Δειτε το ολο περιεχει εκπληξεις!!
Χα χα εισαι καλος γελασα με το γελιο του konkost . Κριμα που δεν γραφτηκαν οι τουμπες ολες. Αν και ο νομιζω οτι ο λευκαδιος εχει βιντεο. Αλλη φορα θα βαζω καμερα μονο στα δυσκολα γιατι χασαμε πλανα καλα. Αλλα κοιταγα να σωθω την καμερα θα κοιτουσα? :pointu::pointu:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Aφου κατα βαθος γουσταρετε ρε σεις!!:rolleyes:
Ο μαζωχισμος δεν ειναι κακο...απλα μια ιδιαιτεροτητα :pointu::pointu::pointu::pointu:
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Χα χα εισαι καλος γελασα με το γελιο του konkost . Κριμα που δεν γραφτηκαν οι τουμπες ολες. Αν και ο νομιζω οτι ο λευκαδιος εχει βιντεο. Αλλη φορα θα βαζω καμερα μονο στα δυσκολα γιατι χασαμε πλανα καλα. Αλλα κοιταγα να σωθω την καμερα θα κοιτουσα? :pointu::pointu:
Κάποια στατικά πλάνα είναι απ'το κινητό μου.
Γιώργο ωραίο μονταζ βρε συ,νομίζω είσαι ο άνθρωπος που θα αναλάβει να φτιάξει βίντεο Pouroduro Best Of.Καμιά κατοσταριά βίντεο πρέπει να'ναι όλα κι όλα:p
 

Gio_Diego_950_ADV

Μέλος
Περιοχή
Λιδωρίκι Φωκίδας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
KTM_950_Adventure
Aφου κατα βαθος γουσταρετε ρε σεις!!:rolleyes:
χαχαχαχα!!!εγω χωρις konkost πλοηγο δεν παω πουθενα!! Θα παμε γκιωνα και θα βαλουμε αυτον μπροστα να ανακαλυψω καινουρια μονοπατια!!Respect..

Χα χα εισαι καλος γελασα με το γελιο του konkost . Κριμα που δεν γραφτηκαν οι τουμπες ολες. Αν και ο νομιζω οτι ο λευκαδιος εχει βιντεο. Αλλη φορα θα βαζω καμερα μονο στα δυσκολα γιατι χασαμε πλανα καλα. Αλλα κοιταγα να σωθω την καμερα θα κοιτουσα? :pointu::pointu:
Του λευκαδιου ειναι η τουμπα του κορκι και οι δευτερες ληψεις...

Ρε σεις.. και τρικάμερη λήψη;;;:eek:

Hollywood έχετε γίνει!:p:roflmao:

Εύγε Γιώργο!:friendship:
Χαχαχαχαχα!!!Μια καμερα δεν μας εφτανε για να αποτυπωσουμε το μεγαλειο!!!
 

Corki

Μέλος
Όνομα
Ν!κολας
Μοτό
Μάρκα Απεριορίστων Διαδρομών
Ωραιο μονταζ.............μπραβο στον Diego!

Κατι σημεια τα ειχα διαγραψει απο την μνημη μου...........ωραια βολτα!

:friendship:
 

Gio_Diego_950_ADV

Μέλος
Περιοχή
Λιδωρίκι Φωκίδας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
KTM_950_Adventure
Κάποια στατικά πλάνα είναι απ'το κινητό μου.
Γιώργο ωραίο μονταζ βρε συ,νομίζω είσαι ο άνθρωπος που θα αναλάβει να φτιάξει βίντεο Pouroduro Best Of.Καμιά κατοσταριά βίντεο πρέπει να'ναι όλα κι όλα:p
χαχαχααχαχα!!!Σιγα το πραμα θα φαω κανα μηνα να τα ξεσκαρταρω... Περα απο την πλακα αμα παει να γινει τετοια κινηση φυσικα και θα βοηθησω αρκει να χω χρονο..τωρα οι επομενες βολτες θα μπουνε αρχειο μαζι μ αυτην και θα ναι πιο ευκολο να βγαζουμε best of!!
 

Gio_Diego_950_ADV

Μέλος
Περιοχή
Λιδωρίκι Φωκίδας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
KTM_950_Adventure
Ωραιο μονταζ.............μπραβο στον Diego!

Κατι σημεια τα ειχα διαγραψει απο την μνημη μου...........ωραια βολτα!

:friendship:
Χαχαχαχα.. Εγω ανυπομονω για την επομενη!!
 
Top Bottom