ADVtrOFFy 2018 The ADV story!!

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Οταν καβαλας χοντα ξερεις οτι ανα πασα στιγμη μπορεις να μεινεις, και κουβαλας και 10 ανταλλακτικα μαζι, μη τυχει βρε αδερφε..

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 

GGS

Μέλος
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
Honda CRF 1000L-Africa Twin
Φοβερό 3 ήμερο !!
Το ζήλεψα και το ευχαριστήθηκα μέσα από τις φωτογραφίες σας!!
Μπράβο σε όλους!!
Και του χρόνου!!
:ok::friendship:

Με κάποιους πρέπει να συναντήθηκα την Κυριακή στο Γαρδίκι- γραμμένη Οξιά.
 

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
@#malakos_kariolis (rigas)
Απίστευτες φώτο, :hlb:παρουσίαση,ανατριχιασα που είδα ξανά πολλα μερη να είμαστε καλά να το ξανακάνουμε
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ολων οι φωτο ειναι τρομερες!!!
Και δεν ειδαμε ακομα του μανιακ..... ;)
Ο Σπυρος "επιασε" επισης τα νερα στο Ρεγκινι!!!
Σημερα περναγαν απο εκει οι ακροπολικοι, με αναποδη φορά. Θα βρω φωτο να δειτε και ERC εκει :cool:
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Μικρή στάση στην πλατεια το χωριού γιατι η ζέστη μας κούρασε.





TINAFTORE!!!




Αιντε να ανεβουμέ για Νιάλα!





Τα Αγραφα ειναι μοναδικά, τι να λέμε τώρα.!!







Το μνημείο στην Νιάλα.




Και απο κάτω μας οι ΡΟΖ οπου ενα λαστιχο τους καθυστέρησε.



Το πλι @Phoenix ετοιμο να πεταξει!!



Αληθεια ειναι πανεμορφα εκεί ψηλά....










Eτσι,ξεκινησαμε την καταβαση απο την Νιάλα απο άλλο,αλλα εξίσου υπέροχο δρόμο.







Λιγο πριν την Πλαστήρα οι Αχαιοι χαιρετίσαμε τους υπολοίπους και πηραμε τον δρομο της επιστροφης...

Στον Μπραλο μας βρηκε η νύχτα.



Και 'ολοι φτάσαμε στα σπιτια μας..


Ηταν ενα ΤΕΛΕΙΟ 3ημερο+ για εμένα,πιστευω και για ολους...

Η χώρα μας εχει μοναδικα μέρη και τοπία που καποιοι δεν θα τα δουν ποτέ..
Ειμαστε απο τους τυχερους που επιλέγοντας να κάνουμε ακριβώς αυτό,βλέπουμε μοναδικές εικόνες και γνωρίζομαστε με ανθρώπους με την ιδια τρέλα και αναγκη - ελευθεριας -τρελας-εξερευνησης - οπου τα βουνά μας τα προσφερουν απλόχερα και πλούσια..

Ενα ΜΕΓΑΛΟ ευχαριστω σε οσους έτρεξαν για να οργανώσουν το καλύτερο ADV EVENT της χρονιας για να περασουμε ολοι τελεια!!

Στον @forester και όποιους αλλους έτρεξαν τους χάρτες και την χάραξη που ειχαμε στα μπλιμπλικια μας και δεν χαθηκαμε στον...ΕΒΡΟ....

Ευχαριστώ στην παρέα - ομάδα μου @#melatos_kariolis (MisThe) ,@lef99 ,@maikmartse ,@BlackFire ,@black sheep ,@labros ,@Miouos ,@Miltiadis
@John-Aigio για τις ΜΟΝΑΔΙΚΕΣ στιγμες που περασαμε αυτες τις μερες!!!!

Xαρηκα πολυ που γνωρισα - @desert fox , @North_explorer ,@nick_VFR ,@Alex 660z ,@δημήτρης

Χαρηκα πολυ που ξαναειδα @manosxlv , @ELF ,@thenos o katemis +Παναγιωτης ,@#skliros_kariolis (geez996) ,@Phoenix ,@gsmaniac ,@KORAX
και οποιον αλλο ξεχναω τωρα!!

Στενοχωρήθηκα που δεν ειδα @mAthosalas και @forester ...


ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ !!!!!!!




