CRF1100L - AFRICA TWIN & AFRICA TWIN ADVENTURE SPORTS

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Εχτές είδα κατανάλωση 5 σε 420 χλμ με Μ.Ο ταχύτητας 71 χλμ . Στο ταξίδι είναι οκ η κατανάλωση , Μ.Ο πάνω από 5,2 δεν έχω δει
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ναι ; Τι φάση είναι ;
Ψυχολογία, τι άλλο. Μου είπε το κορίτσι να το ξεκινήσω μόλις τελειώσω ένα άλλο δικαστικό θρίλερ, μάλλον ελπίζει ότι θα πάρω ένα αργό μηχανάκι για να μην ανησυχεί ότι τρέχω
 

Thanpen

Μέλος
Περιοχή
Κορινθος
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Africa twin
Tuareg 660
Ψυχολογία, τι άλλο. Μου είπε το κορίτσι να το ξεκινήσω μόλις τελειώσω ένα άλλο δικαστικό θρίλερ, μάλλον ελπίζει ότι θα πάρω ένα αργό μηχανάκι για να μην ανησυχεί ότι τρέχω
Αυτά τα ψυχολογικά και αυτόβελτιωσεις μια που τα διαβάζω μια που ξανά ζω όπως ζούσα , λες και είμαι προγραμματισμένος σε ένα mode χωρίς παραμετροποίηση Αχαχχαα
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Σήκω μου 'παν να δεις
Άφρικα και τσιες που να συγκριθεί
Στην ζυγαριά τα βάζουν οι Γερμανοί
Βίντεο και την νύχτα φως να φανεί
Ρα πα παμ παμ
Οθόνες και κουμπιά ζουλανε πολλά
Στην Εθνική το πάνε και στα βουνά
Λογάκια λένε και για τα δύο καλά
Πόντιος Πιλάτος τα λένε ξανά
Ραπαπαμπαμ

Επιλέξτε αγγλική μετάφραση υποτίτλων


 

Thanpen

Μέλος
Περιοχή
Κορινθος
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Africa twin
Tuareg 660
Θα το δω μετά . Πάντως αν και έχω την ίδια μηχανή ουσιαστικά , το αφρικα με 19 τροχο μου φαίνεται κάπως αδιάφορο . Δηλαδή , παίρνεις αφρικα για τον 21 να πας και χώμα .
Τον 19 τι να τον κανείς ;; Να ταξιδέψεις όλη την Ευρώπη ; Χμμ οκ αλλά βάλτου και 20 άλογα ακόμα , ναι η όχι ; Ξέρω εγώ … εκτός αν πεις θέλω να έχω dct
 

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
Παλι καλα που κοψες στην στροφή, ηταν τρομακτικη η ταχύτητα (φωτός) νόμιζα οτι θα απογειωθει :eek:

Δεν βάζω πραγματικό βίντεο γτ θα έχετε θέμα
Με FPS, πρεπει να υποστηρίζει 120fps αλλιως θα το δείτε το μηχανάκι μια στην αρχη και μια στο τέλος, είναι ασυλληπτες οι ταχύτητες
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Δεν βάζω πραγματικό βίντεο γτ θα έχετε θέμα
Με FPS, πρεπει να υποστηρίζει 120fps αλλιως θα το δείτε το μηχανάκι μια στην αρχη και μια στο τέλος, είναι ασυλληπτες οι ταχύτητες
Ασε καλύτερα μην βαλεις και μας μπριζωνεις για αλλαγή μοτο, εχουμε και το τρανσαλπ του μιστερ μπέρδεμα... Ασε μας στην ησυχία μας και στην άγνοια... :roflmao:
 

Diam

Μέλος
Όνομα
Διαμαντής
Μοτό
YAMAHA XT 600E
Τόσα δίνω πόσα θες;
Στα ΚΤΜ πουλάν αυτό που θες .

 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Τόσα δίνω πόσα θες;
Στα ΚΤΜ πουλάν αυτό που θες .

Γέλασα με το όνομα του επικεφαλής της Honda για το project Africa twin ο οποίος λέγεται Suzuki... :roflmao:
 
Top Bottom