Kawasaki KLX 700;

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
ενα 300αρι μοτερ βαλανε και τελος, ιδιο με το 250 που κυκλοφορουσε χρονια τωρα ειναι. Ουτε καν το καντραν δεν αλλαξανε.
Έχουν ανακοινώσει ιπποδύναμη?
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Καπου διαβασα οτι ηταν ετοιμοι να παρουσιασουν το νεο KLR , αλλα διαβασαν στο φορουμ ετουτο ,το νημα του 790 και μετα το κραξιμο που ριξαμε στη ΚΤΜ ,που αλλαξε μηχανακι μεσα σε 2 χρονια και παρουσιασε το 890,αποφασισαν οτι το πετυχημενο KLR που ηρθε πριν 25 χρονια , ηρθε για να μεινει.....

















άλλα τοσα χρονια
 
Τελευταία επεξεργασία:

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
Καπου διαβασα οτι ηταν ετοιμοι να παρουσιασουν το νεο KLR , αλλα διαβασαν στο φορουμ ετουτο το νημα του 790 και μετα το κραξιμο που ριξαμε στη ΚΤΜ ,που αλλαξε μηχανακι μεσα σε 2 χρονια και παρουσιασε το 890,αποφασισαν οτι το πετυχημενο KLR που ηρθε πριν 25 χρονια , ηρθε για να μεινει..... :happy:
:)

















άλλα τοσα χρονια
Ας φερουνε τουλάχιστον το μονοκύλινδρο που έπαιζε στην Αμερική...
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Ας φερουνε τουλάχιστον το μονοκύλινδρο που έπαιζε στην Αμερική...
Λογω ρυπων δεν παιρνει εγκριση για ευρωπη..
Ετσι κ αλλιως η Kawa σταματησε τη παραγωγη του...ακομα κ στις χωρες που κυκλοφορουσε οπως Αμερικη..
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

christoslazy

Bad habits die hard
Περιοχή
Larisa
Όνομα
Christos Lazidis
Μοτό
BMW F650GS DAKAR 2005
KAWASAKI ZZR 600 2006 Black UK edition
220 κιλά μονοκυλινδρο και συμβατικό πηρουνι 41mm χωρίς ρυθμίσεις! Αν και φίλοkawasakiκος, 20 χρόνια μετά και είναι υποδεέστερο ακόμα και από το Dakar πρώτης γενιάς! Κι εγώ περίμενα πολλά περισσότερα :(


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
Ας έρθει Ελλάδα και με τα 7000€ που έχει ας έχει και πετάλια!! χαχαχαχα
Πέρα απτην πλάκα κι εγώ περίμενα ένα διαφορετικό μηχανακι.
Όμως λογικά ήθελαν να περάσουν προδιαγραφές (εξού και το αβς) για να ταξιδέψει κατά Ευρώπη μεριά.
Επειδή μαρεσε και το αμερικανικό,δεν με χαλάει!
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Εμένα μου φαίνεται ότι βγάζει τον εαυτό της εκτός συναγωνισμού με αυτή την κίνηση. Ή είναι τόσο μεγάλο το κοινό στην Αμερική που θα καλύψει τη διαφορά; Ας περιμένουμε να δούμε τα χαρακτηριστικά αναλυτικά, βέβαια...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
208 ειναι τα κιλα αλλα δε βλεπω πουθενά να λεει EURO 5 οποτε μην κανετε ονειρα.
Aυτο μολις θα λεγα και εγω... kawassakiusa λεει και δεν βλεπω κατι για euro 5.

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

jon t

Μέλος
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
Honda CRF1100L
Και με τις camo αποχρώσεις, πιθανόν η Kawasaki να "κρυφοκοιτάζει" σε συμβόλαια του στρατού ... ;)
 

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i

Η ορθοπολιτικη λαλακια της ΕΕ θα επιτρεψει την εισαγωγη αν δεν ειναι Euro 5; Που δεν ειναι δηλαδη.

Τεραστιες οι πωλησεις του προηγουμενου δεκαετιες τωρα στην Αμερικη. Ισως το πιο επιτυχημενο On-Off μαζι με το DR εκει. Ο US Army κανει χρηση και μαλιστα και με καποια εκδοση Diesiel.
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Και με τις camo αποχρώσεις, πιθανόν η Kawasaki να "κρυφοκοιτάζει" σε συμβόλαια του στρατού ... ;)
Μπα πιο πιθανο ειναι να κοιταει σε Τραμπικους, Qanon, μπατριωτες ρεντ νεκς.
 
Top Bottom