DIY βαση για προβολακια σε ΚΤΜ ADV 950/990

zorro

Μέλος
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Κυριάκος
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
παντως οποιος θελει βασεις μου λεει να μιλησει με τον ανθρωπο που μου τις εφτιαξε...
 

Psilos990

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Ktm990 adventure
παντως οποιος θελει βασεις μου λεει να μιλησει με τον ανθρωπο που μου τις εφτιαξε...
Καλησπέρα είμαι καινούργιος στην παρέα και θα ήθελα μια βοήθεια όσο αναφορά την τοποθέτηση για τα προβολακια από που θα πάρω ρεύμα!!!Εαν κάποιος έχει κάποια φωτογραφία θα με βοηθούσε!ευχαριστω και πάλι!!
 

zorro

Μέλος
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Κυριάκος
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Οπως θα ανοιξεις το δεξι μαγουλο θα δεις εχει δυο σκετα φυσακια τα οποια εχουν διακοπτομενο ρευμα δλδ ρευμα μονο αναμενο το μηχανακι εκει θα τα συνεδεεις παρεμβαλοντας εναν διακοπτη

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

parpaul

Μέλος
Όνομα
Παύλος
Μοτό
KTM990 Adventure
Κώστα όπως σωστά είπε και ο Κυριάκος θα βρείς τα καλωδιάκια παροχής ACC2 το ένα είναι κόκκινο-μαύρο και το άλλο καφέ, μη χρησιμοποιήσεις αυτά της ACC1 γιατί η παροχή τους συνεχίζει και μετά το κλείσιμο του κεντρικού διακόπτη.
 

Nikkyo

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα Χαλάνδρι
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
Bmw f800gs
τα δοκιμασες ή ακομα ;;;
πιο μεγαλο απο αυτο σου εστειλα @Nick_990 και με ψυκτρες επανω του η 24 η 40 watt νομιζω
μεγεθος 6,3 ιντσες χωραει ανετα αναμεσα στα καλαμια με δυο σφιχτηρακια πανω στα καλαμια διξι ακαι αριστερα το στερεωσες και τελειωσες.
μπορεις να παρεις ρευμα απο την ψειρα
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
πιο μεγαλο απο αυτο σου εστειλα @Nick_990 και με ψυκτρες επανω του η 24 η 40 watt νομιζω
μεγεθος 6,3 ιντσες χωραει ανετα αναμεσα στα καλαμια με δυο σφιχτηρακια πανω στα καλαμια διξι ακαι αριστερα το στερεωσες και τελειωσες.
μπορεις να παρεις ρευμα απο την ψειρα
Μόλις το παρέλαβαν σπίτι, θα το δω το απόγευμα ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

rock n rolla_990

Κόπανος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Ζ
Μοτό
GS χιλιαδιακοσα
Piaggio Beverly
Vespa PX200E
Ερωτηση..Η συνδεση προβολακια και διακοπτης πως γινεται? Αναφερομαι στουςς διακοπτες που πιανουν στο τιμονι με τα δυο καλωδια
 

lmb990

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΛΑΜΠΡΟΣ
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Παιρνεις την βαση και βαζεις προβολακια ebay... αλλιως ειναι πολλα τα λεφτα..
 
Top Bottom