CRF1100L - AFRICA TWIN & AFRICA TWIN ADVENTURE SPORTS

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Ναι το ξερω , τα έχω δοκιμάσει , απλά επειδή έστρωσα τις προηγούμενες μέρες ακόμα δεν έχω ανοίξει με αυτά απενεργοποιημενα . Πάντως στο τουαρεγκ είχα μόνιμα απενεργοποιημενο το τρακτιον γιατί όντως καταλάβαινα διαφορά.

θα το δοκιμάσω
Το νου σου ,προ 15ημερου σκοτώθηκε ένας εδώ πάνω γιατί ξεκουμπωσε το Γουίλι σε σούζα .
Υπόψην δεν ήταν κουλαδι ,από μικρός είχε μηχανάκια ,καβαλουσε κι ένα ρο1
 

Thanpen

Μέλος
Περιοχή
Κορινθος
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Africa twin
Tuareg 660
Το νου σου ,προ 15ημερου σκοτώθηκε ένας εδώ πάνω γιατί ξεκουμπωσε το Γουίλι σε σούζα .
Υπόψην δεν ήταν κουλαδι ,από μικρός είχε μηχανάκια ,καβαλουσε κι ένα ρο1
Εννοείται Γιάννη με προσοχή , σε ευχαριστώ
 

Thanpen

Μέλος
Περιοχή
Κορινθος
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Africa twin
Tuareg 660
Λάθος των πωλητών και των 10λεπτων
test ride.
Γτ εστω και τώρα ανάθεμα και αν στα εξηγεί κάποιος ολα αυτά.

Απτην αλλη αν στα εξηγήσει όλα θα μπερδευτείς. Οποτε βήμα βημα στρώσιμο μάζι με τη μηχανή.

εχω δει βιντεο σε βολτα των advriders να σπανε ντιζα και να λενε « Αα δεν βγαίνει το traction δεν μπορώ να βγώ « και να τον σπρώχνουν.

Έτσι σχηματίζονται γνώμες!

Οσο για τα 90 τροχο, κρύβε λόγια μην εμφανιστούν πάλι πύραυλοι, ρουκετες , απατσι , στούκας…


Το έχω δει αυτό που λες στο βίντεο , δεν βγαίνει το τρακτιον λέει και το είχε κάψει το μηχανάκι .

ρουκέτα είπαμε είναι το 1290 :roflmao:
 

Thanpen

Μέλος
Περιοχή
Κορινθος
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Africa twin
Tuareg 660
Πρόσεξες ότι είναι το μοντέλο 22;
Ναι ! Απλά είναι ωραίος αυτός στις δοκιμές και στο βστρομ 800 και στο τουαρεγκ έχει κάνει .

ουσιαστικές διάφορες με του 24 είναι μόνο στον κινητήρα ;
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ναι ! Απλά είναι ωραίος αυτός στις δοκιμές και στο βστρομ 800 και στο τουαρεγκ έχει κάνει .

ουσιαστικές διάφορες με του 24 είναι μόνο στον κινητήρα ;
Και στους τροχούς και την ζελατίνα και δεν ξέρουμε αν είναι ίδια η ανάρτηση και οι ρυθμίσεις στα ηλεκτρονικά.
 

Thanpen

Μέλος
Περιοχή
Κορινθος
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Africa twin
Tuareg 660
Και στους τροχούς και την ζελατίνα και δεν ξέρουμε αν είναι ίδια η ανάρτηση και οι ρυθμίσεις στα ηλεκτρονικά.
Tubeless, ρυθμιζόμενη ζελατίνα και heated grips είναι . Όντως αν έχουν διάφορες οι αναρτήσεις δεν το ξέρουμε
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Λάθος των πωλητών και των 10λεπτων
test ride.
Γτ εστω και τώρα ανάθεμα και αν στα εξηγεί κάποιος ολα αυτά.

Απτην αλλη αν στα εξηγήσει όλα θα μπερδευτείς. Οποτε βήμα βημα στρώσιμο μάζι με τη μηχανή.

εχω δει βιντεο σε βολτα των advriders να σπανε ντιζα και να λενε « Αα δεν βγαίνει το traction δεν μπορώ να βγώ « και να τον σπρώχνουν.

Έτσι σχηματίζονται γνώμες!

Οσο για τα 90 τροχο, κρύβε λόγια μην εμφανιστούν πάλι πύραυλοι, ρουκετες , απατσι , στούκας…


Εγώ υπήρξα θύμα του εργοστασιακού σεταρίσματος. Και περιμένω να βρω ευκαιρία να το ξανακαβαλήσω σε test ride, "σωστά" αυτή τη φορά.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ρε μην τα λέτε έτσι αυτά, πεθαίνει κόσμος από Άφρικα, πιο widowmaker ούτε το TL1000 λένε οι φήμες. Πάτε να τα βάλετε με 90 ίππους ρόδα, δεν παίζουμε με τέτοια πράγματα.
 

takis1964

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Tmax 530 dx & Forza 350
Το νου σου ,προ 15ημερου σκοτώθηκε ένας εδώ πάνω γιατί ξεκουμπωσε το Γουίλι σε σούζα .
Υπόψην δεν ήταν κουλαδι ,από μικρός είχε μηχανάκια ,καβαλουσε κι ένα ρο1
Με τι μοτο?
 

Thanpen

Μέλος
Περιοχή
Κορινθος
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Africa twin
Tuareg 660
Και με karoo str ο τύπος !

Παντως πριν βγεις off για κανιβαλισμό βάλε loctite σε μαρσπιέδες !
Πολύ καλός ρε ! Έτσι πάω και εγώ :wacky: τι είναι το loctite ?
 
Τελευταία επεξεργασία:

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Παντως πριν βγεις off για κανιβαλισμό βάλε loctite σε μαρσπιέδες !
Βάλε τα ράλι θες να πεις γιατί τα στοκ (αντέγραψαν την BMW) είναι για ποδαράκια γκέισας, δεμένα.

Λύνουν οι βίδες της Χόντα;
 
Top Bottom