ADVtrOFFy 2017..The ADV story

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
Α ρε @forester φωτογράφε!!!!!!!!:pht2; ΓΕΛΑΝΕ γιατί είμασταν σαν τα μικρά παιδιά πλατσουρίζαμε στο νερο!
 

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
Επειδή απο μερικούς τάχαμου τάχαμου(που λέει και ο Ζήκος) λένε πόλλα για την κόκκινη όμάδα!!:p να πώ και εγώ για την "πράσινη ομάδα" ότι περιμέναμε την κόκκινη στα καραφλά :p:p:p και μας έδιωξαν επίτηδες για να βγούν μόνοι τους φωτογραφία!!!!!!:friend:
 

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
Επειδή απο μερικούς τάχαμου τάχαμου(που λέει και ο Ζήκος) λένε πόλλα για την κόκκινη όμάδα!!:p να πώ και εγώ για την "πράσινη ομάδα" ότι περιμέναμε την κόκκινη στα καραφλά :p:p:p και μας έδιωξαν επίτηδες για να βγούν μόνοι τους φωτογραφία!!!!!!:friend:
Φαντάσου ότι εμένα δεν με έχουν βγάλει καμία φωτό που ειμουν στην πράσινη η ζυλιαριδες


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
@Miouos Καρολε θα κοιταξω ξανα, δε νομιζω να μου ξεφυγες....
Εχω και τα βιδεα εξαλλου ;)
Δεν τελειωσαμε , ουτε απο φωτο τελειωσαμε. Το βραδυ εχει συνεχεια ;)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ωραιος ο @forester...Καμμια gopro δεν δουλευε τα τελευταια 20 χλμ ρε παιδες για να ξαναθυμηθουμε τι περασαμε;;;
Τακη απο μπαταρια ειχαν μεινει , τελος ημερας βλεπεις.....
Ποιος να αλλαξει μπαταρια σ αυτες τις συνθηκες;
Υπαρχει βεβαια πιθανοτητα να εχει βιντεο καποιος. Θα δουμε.... ;)
Σε καθε περιπτωση, αυτα ειναι χαραγμενα στο μυαλο μας!!!!
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
:agr::agr::agr::agr::agr::agr::agr::agr::agr::agr::agr:

οκ λοιπόν, μπαλόνια μας τα κάνατε.. περάσατε γ@μ@τ@, θα χαμογελάτε τουλάχιστον όλο το καλοκαίρι και θα το θυμάστε για πάντα... έλεος... άντε να βάλουν και οι υπόλοιποι τις φωτογραφίες να τελειώνουμε...













επίσης, τα καταφέρατε, εμείς που δε μπορέσαμε να έρθουμε ΖΗΛΕΨΑΜΕ τόσο πολύ, που προσωπικά, έχω βγει στην αυλή, μου πετάω νερό με το λάστιχο και κυλιέμαι στα χώματα!!!!

πάντα τέτοια (και με εμάς του χρόνου - καμάρωσα και ένα στροματάκι εκεί πάνω!!! ) ΜΠΡΑΒΟ σε όλους σας
 

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
:agr::agr::agr::agr::agr::agr::agr::agr::agr::agr::agr:

οκ λοιπόν, μπαλόνια μας τα κάνατε.. περάσατε γ@μ@τ@, θα χαμογελάτε τουλάχιστον όλο το καλοκαίρι και θα το θυμάστε για πάντα... έλεος... άντε να βάλουν και οι υπόλοιποι τις φωτογραφίες να τελειώνουμε...













επίσης, τα καταφέρατε, εμείς που δε μπορέσαμε να έρθουμε ΖΗΛΕΨΑΜΕ τόσο πολύ, που προσωπικά, έχω βγει στην αυλή, μου πετάω νερό με το λάστιχο και κυλιέμαι στα χώματα!!!!

πάντα τέτοια (και με εμάς του χρόνου - καμάρωσα και ένα στροματάκι εκεί πάνω!!! ) ΜΠΡΑΒΟ σε όλους σας
Απο Ρόδο είχε έρθει και φυσικά ήτανε στην πράσινη ομάδα @Nik Bari!!!!!δεν κόλησε δεν έπεσε και δεν σταμάτησε να γελάει!
 

