KOVE 800X

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
'Οταν τα έκανε αυτά η ΚΤΜ οι κινέζοι ανακάλυπταν την αντιγραφή.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Βασικά τους συνεπήρε ο ενθουσιασμός και αντέγραψαν ακόμα και τις βλάβες.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Μαζί γράφαμε ρε Κωστή :roflmao:
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
'Οταν τα έκανε αυτά η ΚΤΜ οι κινέζοι ανακάλυπταν την αντιγραφή.
Βασικά οι Κινέζοι ενώ είχαν ξεκινήσει παλιά παλιά με τη γραφή ...πως καταλληξαν έτσι με την αντιγραφή χρόνια αργότερα :ha
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Βασικά οι Κινέζοι ενώ είχαν ξεκινήσει παλιά παλιά με τη γραφή ...πως καταλληξαν έτσι με την αντιγραφή χρόνια αργότερα :ha
Πρεπει να χτυπησουν τον ανταγωνισμό, ιδια specs :roflmao::roflmao::roflmao::laugh:
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Σας τρόμαξε το ματοτσινορο μου να ουμε. Τι στε σεις ωρε
Κτμ χαλάει,κοβε χαλάει, δε θα παρω μεκανακι ποτέ μου φαίνεται
Με φάγατε μπαμπεσικα..:p:p:p
μην είσαι άδικος!!! υπάρχουν και τα πραγματικά unstoppable, αχάλαστα..... μονόδρομος λέμε :p
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
'Οταν τα έκανε αυτά η ΚΤΜ οι κινέζοι ανακάλυπταν την αντιγραφή.
στην ΚΤΜ είναι χαρακτήρας,
στα ιταλικά είναι ταμπεραμέντο
σε άλλες μάρκες είναι κάτω από το χαλί/ανακλήσεις μετά από χρόνια
στα κινέζικα είναι "σας τα λέγαμε" .....

εσείς που περιμένετε στη γωνία για να πυροβολήσετε χωρίς δεύτερη σκέψη, να κάθεστε και λίγο, μη κουραστείτε όρθιοι συνέχεια, έλεος δλδ!!!! (και δεν το λέω για τον αμπεμπαμπλομ που απάντησα στο σχόλιό του)
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Όλα χαλάνε - βγάζουν βλαβες, εγω KTM έχω, αλλά τα στραβα τα βλέπω δεν τα παραβλεπω, δεν νομίζω ότι υπάρχει ασπαστο, κάπου πονανε όλα, κάναμε λίγο πλάκα και πιο πολύ θιξαμε τα KTM, τα kove δεν ξέρουμε ακόμα τι θα βγαλουν ή αν θα βγαλουν.
 

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
Όλα χαλάνε - βγάζουν βλαβες, εγω KTM έχω, αλλά τα στραβα τα βλέπω δεν τα παραβλεπω, δεν νομίζω ότι υπάρχει ασπαστο, κάπου πονανε όλα, κάναμε λίγο πλάκα και πιο πολύ θιξαμε τα KTM, τα kove δεν ξέρουμε ακόμα τι θα βγαλουν ή αν θα βγαλουν.
Το XT600e δεν παθαίνει τίποτα.:D
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
στην ΚΤΜ είναι χαρακτήρας,
στα ιταλικά είναι ταμπεραμέντο
σε άλλες μάρκες είναι κάτω από το χαλί/ανακλήσεις μετά από χρόνια
στα κινέζικα είναι "σας τα λέγαμε" .....

εσείς που περιμένετε στη γωνία για να πυροβολήσετε χωρίς δεύτερη σκέψη, να κάθεστε και λίγο, μη κουραστείτε όρθιοι συνέχεια, έλεος δλδ!!!! (και δεν το λέω για τον αμπεμπαμπλομ που απάντησα στο σχόλιό του)
Σας τα λέγαμε....:friend:
 

b2bstam

Μέλος
Όνομα
matis
Μοτό
???
xt600e
στην ΚΤΜ είναι χαρακτήρας,
στα ιταλικά είναι ταμπεραμέντο
σε άλλες μάρκες είναι κάτω από το χαλί/ανακλήσεις μετά από χρόνια
στα κινέζικα είναι "σας τα λέγαμε" .....

εσείς που περιμένετε στη γωνία για να πυροβολήσετε χωρίς δεύτερη σκέψη, να κάθεστε και λίγο, μη κουραστείτε όρθιοι συνέχεια, έλεος δλδ!!!! (και δεν το λέω για τον αμπεμπαμπλομ που απάντησα στο σχόλιό του)
κινεζικο μονο ΚΤΜ :):)
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Όλα χαλάνε - βγάζουν βλαβες, εγω KTM έχω, αλλά τα στραβα τα βλέπω δεν τα παραβλεπω, δεν νομίζω ότι υπάρχει ασπαστο, κάπου πονανε όλα, κάναμε λίγο πλάκα και πιο πολύ θιξαμε τα KTM, τα kove δεν ξέρουμε ακόμα τι θα βγαλουν ή αν θα βγαλουν.
αυτό λέω Κώστα. Είναι καινούριο μηχανάκι και κανείς δεν ξέρει τίποτα, αλλά μη περιμένουμε και στη γωνία να βγάλει κάτι και να λέμε αμέσως "είδες??? να γιατί ΟΧΙ κινέζικα"
και ενημερωτικά ΔΕΝ τα λένε όλοι τα προβλήματα που βγάζει το μηχανάκι τους.....
 

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
και ενημερωτικά ΔΕΝ τα λένε όλοι τα προβλήματα που βγάζει το μηχανάκι τους.....
Κάνουν την πάπια για να μην πέσει η αξία του μοντέλου, γιατί αργότερα θα το πουλήσουν σαν μεταχειρισμένο. :D
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Κάνουν την πάπια για να μην πέσει η αξία του μοντέλου, γιατί αργότερα θα το πουλήσουν σαν μεταχειρισμένο καινούριο . :D
διορθώθηκε
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
αυτό λέω Κώστα. Είναι καινούριο μηχανάκι και κανείς δεν ξέρει τίποτα, αλλά μη περιμένουμε και στη γωνία να βγάλει κάτι και να λέμε αμέσως "είδες??? να γιατί ΟΧΙ κινέζικα"
και ενημερωτικά ΔΕΝ τα λένε όλοι τα προβλήματα που βγάζει το μηχανάκι τους.....
Θοδωρή, εγω πρωτος κραζω την ΚΤΜ, κάνουμε και λιγο χαβαλέ, εγω προσωπικά πάντως δεν περιμενω στην γωνία, μακάρι να μην βγαλουν κ τίποτα τα kove και ας τα φτιαχνουν και στην ακτή Ελεφαντοστού, είδαμε τοσα χρόνια και τα ευρωπαϊκά , απλά απαντησα γιατί το κράξιμο το ριξαμε εγω με τον Γιαννη κ θεώρησα ότι αυτο που έγραψες, ηταν για μένα....
 
Top Bottom