Καλη συνέχεια αδέρφια...
Πολυ ομορφιά φιλος:ok: μπραβο.
 

desert fox

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Σε αναμονη......
@#malakos_kariolis (rigas) k@rioli μου με ταξιδεψες πισω στο χρονο με τον φακο σου!
Κι εγω χαρηκα φιλε μου που σε γνωρισα! Εισαι απαιχτος! Μεχρι το επομενο ανταμωμα να εισαι καλα και να περνας τελεια!:friendship::l2:
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Βλέποντας τόσα γελάδια ξάπλα, το ότι πέτυχα σήμερα το απόλυτο προϊόν της ΑΜΑΝ τελεσόπινγκ για το σήκωμα δεν ήταν τυχαίο. Σας παρουσιάζω το dirt napper το οποίο σας την σηκώνει από το οποιοδήποτε έδαφος, την οποιαδήποτε στάση πεσίματος. Απλά τρομπάρετε την μανιβέλα και έτοιμοι!





Το προϊόν είναι υπαρκτό, είναι φετινό, είναι στο ομόηχο ξένο φόρουμ και με μόνο εκατόν εβδομηνταπέντε αμέρικαν ντόλαρος μπορεί να σας βγάλει από μια δύσκολη ξαπλωτή θέση χωρίς να χρειάζεται η παρέα σας.


Και το κοροϊδεύω αλλά δεν είναι διόλου κακή ιδέα.
 

Vages

Μέλος
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
Yamaha TTR250 '01
Πλησιαζοντας στη διασταυρωση για κοκκαλια πετυχαινουμε ενα τρανσαλπ και ενα χτ(?) που μας λενε οτι δεν βγαινει και να μη παμε.
Οτι θα περασουμε εχει αποφασιστει προ πολλου ομως και βουρ.




@achalatsis: Παρε και φωτο της τυχαιας μας συναντησης...





Σημ: ΤΤR250 εχω, το οτι με κανατε ΧΤ, θα το εκλαβω σαν κομπλιμεντο, χε χε χε!

:stm:

Ειχε μολις βρεξει στον αποτομο ανέβασμα για Κοκαλια, και ο φίλος με το Transalp ηταν πολυ βαρυς και φοβηθηκε οτι δεν θα τα καταφερει...
Εγω ημουν σιγουρος οτι θα εβγαινα, αλλα δεν ηθελα να τον αφησω μονο στο υπόλοιπο της διαδρομής ως Δομνιστα.
Η πλακα είναι οτι ο τριτος της παρεας μας ανεβηκε το λοφο με ενα DR200!!! Αλλα κατέβηκε απο την πλαινη μερια για να μας ξαναβρει λιγο αργοτερα στη διασταυρωση απο Γαρδικι για Σαρανταινα...τελικα πηραμε την Νοτια και ευκολότερη διαδρομή.

Ηταν ενα τέλειο τριήμερο, πρώτη φορα που συμμετείχα σε κατι τέτοιο, και σίγουρα θα το θυμάμαι για χρόνια, αν οχι για παντα...

Ραντεβού στο AdvTroffy 2019 μαγκες!
:l2:

 

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
Δεν είναι και το πιο επαγγελματικό, αλλά κανά γκομενάκι μπορεί να ρίξει...:D:D
Καλημέρες
:hlb:υπεροχο!!!
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
super τα βίντεο, super και η μουσικούλα (ειδικά τους Outrun the Sunlight θα τους ψάξω καλύτερα...)

σωραίος ρε Πέτρο ;)
 

desert fox

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Σε αναμονη......
Γυρω στις 5 το πρωί Αρτοτινα.
Ήχοι των μουσικών του βουνού.

Βάλτε το διαπασων:plqtr:

Πραγματικα παραδεισενια ακουσματα αυτα των πουλιων αλλα αν κρατουσες Λεωνιδα μου λιγο ακομα την καμερα ανοιχτη θα ακουγαμε και εκεινο το μοναδικο εξωτικο ηχο του @John-Aigio στις 05:00 και κατι το πρωι ( τακα τακα τακα τακα-...τακατακατακα....) να βαραει το φραπεδακι του κατα μεσης του γηπεδου !!! Μοναδικα ακουσματα!! Τι να λεμε τωρα..:ha:ha
 
Top Bottom