YANNISBIO

Μέλος
Περιοχή
Χανιά
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS 00'
Απο Ρόδο είχε έρθει και φυσικά ήτανε στην πράσινη ομάδα @Nik Bari!!!!!δεν κόλησε δεν έπεσε και δεν σταμάτησε να γελάει!
Και ητανε ολο μαγκιες!! Νικ εισαι ωραιος!!
@Miouos Μι σε εχω εγω σε πολλες φωτο ντοντ γορυ!!
@forester εχω 1 λεπτο απο το επιμαχο βιδεο, τοσες φορες που πατησα το ρεκ φορτισε λιγο μαλλον!!!
 

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Και ητανε ολο μαγκιες!! Νικ εισαι ωραιος!!
@Miouos Μι σε εχω εγω σε πολλες φωτο ντοντ γορυ!!
@forester εχω 1 λεπτο απο το επιμαχο βιδεο, τοσες φορες που πατησα το ρεκ φορτισε λιγο μαλλον!!!
Αυτό θέλω να το δω πάλι .....
Γιατί δεν περιγράφεται με λόγια εδώ μέσα ....
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Απο Ρόδο είχε έρθει και φυσικά ήτανε στην πράσινη ομάδα @Nik Bari!!!!!δεν κόλησε δεν έπεσε και δεν σταμάτησε να γελάει!
+650!!!!
Το εχω πει για το στρωμα τι κανει μ ενα ζευγος χωματινα καλα λαστιχα κι εναν αναβατη που το θελει και το χει!
Ο Νικος μονιμα χαμογελαστος και γρηγορος! Τον ειδατε και στα καραφλα ;)
 

YANNISBIO

Μέλος
Περιοχή
Χανιά
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS 00'
Εχω παθει πλακα, δεν μπορω να συνελθω!!!Εγκεφαλικο σοκ αναμνησεων, απολαυσης, κουρασης ολα αχταρμας!! Που δουλεια!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ!!
Γιαννη Κωστα, Λευτερη, Θοδωρα κλπ
Περασαμε υπεροχα!!!!
 

Spyrious

Μέλος
Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
00' TL1000R
22' 701 Enduro
Να πω και εγώ ότι μου άρεσε και εμένα πολύ το διήμερο αυτό.Μπράβο στα παιδιά που το οργάνωσαν και βοήθησαν και στις άτυχες στιγμές αλλά και γενικά καθ όλη την πορεία!Είναι πρώτη φορά που κινήθηκα εκτός δρόμου,η διαδρομή ήταν εύκολη θα έλεγα αλλά η απειρία μου ήταν αυτή που με δυσκόλεψε σε κάποια σημεία.Μόνο μείον (που δεν ευθύνεται φυσικά κανένας γιαυτό) ήταν ο βροχερός καιρός και το κρύο εκεί πάνω που δυσκόλεψαν τον ύπνο και την ξεκούραση.Αλλά εμπειρία είναι και αυτό.Χάρηκα που γνώρισα μερικούς.Ακολουθούν μερικά βίντεο που κατέγραψε η κάμερα έως ότου έμεινε από μπαταρία.Όποιος επιθυμεί μπορεί να τα χρησιμοποιήσει σε κάποιο βίντεο που θα μοντάρει.Ευχαριστώ για την εμπειρία!

 

achalatsis

Συντρίμ team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
KTM ADV 990 R
KTM EXC 300
Δεν τα πάω καλά με το μπλα μπλα, το γραπτό ιδιώς..
Από τις ωραιότερες εκδρομές που έχω κάνει, και αυτό είναι αποτέλεσμα πολλών παραγόντων,
με την παρέα πάνω απ' όλα, την οργάνωση και τις διαδρομές, ακόμα και τον καιρό ο οποίος έδωσε τη δικιά του νότα περιπέτειας!
Από τις βόλτες που σε κάνουν να προσμονείς την επόμενη..

Να είμαστε όλοι καλά να ξανασμίξουμε!
Χάρηκα που σας γνώρισα και σας ξαναείδα από κοντά!
 

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
Το βράδυ της Παρασκευής.. Όταν (σχεδόν) όλοι είχαν πέσει για ύπνο. Φαινόταν με γυμνό μάτι :)

Απλά ΤΕΛΕΙΑ!!!!!
 

kostasra

Ncλάτρης
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Nc750x
Το βράδυ της Παρασκευής.. Όταν (σχεδόν) όλοι είχαν πέσει για ύπνο. Φαινόταν με γυμνό μάτι :)

:l2: Τέλεια φώτο!!!

Την επομενη βαλε iso6400 και 30" η μηχανανη αντεχει!
 
Top Bottom