ADVtrOFFy 2017..The ADV story

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ουτε εμενα ρε Θόδωρε κ ειμαι κ BMWακιας:(;):)
Εσυ δεν ησουν πρασινη ομαδα ρε φιλος.
Σημερα θα ανεβουν κι οι υπολοιπες. Μοορει να σε εχω στο ποταμι. ;)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Πάμε με μοτράκια όμορφα τώρα :)

@trelos


@vaelsod & @aadam











Κι άλλος ένας παραπονιάρης ;)





μόλις βγήκε με ψαράκια..., γι αυτό γελάει :)










 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black









Παλιοχαρακτήρες, παλιοποιότητες... μαζεμένοι ούλοι σε μια φώτο (λείπουν και κάποιοι....) :D:D:D
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Και οι τίτλοι τέλους..... :(
















Πάμε γι άλλα ;)
Θα ακολουθήσουν κάποια βιδεάκια, αν τα καταφέρω....:wacky::D:rolleyes:
 
Περιοχή
Πάτρα
Όνομα
Θεμιστοκλής
Μοτό
Honda XRV 750 Africa Twin
Άλλα τα μάτια του Λαγού και άλλα της Κουκουβάγιας... εεε συγγνώμη λάθος της AFRICANAS ήθελα να πω!




Και πράγματι τα μάτια της Africanas χόρτασαν το τριήμερο που περιπλανήθηκε στο ανάγλυφο των Αχαικών Όρεων. Είδε πολλά, είδε βουνά, άλλα Καραφλά και άλλα με μαλλιά, είδε ποτάμια και ρυάκια,είδε και έφαγε πέτρες, σκόνη , λάσπη. Περιπλανήθηκε στο καθαρό οξυγόνο αλλά και στο παχύ πέπλο ομίχλης, έφαγε ήλιο,βροχή, κρύο αλλά και χαλάζι!
Δε παραπονέθηκε,αυτή είναι η δουλειά της, και πως να παραπονεθεί άλλωστε της είχα πάρει καινούρια τακούνια, γυναίκα γαρ...!
Το ευχαριστήθηκε η ίδια αφού το μπροστινό φτερό έχασκε σαν χαμόγελο,το ίδιο χαμόγελο που μου χάρισε όταν έσβησα τον κινητήρα της στο γκαράζ και κοιτάζοντας την λασπωμένη φέρνοντας στο μυαλό μου όλα όσα κάναμε το τριήμερο!

Για το χαμόγελο αυτό αυτό βέβαια ευθύνονται και ΟΛΟΙ όσοι τρέξανε, αφήνοντας πίσω λογιών λογιών υποχρεώσεις, για να είναι το ADVTROFFY μια ευχάριστη εμπειρία, με ότι αυτό συνεπάγεται...!

Στα πλαίσια του κοινού πόθου, της μοτοσυκλέτας δηλαδή, μπόρεσα να περάσω καλά με ανθρώπους που μόλις γνώριζα είτε συζητώντας δίπλα στη σόμπα το βράδυ, είτε ατενίζοντας τους κάμπους και τις κοιλάδες μετά από ένα δύσκολο κομμάτι της διαδρομής.

Παραθέτω παρακάτω κάποιες φωτογραφίες, θά ήθελα να είναι περισσότερες, αλλά μία η μαγεία της φύσης, που πολλές φορές με ωθούσε απλά να τραβήξω τη μάσκα και να αναπνεύσω, μια που ρυθμός του γκρουπ δε το επέτρεπε( πορτοκαλί αφού χαχαχαχχααχα) και τέλος ο εφησυχασμός ότι σε όλα τα γκρουπ υπήρχαν μετρ του είδους, αρκέστηκα στις παρακάτω.


Πρασόυδι και οι συγκάτοικοι του τριημέρου (Παιδιά πραγματικά χάρηκα πολύ για την παρέα και τα αλληλοκεράσματα)










Καλημέρα Γείτονες



Μερακλίδικα πράγματα





My Queen



Στάση στη Ρακίτα 10λεπτη βάση πλάνου μισάωρη βάση εξέλιξης (είπαμε πορτοκαλί χαχαχα)













Έρωτας ΜΕΓΑΛΟΣ...



Τα κουρέλια τραγουδάνε ακόμα...





Χορηγός της βόλτας η εταιρία 3Μ











 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
@kaf.
Φίλος, συνοδοιπόρος απο την αρχή μέχρι το τελος του ταξιδιού εντός κ εκτός δρομου, ήπιος κ πρόθυμος να σε βοηθήσει πάντα.
Ευχαριστώ φιλε.


Στάλθηκε από το ALE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom